Jump to content
IGNORED

FK Radnički Niš 2017/18


Dali_man

Recommended Posts

Otisao Sasa Jovanovic u Kordobu, a danas i Malbasic u Tenerife. Po meni obojica ovih igraca bilo vise od 50 % i Lucana i Vose, lepo nam se otvara situejsn...

Jašta. Teško će Lučanci u gornji deo tabele. Biće CZV, PAR, VOJ, Mi, VOŽ, SPA, NAP, ČUK....najozbiljniji za PLS Borac koji je još sad ispao, Bačka, Radnik, Mačva.

Link to comment
  • Replies 6k
  • Created
  • Last Reply

Top Posters In This Topic

  • Constantin

    1144

  • Rumpelstiltskin

    1000

  • MaErAkLoIJA

    605

  • Dali_man

    425

Top Posters In This Topic

Posted Images

Legendo, za uvredu časti i ulazak u moje dvorište izazivam te na dvoboj !

Biraj vreme, mesto, oružje. Legenda se ne boji....Legenda će da te dvoboja udostoji....Legenda će koske da ti prebroji.... :lol:

Edited by Legenda
Link to comment

Ovo jetroproliće samo Gradinka da spreči može. Neka dođe pred dvoboj, elitni restoran Gaj kraj njive naše, u sredu, kad mu vreme nije, pred megdan čika Perče i pulena sa prazilukovićima, neka jednom od nas dodeli veo beli i znaće se ko će ceh platiti i odjahati sa mladom u suton naše tribine zapadne.

Edited by Rumpelstiltskin
Link to comment

Nećemo ni po imenima ni po brojevima. Kupite sportski žurnal pa ga nadjite

Rekoh u negativnom kontekstu tj cije je koje deta i da li igra preko veze ili bezveze. Pisali smo mi ovde i o Ilicima i slicnim njima i ko odskace i o igri i svim drugim fudbalskim stvarima. Na to sam mislio...

Mislim da sam upravu ali to je moje misljenje i predlog da ne mesamo decu u zavrzlame odraslih.

Nadam se da ovakav odgovor nije revolt na moj predlog jer bih bio razocaran?

Link to comment

Ovo jetroproliće samo Gradinka da spreči može. Neka dođe pred dvoboj, elitni restoran Gaj kraj njive naše, u sredu, kad mu vreme nije, pred megdan čika Perče i pulena sa prazilukovićima, neka jednom od nas dodeli veo beli i znaće se ko će ceh platiti i odjahati sa mladom u suton naše tribine zapadne.

A tebi cu zensku da platim! Mansevise ;)
Link to comment

Jašta. Teško će Lučanci u gornji deo tabele. Biće CZV, PAR, VOJ, Mi, VOŽ, SPA, NAP, ČUK....najozbiljniji za PLS Borac koji je još sad ispao, Bačka, Radnik, Mačva.

Mislio sam da ce ova godina biti najaca po pitanju broja kvalitetnih ekipa u poslednje vreme. Medjutim pocese ovi dobri da begaju. Iznenadjujuce kako Vojvodina dobro igra a otisli Meleg, Palocevic, Trujic. Doduse mozda im je i raspored isao na ruku. Sad bez Malbasica ako ne dovedu nekog, ja stvarno ne verujem da ce opet da vaskrsnu. Stvarno neshvatljivi potezi njihove uprave. Najavljeno da ide i Planic.

Lucnci i bez Sase imaju jako solidnu ekipu koja slabo igra.Mozda se i poprave u nastavku ali bez kljucnog igraca kvaliteta Jovanovica tesko ce da ponove proslu sezonu. Mozda dobili pare pa dovedu jos neko pojacanje, mada mora vracaju i dugove.

Vozdovac ima igru, ima mladost, ima trenera i cini mi se slabiju klupu i iskustvo. Ne verujem da ce da naprave nista vise a ni manje nego prosle godine.

Napredak i Cuka po imenima imaju najacu ekipu. Cuki treba zalet da pocne da igra vec par sezona.

Spartak mislim da ce da oscilira jer nemaju neku ekipu u rangu gore pomenutih.

Mi kuburimo sa igracima koji pokazuju vrhunske partije protiv slabijih a sa ekipama u vrhu ih nema nigde. Mozda je do njih a mozda i do saigraca. Treba nam bar jos jedan igrac kao Arsa i Caki jer oni sami ne mogu da iznesu polusezonu niti da nas stalno spasavaju.

Edited by MaErAkLoIJA
Link to comment

Па пише у тексту, дао два гола и преокренуо резултат...

Ево да се надовежем и сликом. Наместио сам на тренутак постизања првог гола.

https://youtu.be/Quw8uT7Lz-I?t=2m46s

Надам се да не смета што стављам Синђину утакмицу, мени је интересантно да видим ове наше омладинце поготову када нешто и ураде, чисто да се стекне нека слика о њима. Стеко сам слику да је терен катастрофа и да се не може трчи, са курузима око терена употпуњује доживљај.  :s_d:

Link to comment

Jašta. Teško će Lučanci u gornji deo tabele. Biće CZV, PAR, VOJ, Mi, VOŽ, SPA, NAP, ČUK....najozbiljniji za PLS Borac koji je još sad ispao, Bačka, Radnik, Mačva.

Ја колико сам читао, бизнисмен из Чикага који је требао да купи Слободу из Ужица је одустао од њих, па сада очекују у Чачку да ће преусмерити своју пажњу на њих, пошто је ваљда Чачанин. Ако их буде узео, онда их ја не бих отписивао.

 

Што се тиче квалитета лиге, мислим да она чувена ''Пара врти где бургија неће'' долази из сезоне у сезону све више до изражаја. Чини ми се да близанци никада нису више одскакали од остатка лиге и мислим да су они једини који нешто доводе и у стању су да задрже играче ако желе. Ово остало је све у развоју и борби за пуко преживљавање. Видим квалитет у Вождовцу, Чуки, Воши, Напретку, нама... Спартак нисам најбоље упознао, свиђа ми се како игра њихов шпиц. Воша ми се чини да ради против свог интереса, не знам који су им ти што су им у управи али имам утисак да не знају да се сналазе у нашем фудбалу. Једнога дана, што пре, када чист капитал уђе у клубове, можемо да разговарамо и о квалитету и занимљивој лиги, јер капирам да се тада неће знати ко ће које место да заузме на крају. До тада ћемо да одлажемо утакмице јер је то у интересу српског фудбала како бисмо се боље спремили за неке битније утакмице...

Link to comment

 

Da ne komentarišem jer si rekao manje-više isto što i ja, samo da pomenem da sam pročitao ;)

 

 

Надам се да не смета што стављам Синђину утакмицу, ............

Ma što bi smetalo. Evo u prilog tom off-u i ja dodajem..OFK Radnički 2004. osvojio prvi turnir, "Željin Kup" . Na turniru su imali i najboljeg igrača i ajboljeg strelca. https://www.facebook.com/1680453665563541/photos/a.1683201005288807.1073741828.1680453665563541/1958783774397194/?type=3&theater

 

Ја колико сам читао, бизнисмен из Чикага који је требао да купи Слободу из Ужица је одустао од њих, па сада очекују у Чачку да ће преусмерити своју пажњу на њих, пошто је ваљда Чачанин. Ако их буде узео, онда их ја не бих отписивао.

A ako Zamparini kupi nas ;)

Link to comment

Mislio sam da ce ova godina biti najaca po pitanju broja kvalitetnih ekipa u poslednje vreme. Medjutim pocese ovi dobri da begaju. Iznenadjujuce kako Vojvodina dobro igra a otisli Meleg, Palocevic, Trujic. Doduse mozda im je i raspored isao na ruku. Sad bez Malbasica ako ne dovedu nekog, ja stvarno ne verujem da ce opet da vaskrsnu. Stvarno neshvatljivi potezi njihove uprave. Najavljeno da ide i Planic.

Bilo je sezona kad je Vojvodina imala najbolji tim u prvenstvu, ali i sezona kada su imali slicne raspade, i uvek su na kraju bivali treci. Kao da im je to dedovina. Znaci cuti, smrdi, sklanjaj se s puta blizancima i imaces sigurno trece mesto. Ocekujem i ove sezone isto.

 

Napredak i Cuka po imenima imaju najacu ekipu. Cuki treba zalet da pocne da igra vec par sezona.

Cuka je, od kako je usla u JSL imala odlicne timove i samo jednom odlicnog trenera - Milojevica, koji svoje znanje pokazuje u Zvezdi. Kao sto Lalat pokazuje svoje. Na kraju prosle sezone su imali vise vetar u ledja neg sto su imali zalet, al ih mi pokecasmo.

 

Ako Napredak i ove sezone sopletu, ko sto su ih sopleli prosle, mislim da ce Miskovic da digne ruke od njih na kraju.

 

 Mozda je do njih a mozda i do saigraca. Treba nam bar jos jedan igrac kao Arsa i Caki jer oni sami ne mogu da iznesu polusezonu niti da nas stalno spasavaju.

Scek polak, mnogo novih igraca a tek je pocetak sezone.

Link to comment

Jašta. Teško će Lučanci u gornji deo tabele. Biće CZV, PAR, VOJ, Mi, VOŽ, SPA, NAP, ČUK....najozbiljniji za PLS Borac koji je još sad ispao, Bačka, Radnik, Mačva.

Nece ispasti Borac!!! Jako privrednici su stali iza njih!

A Macva ce se boriti za play off!

Ispadaju Radnik i Backa

Link to comment

Ovo jetroproliće samo Gradinka da spreči može. Neka dođe pred dvoboj, elitni restoran Gaj kraj njive naše, u sredu, kad mu vreme nije, pred megdan čika Perče i pulena sa prazilukovićima, neka jednom od nas dodeli veo beli i znaće se ko će ceh platiti i odjahati sa mladom u suton naše tribine zapadne.

????????????????????????
Link to comment

Rekoh u negativnom kontekstu tj cije je koje deta i da li igra preko veze ili bezveze. Pisali smo mi ovde i o Ilicima i slicnim njima i ko odskace i o igri i svim drugim fudbalskim stvarima. Na to sam mislio...

Mislim da sam upravu ali to je moje misljenje i predlog da ne mesamo decu u zavrzlame odraslih.

Nadam se da ovakav odgovor nije revolt na moj predlog jer bih bio razocaran?

Ne naravno
Link to comment
Guest
This topic is now closed to further replies.
×
×
  • Create New...