Jump to content
IGNORED

FK Radnički Niš 2017/18


Dali_man

Recommended Posts

Mislim da decu ne treba pominjati ovde u negativnom kontekstu ni po brojevima. Malo je ruzno. Nisu ona kriva zbog njihovih roditelja.

Treba kritikovati skolu ako ne valja, trenere, roditelje, organizaciju i sve sto ne valja ali molim vas da zaobidjete decu. Pohvalite ako ima sta da se pohvali ako nema ne mora nista da se pise sem generalno igre i rezultata.

Mislim da je to najkorektnije...

Edited by MaErAkLoIJA
Link to comment
  • Replies 6k
  • Created
  • Last Reply

Top Posters In This Topic

  • Constantin

    1144

  • Rumpelstiltskin

    1000

  • MaErAkLoIJA

    605

  • Dali_man

    425

Top Posters In This Topic

Posted Images

To ti je nas Popara ili skupi zute kartone za tili cas pa pauzira ili se povredi. Koliko god da dobro odigra igrace svaku trecu utakmicu i to ako Zemunci budu imali srece sa njim.

Jbg ovi iz Surdulice kao da su vozom poslali snimak za BeGe...ko zna kad će ga okače.

Link to comment

Па пише у тексту, дао два гола и преокренуо резултат...

Pa...meni se nije otvorio text...samo mi piše Untitled2.jpg...zato sam pit'o... :) 

Link to comment

Mozda ima koja situacija vise nego sa sportnetworka, ali zanimljivost od 6:32 koju je komentator podelio, primer kako predsednik treba da "pomaze" svom treneru :isuse: Baki Stojanovic :lolol:  

Edited by Jedan je Real
Link to comment

To im svakako sleduje...šta je "crni" Popara uradio za crveni?

Apsolutno nista... Niko ne zna sto mu dao karton.... Valjda zbog psovke ili sta vec...

 

Poslato sa VTR-L09 uz pomoć Tapatoka

Link to comment

Apsolutno nista... Niko ne zna sto mu dao karton.... Valjda zbog psovke ili sta vec...

 

Poslato sa VTR-L09 uz pomoć Tapatoka

Opsovao. 

Link to comment

Mislim da decu ne treba pominjati ovde u negativnom kontekstu ni po brojevima. Malo je ruzno. Nisu ona kriva zbog njihovih roditelja.

Treba kritikovati skolu ako ne valja, trenere, roditelje, organizaciju i sve sto ne valja ali molim vas da zaobidjete decu. Pohvalite ako ima sta da se pohvali ako nema ne mora nista da se pise sem generalno igre i rezultata.

Mislim da je to najkorektnije...

To je to. Bravo.

Link to comment

Dzaba, Legenda joj prvi prisao, kasnis :) Sledeca kuci je nadolazeceg vikenda protiv Indjije, jer imaju klinci i vanredno u sredu..

 

 

Otisao Sasa Jovanovic u Kordobu, a danas i Malbasic u Tenerife. Po meni obojica ovih igraca bilo vise od 50 % i Lucana i Vose, lepo nam se otvara situejsn...

Link to comment
Guest
This topic is now closed to further replies.
×
×
  • Create New...