Jump to content
IGNORED

FK Radnički Niš 2017/18


Dali_man

Recommended Posts

Hteo sam da napisem sve utiske al necu dusmani da citaju sta i kako koj gi jebe. Znali smo da je tesko gostovanje, tako su i krenuli. U prvih 20 min viktorije pred nas gol.Kasnije se opravimo do poluvreme. Lepo igrasmo i posle pauze,ali sredinom drugog poluvremena arbitar je promenio kritreijume sudjenja i kasape drinu i petra jovanovica je toleridao na max. Degen lalat je kurton od trenera i mislim da ce litnuti uskoro. Njegovo trenersko umece se svodi na skakanje kraj aut linije i pritiskanje sudije, to smo vec videli X puta. Nasi igraci koji su obelezili utakmicu u Nisu su nastavili lose partije kao i u dvema itakmicama koje sam ja gledao jedan je zamenjen i usao je Raul Car koji je vaskrsao odbranu svaka mu cast! Ostali prelazna ocena Silo malo uslo... Zaista teska utakmica i takticki dobro odradjena. Ko jos moze da se pohvali da se trener pozdravlja sa njime posle tekme. Aj pa tako palica kod vas dve tekme kuci...pa ako ima internet ok.

Link to comment
  • Replies 6k
  • Created
  • Last Reply

Top Posters In This Topic

  • Constantin

    1144

  • Rumpelstiltskin

    1000

  • MaErAkLoIJA

    605

  • Dali_man

    425

Top Posters In This Topic

Posted Images

Zanima me kako je igrao Arsic, da li se opet nije video protiv jace ekipe? Simunovic takodje, vidim da su par njihove akcije isle preko njega???

Link to comment

Је л' сте видели гол који је постигао Волков за Рад у Шапцу?

 

Ne pratim nista do realasanisavu

Link to comment

Раста кренуо Грчко првенство са 0:0 код куће. За противничку екипу је играо Марко Блажић, па је разумљиво зашто Растини нови пулени нису успели да се упишу у стрелце.  :D

Link to comment
Guest
This topic is now closed to further replies.
×
×
  • Create New...