Jump to content
IGNORED

FK Radnički Niš 2017/18


Dali_man

Recommended Posts

Ciji tatko odresi kesu za dete, taj biva doveden, stvar je jasna

Piroćanac Petrović odresio kesu za u kafanu . Broj 8 katastrofa. Celu utakmicu u porazu 1-4 odigra ili bolje receno trčkara si ko Manulać. Ko zna taj si sedi na klupi. Golman katastrofa al jbg na tatko je sin. Zalosno kad kumuje kod 3 gola pa tek tada Kojic da ga menja. Trebao ga je ostavi jos 7 da primi pa stid da ga utepa
Link to comment
  • Replies 6k
  • Created
  • Last Reply

Top Posters In This Topic

  • Constantin

    1144

  • Rumpelstiltskin

    1000

  • MaErAkLoIJA

    605

  • Dali_man

    425

Top Posters In This Topic

Posted Images

Omladinci 1:4 protiv nekakvog beogradskog Internacionala...

Pa kad igraju tatini sinovi

No 22

No 8

Prvi rupa na golu ,drugi rupa u odbrani.

Dobro i prodjosmo

Link to comment

Pa kad igraju tatini sinovi

No 22

No 8

Prvi rupa na golu ,drugi rupa u odbrani.

Dobro i prodjosmo

Činjenica je da smo imali posed bar 70% i da smo mi igrali, ali jbg. oni davali golove. Prvi gol nisam video, drugi, čini mi se nije greška golmana nego zadnje linije, kao i treći. Od prošlogodišnjeg tima vidim da je tu bek Rile i još par igrača. Generalno, loše da lošije ne može biti. Eno i Leka se uklopio u sivilo kad je ušao, ni on nije mogao da se sastavi. Jedino što se vidi da zna je br. 7  (mali crni) i kapiten, ali ni oni nisu bili u funkciji ekipe danas.

Link to comment

I broj 5  i broj 8 katastrofa, a obojica su stoperi, tako da otprilike jasno sto smo primili 4 komada. I stvarno nejasno zasto Kojic ne brani, kad odskace od svih i ima materijala da u buducnosti mozda i bude prvi golman Radnickog... Leka takodje usao tek u drugom, ne znam zasto, ali nista nije doneo, moj utisak da se ponasa previse kao zvezda u omladinskom timu... Gradina, ko je broj 3, levi bek? Mozda mi se i najvise dopao danas, dok smo u prvom pol njega koristili i licilo je na nesto, dobar i defanzivno i ofanzivno i baca aute kao najbolji engleski dalekobacaci:) . 7, veznjak zna fudbala, fina tehnika, ostalo tanko,tankooo. Aj i kapiten malo odskace od toga, ali malo..

 

Pakult i Dmitrovic gledali pola sata, dovoljno im bilo, otisli na 1:3... Ja se popricao sa Legendom, sve u svemu lepo nedeljno bezanje od kuce:)

Link to comment

Ovo ti je bio najveći dobitak ;) Šteta što nisi zvao na pivo :D

Mislio sam da zuris da objavis izvestaj sa utakmice:)

Link to comment

Mislio sam da zuris da objavis izvestaj sa utakmice:)

Izvadio si se....al dovoljno je što si me stavio, maltene, u istu rečenicu  s Pakulta i Bobana...oprošteno je ;)

Inače, Radnički nije zainteresovan da se prati omladinski i kadetski sastav, a za još mlađe kategorije, da i ne pričam. Jedva da se i prvi tim isprati, i to sa par rečenica, koje uglavnom niko ne razume.

Link to comment

Zemunci cepnuli komšije Surdulicu 1:0...Popara crveni u 51. min.

Gledao... I mogu da kazem kataatrofa... Utakmica slaba, Radnik ocajan... Ako ovako igraju u nedelju...ce gi napunimo.

 

Poslato sa VTR-L09 uz pomoć Tapatoka

Link to comment

Gledao... I mogu da kazem kataatrofa... Utakmica slaba, Radnik ocajan... Ako ovako igraju u nedelju...ce gi napunimo.

 

Poslato sa VTR-L09 uz pomoć Tapatoka

To im svakako sleduje...šta je "crni" Popara uradio za crveni?

Link to comment

To ti je nas Popara ili skupi zute kartone za tili cas pa pauzira ili se povredi. Koliko god da dobro odigra igrace svaku trecu utakmicu i to ako Zemunci budu imali srece sa njim.

Link to comment
Guest
This topic is now closed to further replies.
×
×
  • Create New...