Jump to content
IGNORED

FK PARTIZAN 2017/18


MocaVukotic

Recommended Posts

  • Replies 6.3k
  • Created
  • Last Reply

Top Posters In This Topic

  • BlackGeorge

    849

  • kud u maglu Simoviću

    808

  • El Patron

    424

  • Toni Sumaher

    300

Najlepsi detalj mi bio na kraju kada smo jedno pet minuta(valjda nisam preterao) drzali loptu... Nejasno malo sto Jovanovic nije usao barem dvadesetak minuta ranije,ali je zato Djurdjevicu vise nego jasno zasto je manje u dobrim prilikamama za gol...

Link to comment

Uzeo bi Lukaca na keca mesto Kljaje..

 

Moglo je i vise golova da se da, opet nam fali zavrsnica, valjda ce da proradi protiv Madjara, vreme je da Ivica opet ubode premiju od Sume veceras mrka kapa

Link to comment

lukač je sjajan golman, tu je bila neka menadžerska kombinacija kad je odlazio. mada ja i dalje imam poverenja u fiću, da imao je kiks u atini, ali je i pokazao povećano samopouzdanje u odnosu na predhodnu sezonu

 

počelo je da se nagađa da uz ovog solunskog brzilca dovodimo još nekog

 

e

gospodin tawamba je ozbiljan igrač, spoj tehnike i snage

:Hail:

Edited by kud u maglu Simoviću
Link to comment

Moram da priznam da mi je Pantić veliko razočarenje bio večeras. Od njega sam očekivao da izdominira protiv ovih subotičana koji nisu neka klasa, kad ono suprotno. Nije pokazao ništa. Janković je trenutno za njega Maradona lično i personalno. Pantić bi trebao da se zapita kako dalje. Ili će da se trudi više ili će ga biti sve manje u prvom timu. Od njega zavisi. Talenta ima, ali je potreban rad, rad i samo rad. Nije on Leonardo da ga nema po dve tri nedelje, pojavi se predribla i da gol. Zato je Leonardo otišao za 4 miliona a on godinama visi po pozajmicama. Dečko mora još jače da radi ako hoće nešto da uradi. Nema nikakvu presiju, niko ga sa tribina ne proziva...očekujemo bolje igre od njega. Neka se ugleda na Jankovića. Dečko bukvalno izgara na terenu...Greši i on, gubi duele, ali se vraća, bori, grize, pa opet u napad i upotebljiva lopta itd...

 

Najprijatnije iznenađenje - El Munir. Posle Tawambe igrač utakmice. Strašno kakva kljusina mora da igra pre njega, ovo nema nigde... Doduše, po tehničkim i brzinskim karakteristikama on bi čak mogao da igra i to levo krilo koje je upražnjeno odlaskom Lea i Mihajlovića. Suma to nije niti će biti..Čovek je bežao non-stop ka sredini a leva strana napada nam bila ko oduzeta...Samo jednom prilikom je Tawamba igrom slučaja napao gol sa leve strane krajem prvog poluvremena i to je to.

 

Tawamba nam je defnitivno najbolji igrač tima - novi black stena. Razarač odbrane protivnika. :)

Link to comment

Đukić najbolje objasnio -

 

"Jednostavno dodju takve utakmice kada moras da uzmes kombinezon i asov u ruke i odradis posao."

 

Idemo dalje...

Link to comment

Tavamba je trenutno najbolji igrac Partizana, kako igra to je neverovatno

 

 

Dobro je ovo izgledalo na severu backe. Tavamba, Munir :thumbup:

 

 

Tawamba nam je defnitivno najbolji igrač tima - novi black stena. Razarač odbrane protivnika. :)

 

 

e

gospodin tawamba je ozbiljan igrač, spoj tehnike i snage

:Hail:

 

 

Dobismo i mi svog  :Hail:

 

 

Ćira i Savo zarobljeni u telu kamerunskog atlete sa pogolemim crnim penisom...dame i gospodo, Léandre Gaël Tawamba Kana !

Link to comment

Plasio sam se ove utakmice, jer sam ocekivao njihovo solidno trcanje i disciplinu i nasu igru bas onakvu kakva je bila do gola (kilava) koji smo dali iz cudne kontre gde je vise od Tavambe uradio Jevtovic. Oni su se zatim raspali do poluvremena i to smo morali da kaznimo. Onda je Veselinovic ubacio Torbicu i povecao agresivnost na sredini, ali smo odigrali odlicnu defanzivu i prakticno ih ostavili bez sanse. Disciplinovan Partizan i to je neki pomak, makar i u ovakvoj ligi.

 

Suma mnogo petlja, imao je dve super sanse, posebno onu u drugom poluvremenu kada je morao da sutira levom nogom, nije da ne ume. Celavi Miletic je takticki solidan igrac, ali je bolji stoper nego bek, nema on brzinske sposobnosti da to igra. Pantic kriminalan, onaj decko iz Spartaka ga je pojeo u skoro svakom duelu, bukvalno slab u svakom segmentu igre. El Monir je slab defanzivno, to se juce nije videlo, ali protiv svake bolje ekipe u ligi hoce, da ne pominjem evropske utakmice. Djurickovic....sta igra taj, niko nema pojma. Everton jos jednom  dobar pored Jevtovica, ovaj drugi opet pravi tehnicke greske i glupe faulove, nikako to da ispravi, ako uspe bice sasvim dobar igrac.

Edited by Toni Sumaher
Link to comment

Da, nikako mi nije jasno kako Jeftovic ne skapira da ne sme da startuje ostrije u crvenoj zoni, protiv Olimpijakosa nas je to skupo kostalo , moglo je i protiv Spartaka da imaju nekog opasnijeg sutera iz prekida ... Pantic kako se i ocekivalo , spor u tranziciji, ocajan  kod zavrsnog pasa, jedino sto je vredelo to su bili dobro izvedeni korneri ...

Link to comment

Ipak bi do daljnjeg istrpeo Jeftovica i njegove gluposti nego gledao Kosovica, klasicnog lipicaner™ igraca koji nema nikakva defanzivna svojstva, a u ofanzivi ima dosta boljih od njega. Jevtovic nam je bitan i zbog Evertona, mnogo bolje deluje Brazilac sa njim.

 

Pantic...uh, bas me razocarao.

Edited by Toni Sumaher
Link to comment
Guest
This topic is now closed to further replies.
×
×
  • Create New...