Jump to content
IGNORED

FK PARTIZAN 2017/18


MocaVukotic

Recommended Posts

  • Replies 6.3k
  • Created
  • Last Reply

Top Posters In This Topic

  • BlackGeorge

    849

  • kud u maglu Simoviću

    808

  • El Patron

    424

  • Toni Sumaher

    300

po nekom grčkom portalu(sport24) jairo izgleda ide u šerif

 

ma gde pratiš sve to? daj linak da i mi pogledamo.

 

edit: pronašao.

 

http://www.sport24.gr/football/omades/Paok/apo-veligradi-tiraspol-o-zairo.4796224.html

 

ne znam grčki ali se spominje moldavski sherif. kums izgleda zna grčki, ja slabo stojim, a vidim da nema engleska verzija.

 

google translate  :fantom:

 

Заир је био корак у његовом покрету у Партизан, али сваки индикација да ће наставити да Молдавије шампиона Шериф.
 
Иако смо нашли корак пре него што се преселио у Београд у име српског шампиона (Партизан) да Заир Де Масенто ће наставити, као и сви показују, каријере у Молдавији, у име Шериф Тираспол.
 
Молдавски шампиони победи врата ПАОК тражећи од Бразилац о кредиту за годину дана. Уговор под условом и опције тржиште од 500.000 ЕУР, уз црно-беле у пристати и да у Заиру дозволу да путују у Молдавију да оконча покрет.
Edited by BlackGeorge
Link to comment

pretpostavio sam da će tebe vest najviše obradovati

:)

 

e

na mob. forumašim pa mi je anaruku da linkujem, quotujem...

 

pa dobro, većina misli da je on dobar igrač i da bi bio pojačanje. neka dođe, nemam ništa protiv. možda je ovo samo "cenkanje" sa partizanom. kad je uspeo Slovan da ih nasanka što ne bismo i mi?

Edited by BlackGeorge
Link to comment

Dražić bi bio pogodak.

Sve ste rekli za Pantića, ćelavi Mileta zna da igra možda nema neke izrazite tehničke kvalitete ali je uvek dobro postavljen.

 

Fali nam Karioka I trebaće vremena da se na to svi naviknu. Nadam se Jevti na obe tekme sa madjarima

Link to comment

u atini/ pireju smo bili odlični u napadu i bez liunarda (slava mu i milos') i bez sume.

fale nam odbrambeni ili još više neko umesto jevtovića ili kosovića

Link to comment

Sve se glasnije preko neta priča da bi Ivica možda mogao da pokuša da uzme na pozajmicu Raću Petrovića, pošto po zadnjim vestima iz juna Sporting opet ne računa ozbiljno na njega. Preskup je za kupovinu (oko 1,5mil.) a igrao je na pozajmici u Rio Aveu u prošloj polusezoni. Koliko bi mogla da nas košta pozajmica od Sportinga?

Edited by BlackGeorge
Link to comment

Oni dok ne zavale Kosovica ili Jevtovica nema sanse da dovode bilo kog na tu poziciju ma koliko nam gorela ..

 

Послато са SM-N920C уз помоћ Тапатока

Edited by Geo
Link to comment
Guest
This topic is now closed to further replies.
×
×
  • Create New...