Jump to content
IGNORED

FK PARTIZAN 2017/18


MocaVukotic

Recommended Posts

  • Replies 6.3k
  • Created
  • Last Reply

Top Posters In This Topic

  • BlackGeorge

    849

  • kud u maglu Simoviću

    808

  • El Patron

    424

  • Toni Sumaher

    300

a neće, i ne mrači, đukić ima sistem, teško će biti ali dobijamo. 

 

tako mračiš zadnjih nekoliko postova, da ću te jednom kad se vidimo na pivu, napiti tako da ćeš pristati da istetoviraš JA VOLIM UPRAVU na levoj sisi.

 

 

 

a btw, ja mislim da je pantić beskorisno trčkaralo po terenu.

 

:D

 

Poslednji potezi uprave uvlače crva sumnje..

 

Meni je drago što igra Pantić večeras od prvog minuta. Bio je dobar protiv Mačve, dok je protiv Javora propustio dve izgledne prilike. Videćemo večeras kako će odigrati. Moje je mišljenje da je za sada samo za jsl, nije mi se svidela njegova igra protiv Olimpijakosa u Grčkoj kad je ušao umesto Sume.

Link to comment

Н.Р.Милетић и Н.Г.Милетић

 

"R" miletić levi bek (kao Monir)

"G" miletić desni bek (kao Vulićević) i štoper.

 

Valjda je ovako. :D

Edited by BlackGeorge
Link to comment

Tim po žurnalu. Znači idemo sa Jovanovićem u prvih 11, uvodi ga polako u ritam utakmica. Razlog je pretpostavka da će biti standardan od septembra kada ode Đurđević.

 

ПАРТИЗАН: Кљајић, Н. Р. Милетић, Ћирковић, Остојић, Н. Г. Милетић, Ђуричковић, Евертон, Косовић, Пантић, Јовановић, Ђурђевић.

 

Mozzartsport za kojeg el patron kaže da imaju najsigurniju prognozu za sastave kaže sledeće:

 

PARTIZAN (4-2-3-1): Kljajić – Nemanja R. Miletić, Ćirković, Ostojić, El Monir - Everton, Jevtović - Pantić, Tavamba, Suma - Đurđević

 

a jel u subotici imaju reflektore?

 

in ader njuz, izgleda smo završili jogu bonito iz bratskog nam paok-a

 

Imaju, ali im izgleda skupa struja. 

Ustvari to je zbog arenesport. Pošto ima ekskluzivna prava na prenose domaće lige, ona i određuje termine. Naljutili su se nešto što je tekma sa 18h prebačena za 19h, taman su hteli da nam naprave dupli program na areni 1 (prvo partizan pa zvezda), a sada moraju nas da prebace na arenu 2.

 

gde piše da smo doveli brazilskog bogunovića? ajde sad mi pokvari dan ... :(

Edited by BlackGeorge
Link to comment

čekajte polako ljudi.

 

ja stvarno mislim da postoji disproporcija između blagih kazni hrvatskih klubova za ustaštvo i kukaste krstove iscrtane po travi u odnosu na gej zastavu na južnoj tribini!

 

come on!!!

Mi smo odavno na tapetu UEFA, ludovali smo i ranije (Totenhem), pevamo Ratku Mladicu na dan zlocina u Srebrenici, bacamo topovske udare i flase...Za Hrvate me iskreno zabole, znam da smo se jedbva izvukli da uopste igramo u Evropi i umesto da se sada trezveno odgovori i malo savije kicma, magovi iz uprave resili da drze cas UEFA. Ako ostanu dve tekme, mozemo da pevamo.

 

Btw, da ne preterujemo sa Jairom, verujem da je dobar igrac, po 4 gola i asistencije u timu iz donjeg dela tabele koji je dao 30 golova ne mora da bude los skor. Da ga ne prekrstavamo odmah u Boguna™, prvo da dodje.

Link to comment

Mi smo odavno na tapetu UEFA, ludovali smo i ranije (Totenhem), pevamo Ratku Mladicu na dan zlocina u Srebrenici, bacamo topovske udare i flase...Za Hrvate me iskreno zabole, znam da smo se jedbva izvukli da uopste igramo u Evropi i umesto da se sada trezveno odgovori i malo savije kicma, magovi iz uprave resili da drze cas UEFA. Ako ostanu dve tekme, mozemo da pevamo.

 

Btw, da ne preterujemo sa Jairom, verujem da je dobar igrac, po 4 gola i asistencije u timu iz donjeg dela tabele koji je dao 30 golova ne mora da bude los skor. Da ga ne prekrstavamo odmah u Boguna™, prvo da dodje.

 

Daj bože da nisam u pravu (Jair).

 

Što se tiče UEFE, ne znam šta se taj Vuletić tako prokurčio, pa hoće da im drži časove izgleda? Umesto da se ta ista uprava bavi time kako iskontrolisati sve ulaze na stadion, a najviše kompletan jug i istok do juga. Topovski udari pored igrača i gomila flašica na teren...pa to je sasvim dovoljno za izbacivanje iz evrope. Neophodna je jedna velika mreža iznad tunela gde prolaze igrači, da bi se makar toliko-koliko sprečilo to bacanje svega i svačega. Aktuelna uprava je veliki saučesnik svega ovoga a najveće žrtve su obični navijači koji samo žele da navijaju za Partizan, bez politike i divljaštva. Umesto da eliminiše te likove koji prave probleme, ona im se još "zahvaljuje".

Edited by BlackGeorge
Link to comment

mozzart ipak pogodio sastav:

 

 

Partizan: Kljajić - N. R. Miletić, Ćirković, Ostojić, Munir - Jevtović, Everton, Pantić, Suma - Tavamba, Đurđević

 

dobro, sa ovim sastavom pobeda ne bi trebalo da dolazi u pitanje.

Edited by BlackGeorge
Link to comment

Pantić igra po desnom krilu preko Pantića, ide jako loše traljavo...tu se ubacuje i ćelavi miletić...brz je, ali često pravi faul u napadu. Suma se vrti od sredine ka levoj strani opet bez ikakvog učinka. Mnogo preskačemo igru, štoperi gruvaju odmah prema Tawambi ali ništa od toga. Imamo i par kornera, bez učinka ikakvog, nijednu zrelu šansu nismo napravili za ovih 25.minuta.

Link to comment
Guest
This topic is now closed to further replies.
×
×
  • Create New...