Jump to content
IGNORED

FK PARTIZAN 2017/18


MocaVukotic

Recommended Posts

U svakom slučaju u govnima smo. Suma i da hoće ne može jer nema kondicije, trenutno je spreman koliko i Ilić kapiten tokom cele sezone. Velika je greška što pred ključne utakmice za celu sezonu platiš 1,6 miliona za igrača koji će biti spreman tamo negde od septembra. Sa druge strane Ilijev nije uspeo da ishendluje Leovu ludu glavu pa sad neće ni da trenira, a neophodan nam je za Grke. O odbrani da ne pričamo. Ćirković uspeva da bude smešan i protiv novog prvoligaša...jeza me hvata šta će raditi protiv Grka koji su sasvim druga dimenzija.

Jesam za Leovu prodaju, šta će nam nezadovoljan fudbaler, ali ako može nekako da se dogovore tek posle Olimpijakosa. Ako imalo vrda prodati ga odmah, šta da se radi..Jebena pozicija za nas, ali baš, baš..

Edited by BlackGeorge
Link to comment
  • Replies 6.3k
  • Created
  • Last Reply

Top Posters In This Topic

  • BlackGeorge

    849

  • kud u maglu Simoviću

    808

  • El Patron

    424

  • Toni Sumaher

    300

zajebala nas mačva opasno. do kraja polusezone nećemo imati prilike da vidimo tim koji je došao i igrao relativno otvoreno.

svaka šast šapčani

 

 

 

pantarinu sliku bi trebali da drže u omladinskoj školi kao tipičan primer kako luda glava u saradnji sa roditeljima i menadžerima mogu da zaustave karijeru

umesto da bude najbolji igrač u svijet(u svom uzrastu) mučeni pantara kreće iz početka.

gde si bio nigde, šta si radio, ništa

Edited by kud u maglu Simoviću
Link to comment

U svakom slučaju u govnima smo. Suma i da hoće ne može jer nema kondicije, trenutno je spreman koliko i Ilić kapiten tokom cele sezone. Velika je greška što pred ključne utakmice za celu sezonu platiš 1,6 miliona za igrača koji će biti spreman tamo negde od septembra. Sa druge strane Ilijev nije uspeo da ishendluje Leovu ludu glavu pa sad neće ni da trenira, a neophodan nam je za Grke. O odbrani da ne pričamo. Ćirković uspeva da bude smešan i protiv novog prvoligaša...jeza me hvata šta će raditi protiv Grka koji su sasvim druga dimenzija.

Jesam za Leovu prodaju, šta će nam nezadovoljan fudbaler, ali ako može nekako da se dogovore tek posle Olimpijakosa. Ako imalo vrda prodati ga odmah, šta da se radi..Jebena pozicija za nas, ali baš, baš..

 

Pa to sam ja i prico, cela telenovela sa sumom nema mnogo smisla ako nije spreman za dvomec sa grcima, a danas je bilo vise nego ocigledno da nije. Pusti pricu sto ce u lucanima u oktobru da prolazi kroz igrace, ko zuba ronaldo na soniju.

Link to comment

Pa to sam ja i prico, cela telenovela sa sumom nema mnogo smisla ako nije spreman za dvomec sa grcima, a danas je bilo vise nego ocigledno da nije. Pusti pricu sto ce u lucanima u oktobru da prolazi kroz igrace, ko zuba ronaldo na soniju.

 

 

+1

 

Pomisli obi covek da su naucili nesto od prosle sezone i kasnog dovodjenja Lea.

Link to comment

Tja...ovo što radi sada Leo je klasična ucena. Sećate se da je bio nezadovoljan pre par nedelja kada ga je i njegov menadžer Seljuk izradio i dogovorio se sa Ilijevim i Vazurom bez njega.? Stalno je ponavljao isto "niko se samnom nije dogovorio", "zašto niko iz kluba nije pričao sa mnom?". I sad zna kada nam je najvažnije - Olympijakos, neće da igra jer ima veliku ponudu od Arapa. Dočekao je svojih pet minuta.

 

prvih 4.minuta:

 

Edited by BlackGeorge
Link to comment

Ko zna koja je tu kombinatorika u pitanju, sli sam ubedjen da su mogli mnogo pametnije da odigraju ovi iz uprave i da imamo 100% voljnog Leonarda ( barem za ove kvalifikacije)

 

Edit: Kada kazem "pametnije" mislim na Partizan a ne na njihove licne interese u transferima ...

 

Послато са SM-N920C уз помоћ Тапатока

Link to comment

suma... leonardo... kurac...palac... nema veze bre rođaci ko je došao, ko ostaje, ko se tukao... mi od olimpijakosa pucamo pa pucamo, cela ova ujdurma je totalno nepotrebna. prodaj ovog što oće da ide, uigravaj ovog što je došao da igra za ligu evrope, i  to je to, šta ga tu tupite danima u pičku materinu...

Link to comment

katastrofične vizije svojevremeno su se javljale pre dvomeča sa Fenerom (ja prvi sam ih imao i javno obznanio). te uništiće, odučiće, ošišaće, petardirati, silovati, poniziti i tome slično. tada su nas zadesile i neke povrede ili kartoni, ne sećam se tačno, valjda je čuveni Srđa igrao zadnjeg veznog umesto Juce, tako nešto. igrali su Lazić, Bogunović, Sikimić, Maletić (možda i Čadigol ne sećam se), pa nije bilo nikakvog uništavanja, odučavanja, šišanja, petardiranja, silovanja, ponižavanja i slučno. šta više, odigrali smo jednu mušku utakmicu, ravnopravnu, pobili se i izašli iz tuče vrlo dostojanstveno. jeste, nismo prošli dalje, ali smo bili ravnopravni.

 

ne pratim Olimpijakos, ne znam puno o njima, koliko vidim imaju respektabilan sastav, kontinuitet u Evropi. dovodili su igrače na angro, koliko su uigrani nije mi poznato. da su favoriti jesu, ali nismo baš bez šansi. a niko neće ni zameriti ako se muški "potučemo" pa ipak ispadnemo.

 

najveći problem je odbrana, odnosno Ćirković i ovaj Miletić što nema alopeciju. mislim da bi više profitirali da smo za 1.5 meleona doveli štopera i levog beka, sve i da nas "sumasišavši" instagram Leo napusti. Sjajan igrač ali frik. Što smo od njega mogli dobiti, dobili smo. Kraj, treba ga pustiti ako zaista postoji ponuda o kojoj se priča. I to odmah.

 

što se Sume tiče, će vidimo. ovo juče ne znači ništa, odnosno ne mogu se izvlačiti zaključci u bilo kom pravcu. preveliki hajp je napravljen, marketinga radi, a što očigledno ima kontra efekat. ono što je jasno, to je da protiv Grka neće moći da doprinese puno. 

Edited by Ted
Link to comment

+ sto nam je jedini gol dao 1 Misel Lazarevic. Ako to nije bad omen...

 

Послато са GT-S5570 користећи Тапаток 2

Link to comment

suma... leonardo... kurac...palac... nema veze bre rođaci ko je došao, ko ostaje, ko se tukao... mi od olimpijakosa pucamo pa pucamo, cela ova ujdurma je totalno nepotrebna. prodaj ovog što oće da ide, uigravaj ovog što je došao da igra za ligu evrope, i  to je to, šta ga tu tupite danima u pičku materinu...

 

 

bio sam optimista isprva, sada se već potpisujem ispod ovog posta  :dry:

Link to comment

Sta je sad ovo? Leonardo danas normalno trenirao I igrace protiv Grka.

Ovde j... lud zbunjenog.

to ti kažem đorđe. zanimljivije je napisati da je pretukao vučelu i vazuru nego da je odradio trening

 

fun fact

oba puta kad smo ušli u lš u prvom kolu domaćice smo dobijali protivnike sa 5(pet) razlike

:fantom:

Link to comment

to ti kažem đorđe. zanimljivije je napisati da je pretukao vučelu i vazuru nego da je odradio trening

 

fun fact

oba puta kad smo ušli u lš u prvom kolu domaćice smo dobijali protivnike sa 5(pet) razlike

:fantom:

 

Apsolutno si u pravu. Ovo je neka čudna kuhinja koja radi u medijima.

 

Vidi samo ovaj dugačak tekst:

 

http://www.mozzartsport.com/vesti/moze-li-ukic-da-resi-slucaj-leonardo/173456

 

" Može li Đukić da reši slučaj Leonardo?"

 

Niti je bilo slučaja niti se uopšte nešto desilo. Novinar se ovde nešto debelo izfilozofirao a poenta je samo ovaj deo teksta:

 

..... pa je teško očekivati da bi Đukić na svoju ruku mogao, na primer, da odstrani Leonarda iz ekipe. Naročito što informacije od jutros govore u prilog činjenici da se situacija smiruje i da Brazilac poručuje kako mu se igra, da hoće u prvih 11..."

 

Šta se smiruje? Ko je tu koga uznemirio? Što bi Đukić njega odstranjivao? Leonardo se nije ni javljao na ovu temu. 

Edited by BlackGeorge
Link to comment
  • teacher locked and unpinned this topic
Guest
This topic is now closed to further replies.
×
×
  • Create New...