Skip to content
View in the app

A better way to browse. Learn more.

Parapsihopatologija™

A full-screen app on your home screen with push notifications, badges and more.

To install this app on iOS and iPadOS
  1. Tap the Share icon in Safari
  2. Scroll the menu and tap Add to Home Screen.
  3. Tap Add in the top-right corner.
To install this app on Android
  1. Tap the 3-dot menu (⋮) in the top-right corner of the browser.
  2. Tap Add to Home screen or Install app.
  3. Confirm by tapping Install.

FK PARTIZAN 2017/18

Featured Replies

a gde je bordo teget?! :dry:

  • Replies 6.3k
  • Views 456.2k
  • Created
  • Last Reply

Top Posters In This Topic

Posted Images

Buda Vujačić. Veruju mu još od Vidića.

 

Dobro je što je na radarutm i što će sada da se pokrljaju i ostali lovatori, pre svega Siti (skoro su ratovali za nekog klinca Poljaka).

Ima Toza dosta štofa.

Nema nade, a ne to je pesma od Lira Vege, nego Nema Brige

 

http://mondo.rs/a1093202/Sport/Fudbal/Milos-Vazura-UEFA-Partizan-licenca.html

 

I za sve prisutne, u najavi kola - Techa Transparencija

 

"Čvrsto verujem da će Superliga da se odluči na terenima, da će glavnu ulogu imati fudbaleri, a me Terzić,  Vučelić ili neko treći... Veruje da će o uspehu Partizana i Zvezde odlučivati igrači", rekao je Đukić i dodao:

"Isto tako, verujem da će taj sudija u Lučanima najpoštenije da sudi nedeljnu utakmicu."

Sad bio prilog na RTS sa Mujom Hasanagićem, jbt, kakav strijelac, kakvi golovi.

 

Kaže da mu je ova uprava ukinula mjesto u loži, o jbt. Ne smijem da pomislim ko li zaslužan sjedi na njegovom mjestu, ili neki drugar Velje i Mutavog ili neki Vuletićev jebač, eventualno neka podguzna SNS muva. Pa jebote, iznervirao sam se kao da je meni neko nešto zakinuo. I treba da propadnemo kao država i društvo. 

On 21.3.2018. at 5:04 PM, darkonet said:

Partizan iz 92' i 93' sezone je mozda najjaci tim u istoriji kluba

Pa dovoljno je setiti se da smo 92. bili bolji u dvomecu od 4. tima u evropi :fantom:

On 3/27/2018 at 7:33 PM, El Patron said:

Pantic odigrao solidno poluvreme protiv Italije.

Vakulko kapiten mlade Ukrajine, igraju trenutno protiv Engleza.

 

 

7lupJYI.png

 

Kazu neki da bi ovo mogao da bude novi dres

 

 

 

uf, jednostavno, a do jaja

zaista lepi dresovi

1 hour ago, Milogled Bluff said:

Pa dovoljno je setiti se da smo 92. bili bolji u dvomecu od 4. tima u evropi :fantom:

hehehe

najveci uspesi partizana 92 bolji u dvomecu od 4 tima u evropi

91 odigrali nereseno sa prvakom evrope

itd

:fantom:

 

Jbg. Sta tek reci za hajduk koji je 91. pobedio najbolji tim u evropi. To je valjda zajednicko hrvatskim klubovima :fantom:

 

:D

njih se setih dok sam pisao post

i to su mi se cini (bi finale kupa) bas rastavili zvezdu

odlicne su generacije imali tad sva cetiri kluba

jbt, za dinamo koji je bio najlosiji su igrali boban i suker

 

a liga se u narodu cenila i posecenost bila ko sad jsl. preterujem naravno, ali ne mnogo

 

 

i nemoj more hajduk u tu vasu grupu hrvatskih klubova. vi i dinamo ste ponos hrvata :fantom:

hajduk je bio jugoslovensko/dalmatinski klub, hrvatstvo u njih je tek stupalo na scenu

najezia san se :(

ima li pederskije muzike od dalmatinske

7 minutes ago, Milogled Bluff said:

 

Grdovic je hrvatski Nedeljko Bajic Baja. Nije mi jasno lozenje na hrvarske "narodnjake". Valjda to narodu Srbije zvuci mediteranski... :fantom:

Ali ima baja dobrih stvari, ne znam cemu takvo poredjenje...

Iako sam kod komsija deklarativno za Ajduka, najbolja "navijacka" je Dinamova...

 

 

I sad ti uporedi onu Grdovicevu barka, galeb, svića, dolazim dalmacijo sa dalekih mora sa ovim... :fantom:

Guest
This topic is now closed to further replies.
Background Picker
Customize Layout

Account

Navigation

Configure browser push notifications

Chrome (Android)
  1. Tap the lock icon next to the address bar.
  2. Tap Permissions → Notifications.
  3. Adjust your preference.
Chrome (Desktop)
  1. Click the padlock icon in the address bar.
  2. Select Site settings.
  3. Find Notifications and adjust your preference.