Jump to content
IGNORED

FK PARTIZAN 2017/18


MocaVukotic

Recommended Posts

ostanak ili odlazak leonarda znacice razliku izmedju plasmana i neplasmana u evropu, pa ni milion evra nije puno da mu date ako trazi, i ako ce sa tom cifrom biti srecan i raspolozen da igra.

Slazem se. Ako se želi dobitak, mora se malo i investirati, videli smo prethodnih godina šta je donelo pilićarenje oko transfera. Ništa ne garantuje ulazak u LŠ :lol: ili u LE sa Leonardom, ali bez njega šanse su nula.

Čovek je zaslužio povišicu igrama.

Link to comment
  • Replies 6.3k
  • Created
  • Last Reply

Top Posters In This Topic

  • BlackGeorge

    849

  • kud u maglu Simoviću

    808

  • El Patron

    424

  • Toni Sumaher

    300

Pise Mocart da je Leonardo trazio 600.000 godisnje da ostane.

Vidim dosta njih pise treba ga oterati u kurac, ko je on da trazi tolike pare...  ipak mislim da je bolje dati njemu tolike pare, ako se potpise novi ugovor bez one klauzule, nego traziti zamenu koja ce ko zna kako da se pokaze.

 

 

Predlog je da Leonardo potpiše novi ugovor pod boljim finansijskim ulovima. A to znači da bi dobio osnovnu platu od 500.000 evra plus bonuse od makar 100.000 evra.

„Biće to sve u redu. U suštini, Leonardov menadžer je tražio povišicu i igrač će je dobiti. On je do sada primao 400.000 evra godišnje i bonuse. Sad bi trebalo da ima 500.000 evra i bonuse. Plus nagrade za eventualne uspehe. Svima u klubu je stalo da Brazilac ne ode iz Partizana i tako će i biti“, rekao je za Informer izvor blizak Partizanu. 

 

 

 

http://www.mozzartsport.com/vesti/partizan-rusi-rekorde-zbog-leonardove-plate-brazilac-porucuje-da-ce-reci-istinu/170364

 

 

Mitrovic kaze da njegov menadzer pregovara sa Partizanom, ali da ima i ponude iz Turske, za nekoliko dana sve ce se znati

 

 

Jbg ima ljudi koji misle da za 300.000 godisnje moze da se nadje bolji igrac, mozda i moze, ali vece su sanse da se dovede duplo gori.

Da nema tu klauzulu ne bi morali da mu povecavaju, ovako moze da ode ako mu stigne ponuda pred neku vaznu utakmicu u kvalifikacijama.

 

Taj koji misli da može da nađe sad-odmah (jer nam treba odmah da se uigra) igrača koji će da da doprinos isti kao Leonardo za manje para, neka preporuči igrača ili neka prestane da kenja. Koliko ta lobotomija mozga ide kod nekih, čuju se i presmešni predlozi da "imamo mihajlovića koji može da igra za manje para od Leonarda, ali eto, ne može da zaigra dobro pored njega jer ga ovaj mrzi i ne daje mu loptu". U stvari svi ga mrze a on je super cool dečko, eto samo neka oteraju to malo nezahvalno ciganče iz brazila koji će da nam orobi kasu. Takođe čitam da je "to malo ciganče iz Brazila stalno u nekoj svađi sa saigračima i da ih tuče u svlačionici". :lolol:

 A koliko je recimo tom istom mihajloviću palo samopouzdanje, koliko se ukenjao od tog "cigančeta iz Brazila", počeo je da daje izjave da su nam šanse u evropi male.

 

Partizanu hitno trebaju pare i tu nema mesta nikakvoj improvizaciji ni pokušajima da se za sitne pare pronađe igrač koji će iste rezultate da pravi kao Leonardo. Niko ne garantuje i da će ostanak Leonarda doneti siguran plasman, ali odlazak će te šanse smanjiti sigurno za nekih 20-30%.

Ja bih pored Leonarda pojačao ugovore i Evertonu i Đurđeviću...samo pitanje je koliko Uroš želi da ostane u Partizanu.

Edited by BlackGeorge
Link to comment

Ima dosta njih koji ga pljuju kao da je Asen Nikolov. Izmislili neku pricu da je hteo da bije Nikolica na treningu. Samo budala moze da poveruje da bi celavi prepotenko tako lako presao preko toga. Isto kao sto su pustali neku pricu da se saplice na treningu kad je dosao tek.

Link to comment

Ma Bjekini botovi ga pljuju :D

 

Bjeković: Došao Brazilac? Da padnemo u nesvest zbog toga?

"Ne znam, videćemo. Mire Radović je pojačanje, ostale ne poznajem. Šta sad, dolaze Brazilac ili Argentinac, da padnemo zbog toga u nesvest!? U redu, volim i ja Brazilce, ali sa ozbiljnom biografijom", kaže Bjeković za "Žurnal".

 

Bjekinih pojacanja bolje da se ne podsecamo... Kad je ukrao Zvezdi Mladena Lazarevica...

Link to comment

Ima dosta njih koji ga pljuju kao da je Asen Nikolov. Izmislili neku pricu da je hteo da bije Nikolica na treningu. Samo budala moze da poveruje da bi celavi prepotenko tako lako presao preko toga. Isto kao sto su pustali neku pricu da se saplice na treningu kad je dosao tek.

 

 

zna se kuhinja iz koje dolaze takve priče

 

restoran-madera-13.jpg

 

 

:fantom:

 

ps

izgleda ništa od mitrovića

 

 

Ma Bjekini botovi ga pljuju :D

 

Bjeković: Došao Brazilac? Da padnemo u nesvest zbog toga?

"Ne znam, videćemo. Mire Radović je pojačanje, ostale ne poznajem. Šta sad, dolaze Brazilac ili Argentinac, da padnemo zbog toga u nesvest!? U redu, volim i ja Brazilce, ali sa ozbiljnom biografijom", kaže Bjeković za "Žurnal".

 

Bjekinih pojacanja bolje da se ne podsecamo... Kad je ukrao Zvezdi Mladena Lazarevica...

 

Ma mi Partizanovci smo sami sebi najveći neprijatelji. Ne treba nam niko drugi. Ne umemo ni da uživamo u trenutku što imamo takve dobre igrače kao što su Uroš, Leo i Everton.

Link to comment

Sa Okserom, 89 ili 90 je bila jedna utakmica? Mislim, ne pada mi ništa drugo na pamet...

 

Koliko se sećam, bile su dve. Doneli aktivan rezultat iz Francuske i onda slavno ispušili na Maksimiru. Da nisu igrali neko finale Sajamskih gradova ili tako nešto?

Link to comment

Aha ok, prevideh da se radi samo o kvalifikacijama.

 

Ali u vreme SFRJ ne bi morali da igraju kvalifikacije za bilo šta, znači da neparna ih je morala zapasti posle 90te. Moguće je da su neki Englezi tokom rata odbili da dođu u Zagreb :fantom:

Link to comment
Guest
This topic is now closed to further replies.
×
×
  • Create New...