Jump to content
IGNORED

FK PARTIZAN 2017/18


MocaVukotic

Recommended Posts

Hajde, sta kukate toliko, imamo pametnija posla od bavljenja jednim Panticem.

Ok, ne volimo ga, vratio se, to je biznis.

Igrace koliko i Djurickovic u ovoj sezoni, najvise.

+1

Link to comment
  • Replies 6.3k
  • Created
  • Last Reply

Top Posters In This Topic

  • BlackGeorge

    849

  • kud u maglu Simoviću

    808

  • El Patron

    424

  • Toni Sumaher

    300

Hajde, sta kukate toliko, imamo pametnija posla od bavljenja jednim Panticem.

Ok, ne volimo ga, vratio se, to je biznis.

Igrace koliko i Djurickovic u ovoj sezoni, najvise.

Mislis? Gurace ga ramadani samo tako.

Inace izgleda nema nista ni od simica ni od mitrovica, sto se tice stopera. Obojica zavrsavaju u turskoj.

Ja se jos uvek nadam da nece dovesti pantica. Ovo mi jako smrdi da nece ni dovoditi organizatora igre da napadnu makar ligu evrope vec ce da kazu "pa eto ga super talenat pantic, sta hocete".

Iliev se jos uvek ne oglasava, da cujemo sta on kaze pa cemo onda znati da li ima razloga za optimizam ili ne.

Link to comment

Pa dobro, tradicionalno je poznato da Partizan ne može da veže dva solidna prelazna roka. Štaviše, kad god Mars uđe u šestu kuću Urana pa se dogodi neki neverovatno dobar prelazni rok to obavezno bude anulirano nekom arhikataklizmom u sledećoj sezoni.

 

Na Evertona, Đurđevića i Leonarda ne mogu da se nastave igrači sličnog kvaliteta već samo i isključivo raspali povratnici™ i/ili neki teški balvani.

Link to comment

sin se posle neuspešne "udaje" vratio kući, a u njegovoj sobi se već raskomotio mlađi brat

neće diziđe na dobro

:(

 

 

dobrodošao pantara. ako ništa, sporazumevanje sa trenerom i saigračima neće biti problem, zna gde se vraća, neće zalutati do teleoptika. nešto mi govori da će ga publika dočekati sa simpatijama kakve je gajila ka ringli i međiku

Link to comment

Mislis? Gurace ga ramadani samo tako.

 

Gurace ga svakako, nije dosao da presedi celu pozajmicu, ali nece to biti brutalno silovanje, osim ako zaista nesto ne pokaze.

Htedoh reci da se stvara negativna prica prerano, i to ni zbog cega.

Pojacanja cekamo, ostanak Djurdjevica i Leonarda, zreb u ponedeljak...Pantic nije toliko bitan da zaseni sve ostalo.

Neka ga za sad, ako budu silovali - presesce mu pozajmica.

Link to comment

Koliko znam on igra na poziciji Kosovica, a i za Kosovica neki pricaju da ga gura menadzer. Samo sto je Kosovic dosta napredovao u zadnje vreme, zaigrao i za reprezentaciju CG. Ne verujem da ce Pantic bas da se naigra pre Kosovica.

Verovatno su morali da ga uzmu na pozajmicu zbog Ramadanija

Igra na pozicij tog tvoga sa avatara ...

 

Послато са SM-N920C уз помоћ Тапатока

Link to comment

Jel moguce da navijači kukaju oko vece plate za Leonarda? Kao da ce iz svog dzepa da ga plate...

 

Koji navijači? Oni što komentarišu po vestima ili pišu na partizan.net? Pusti te priče.

Link to comment

Ipak se vratio :(

 

 

Komentari ispod intervjua obećavaju "toplog zeca" u najavi sa tribina.

Edited by BlackGeorge
Link to comment

Dobro, hajde da stavimo na stranu ovaj povratak Pantića i da prokomentarišemo nešto bitnije.

 

Veoma sam zabrinut što se Iliev ne oglašava i što i dalje jurimo (sada već počinjem i da sumnjam da li ga uopšte i jurimo?) kvalitetnog štopera da ga uparimo pored Ostojića. Već tamo negde početkom godine osvanula je vest da smo prodali Fiorentini Milenkovića. Kvalifikacije kreću za nekih dvadesetak dana a ta goruća pozicija nije rešena. Mediji u nedostatku informacija su nas bombardovali netačnim informacijama da se pregovara sa Simićem a na kraju se ispostavilo da ga uopšte nisu ni kontaktirali (!?). Zatim bombastično nam isti ti mediji plasiraju da stiže alternativa Mitrović, koji je doduše priznao "da je bilo kontakta sa ljudima iz Partizana" ali ništa više od toga. I on je izgleda rešio da nastavi svoju karijeru u Turskoj. Pre neki dan nam se sa zlatibora javlja trener Đukić koji najavljuje da će revitalizovati Ćirkovića i maltene ga najavljuje kao prvu opciju ako ne budemo dovodili nekog drugog štopera.

 

Ne sviđa mi se ovo, već sumnjam da ovo vodi ka opet lošem prelaznom roku. Vremena za uigravanje je sve manje, a iza ćoška vrebaju razne Žiline i Honvedi već u drugom kolu. Ako se u sledećih nekoliko dana nešto ne promeni u planu pojačanja prelazim iz umerenog optimiste u umerenog pesimistu za plasman u grupama. O LŠ već skoro i da ne razmišljam uopšte, sada je već to poprilično nerealno jer se ništa ne radi na planu napada najprofitabilnijeg takmičenja. Oni još ne znaju kakav će ishod biti sa ugovorima oko Lea i Đuke...Odlaze li ili ne. Baš klimava situacija.

Edited by BlackGeorge
Link to comment

Jebem mater i Panticu i upravi koja ga je dovela. Kakav divan pocetak prelaznog roka. :frust:

 

bilo je kvalifikacija u vreme sfrj, takozvana pretkola su se igrala, mislim da je baš dinamo igrao ta pretkola.

 

Ako se dobro secam, bas te sezone, Jugoslaviji se srozao petogodisnji koeficijent i izjednacio s Francuskim, pa su Dinamo i Okser igrali neku vrstu majstorice da odrede koja ce zemlja da ima 3 predstavnika  u Kupu UEFA.

Link to comment

Kosović i Pantić nisu za poređenje. Danilo je vrhunski talenat, vredan čekanja i ulaganja.

 

Uostalom, živi bili, pa videli.

 

Danilo je igrac Celsija. Oduzimace vreme na terenu momcima koji su pod ugovorom sa klubom i koji zasluzuju da igraju pre ramadanijevog pulena. Nije sporan talenat, ali ako nije uspeo da se nametne u mocnom ekscelzioru, tu nesto debelo ne stima. 

Link to comment

Kad sam video ko se sve nasao da jebe majku malom Panticu, morao sam da stanem na njegovu stranu. I sam ja bio medju onima koji su ga pljuvali do skoro, ali kao sto sam branio Babovica od raznih propaliteta koji nisu sutnulu macku s praga, moram i Pantica...

Link to comment
Guest
This topic is now closed to further replies.
×
×
  • Create New...