Jump to content
IGNORED

FK PARTIZAN 2017/18


MocaVukotic

Recommended Posts

uh počinu pripreme, još nije stiglo ni jedno pojačanje, čak ni preko potreban štoper ilibombaš i đuka imaju poverenje u čitav tim pa i odbranu ili opet nemaju prebijeni dinar u kasi pa čekaju jul i da fiorentina krene sa isplatama za blekija...

Link to comment
  • Replies 6.3k
  • Created
  • Last Reply

Top Posters In This Topic

  • BlackGeorge

    849

  • kud u maglu Simoviću

    808

  • El Patron

    424

  • Toni Sumaher

    300

mi sa tog astala kupimo mrvice, a leba još niko nije počeo da seče

 

bombaš bio dva dana u barseloni, poslom. rezultate ćemo sačekati

posle onog ekcesa sa gajem, sviđa mi se kako ivica radi. tek posle potpisa se sazna za igrača, sve do tad je naklapanje na nivou portala, pa i naše ovde. leto je, a dan dugačak...

 

ja sam bezbrižan što se ivicinog dela posla tiče

:fantom:

Link to comment

bombaš bio dva dana u barseloni, poslom. rezultate ćemo sačekati.

 

Održao predavanje Mesiju i Nejmaru o tome kako se prave dupli ugovori, prebacuje novac na of-šor račune, otvaraju fiktivne kompanije itd?

Link to comment

Znači opet pregovori oko Marka Simića kao zimus? Daj bože da ga ovog puta i dovedu. To bi bilo stvarno dobro pojačanje na štoperu sa dobrim internacionalnim iskustvom (Bate Borisov,Kajzerispor, Rostov..). Ima jedino manu - navija za Partizan. Iz nekog ranijeg iskustva bolje prolazimo sa igračima kojima opraštamo ružnu prošlost. 

 

https://www.youtube.com/watch?v=F4feLh18H48

 

Edited by BlackGeorge
Link to comment

 

Ививца Илиев на 5:10. Као Вулин када је ловио змајеве  :Hail:

Edited by BlackGeorge
Link to comment

pa eno ti ga na slici a i trenirao je danas sa ekipom

pitanje je bilo metaforičko. video sam ga na slici, naravno, ali dugo o njemu nije bilo reči
Link to comment

pitanje je bilo metaforičko. video sam ga na slici, naravno, ali dugo o njemu nije bilo reči

Ne zameri mu, uneo se u ovu našu finalnu seriju sa Zvezdom i sve podredio njoj.

Link to comment

14972533758763.jpg

 

najtanji smo na štoperskim pozicijama al ajde tu valjda dolazi bate simić, rezervnog desnog beka glumi zadnji bezvezni radin

Link to comment
Guest
This topic is now closed to further replies.
×
×
  • Create New...