Jump to content
IGNORED

FK PARTIZAN 2017/18


MocaVukotic

Recommended Posts

  • Replies 6.3k
  • Created
  • Last Reply

Top Posters In This Topic

  • BlackGeorge

    849

  • kud u maglu Simoviću

    808

  • El Patron

    424

  • Toni Sumaher

    300

Stojković - Vulićević, Nemanja R. Miletić, Marković, Nemanja G. Miletić - Janković, Zdjelar, Pantić, Đerlek - Ožegović, Tavamba.
Klupa: Jovičić, Ivanović, Jevtović, Ilić, Urošević, Cucin, Jovanović

Link to comment

Sve teže stižem za vikend zbog privatnih obaveza da gledam i basket i fudbal.

Može neko u par rečenica kako je bilo? Možda odgledam na jutjubu meč kasnije (da li da preskočim neke dosadne deonice meča gde se ništa nije dešavalo?)

Link to comment

Prvo poluvreme smo odigrali vrlo solidno, uz 2 akcije za 2 gola, prvi saradnja Ozegovic-Tawamba, drugi Ozegovic zaista odlican gol. Cukaricki nedorecen i los. Markovic mali vrlo dobar, Nema, Djerlek takodje igrao. Jankella jedini ponovo odskakao od ekipe - trudio se ali u jednoj akciji Tawamba sam sa desne strane a on lobuje golmana koji je na gol liniji. Nismo primili gol posle 3 i po meseca. Igrao Mudrinski, drago mi da se oporavio, takodje igrali nasi bivsi igraci Bogosavac, Miladin Stevanovic Fofana i Drinka. Lalat bez zamerki.

 

Tawija gledali skauti iz Genta...

Edited by mozzer
Link to comment

ok, hvala. odgledaću detaljno prvo poluvreme a drugo..onako na preskoke, videću kako je tekla utakmica, gde su šanse pa ću tu da obratim pažnju.

dva maloletna klinca u prvih 11 danas? đerlek i marković. pohvalno, nema šta. samo da ne završe u firenci već ovog leta.

Link to comment

Da li neko zna sta je sa ovim Vakulkom?

 

Edit: Tawi pozvan u reprezentaciju Kameruna za prijateljske utakmice

Edited by mozzer
Link to comment

bez namere da se sprdam ali mi nikada nece biti jasno kako je moguce da ljudi pisu bez provere, pa da npr napisu da je Novak Hrvat, Tawamba takodje, Bobi iz Zajecara u Jugoslaviji i sl..jbt bas mi je narealno

Link to comment
  • teacher locked and unpinned this topic
Guest
This topic is now closed to further replies.
×
×
  • Create New...