Jump to content
IGNORED

FK PARTIZAN 2017/18


MocaVukotic

Recommended Posts

15 hours ago, mozzer said:

Veliki plus za ovo i sto je glib nazvao dripcima, veliki Plus

I od mene. Burekdžije razumeju samo takav jezik.

 

Nadam se da se u sličnom tonu obratio i nekolicini mađioničara u veznom redu.

Link to comment
  • Replies 6.3k
  • Created
  • Last Reply

Top Posters In This Topic

  • BlackGeorge

    849

  • kud u maglu Simoviću

    808

  • El Patron

    424

  • Toni Sumaher

    300

2 hours ago, April said:

I od mene. Burekdžije razumeju samo takav jezik.

 

Nadam se da se u sličnom tonu obratio i nekolicini mađioničara u veznom redu.

 

+1

 

 Videćemo reakciju danas u 15:30h na arenisport 1. igramo protiv rada. kod njih na klupi kiza milinković, majstor za kontre :D

Link to comment

„Није проблем кад то виче пет људи, они нису већина. Не можемо да дозволимо да клуб води онај који није способан за то. Нисам ја проблематичан, одлазак је најмањи проблем, али то се понављало пре и понављаће се после мене – да петоро људи буде већина. Вичу свашта и Александру Вучићу, па не значи да би требало да оде. Не може да нам води политику нњеко ко није способан за то

 

(25. октобар 2017. после утакмице са Земуном и скандирања навијача „Ђукићу одлази”)

 

:fantom:

Link to comment
42 minutes ago, Apollo Creed said:

„Није проблем кад то виче пет људи, они нису већина. Не можемо да дозволимо да клуб води онај који није способан за то. Нисам ја проблематичан, одлазак је најмањи проблем, али то се понављало пре и понављаће се после мене – да петоро људи буде већина. Вичу свашта и Александру Вучићу, па не значи да би требало да оде. Не може да нам води политику нњеко ко није способан за то

 

(25. октобар 2017. после утакмице са Земуном и скандирања навијача „Ђукићу одлази”)

 

:fantom:

 

https://youtu.be/LuoJZVFRuQk?t=2m10s

Link to comment
2 hours ago, kud u maglu Simoviću said:

jbg. da je bio na listi bila bi i metro stanica u štitaru

 

Promasio si cEo fudbal. Asfaltiraju za putuj igumane.... :fantom:

Link to comment

PARTIZAN: Stojković - Cucin, N. R. Miletić, Ostojić, N. G. Miletić - Zdjelar - Tošić, Ilić, Janković - Ožegović, Tavamba. 

 

Meč počinje u 15:30h.

Link to comment
Guest
This topic is now closed to further replies.
×
×
  • Create New...