Jump to content
IGNORED

FK PARTIZAN 2017/18


MocaVukotic

Recommended Posts

i ja sam za profu. latinski, gluma, profesura u pitanju je 2 renesansni lik. verujem da bi se snašao i na užarenoj klupi

Link to comment
  • Replies 6.3k
  • Created
  • Last Reply

Top Posters In This Topic

  • BlackGeorge

    849

  • kud u maglu Simoviću

    808

  • El Patron

    424

  • Toni Sumaher

    300

Do daljeg ostaje Djukic, danas KZS, pregovara se sa Ivicem ali on hoce da dodje uz uslov da to bude na kraju sezone. I Ivica, koga ne voli prof. Vuletic, je na tapetu. To be continued...

 

E da, Kiza Madjija dao podrsku Djukicu u smislu ovo je samo kriza, krize prodju, nije trenutak za smenu... a bas sutra igramo sa Kizinim Radom...

Link to comment

Teča pokazao neko novo lice.. 

 

"Ne idem nigde. Štampa je džukačka. Ja sam rođen u jebenom Štitaru, nisam odrastao u lepoj i sunčanoj Valensiji, i isti sam dripac kao i vi! Taj zemljani put u jebenom Štitatru me je naučio mnogo toga i nemam problem da sve ovo kažem u lice bilo kome. Partizan će početi da pobeđuje".

 

 

Link to comment
1 minute ago, FPLS said:

Teča pokazao neko novo lice.. 

 

"Ne idem nigde. Štampa je džukačka. Ja sam rođen u jebenom Štitaru, nisam odrastao u lepoj i sunčanoj Valensiji, i isti sam dripac kao i vi! Taj zemljani put u jebenom Štitatru me je naučio mnogo toga i nemam problem da sve ovo kažem u lice bilo kome. Partizan će početi da pobeđuje".

 

 

Veliki plus za ovo i sto je glib nazvao dripcima, veliki Plus

Link to comment

Ako je tacno, a cuo sam da jeste, da je na poslednje pitanje-provokaciju novinara iz ruznala ustao i zalupio vrata ima veliki Kredit kod mene

Link to comment

Jbg. nije tu važan Djukic koliko je važnije Iliev da ode na kraju sezone. Nakrcao sredinu i navalu u zadnjih par prelaznih rokova sa nekim midžetima, fizički inferiornim lažnim tehničarima. Tu jedino Tawamba može duel da izdrži. Ima Ivica fetiš na te lažne tehničare. Ivica je po meni više kriv nego Đukić. Užasno loša selekcija igrača.

On bi prvi trebao da odgovara. 

Link to comment

Pa jebemu mater, valjda se i trener nesto pita oko selekcije igraca. U svakom slucaju, moze da se ne prihvati klupe ako mu se ne svidja tim.

Link to comment
10 minutes ago, Milogled Bluff said:

Pa jebemu mater, valjda se i trener nesto pita oko selekcije igraca. U svakom slucaju, moze da se ne prihvati klupe ako mu se ne svidja tim.

Da se razumemo, želim da ode Đukić u roku od odmah.

Samo kažem da je više kriv Iliev ali se sada vešto krije iza loših djukićevih rezultata.

Đukić je kriv jer mu je Iliev skrojio ekipu, kao uz konsultacije sa njim..

 

Inače naslov je izvučen iz konteksta što se tiče one vesti na pređašnjoj strani.

Ne čitajte naslov,pročitajte tekst:

 

http://www.tvarenasport.com/vesti/fudbal/-ukic-ne-idem-stampa-je-dzukacka

Edited by BlackGeorge
Link to comment

Znam ali svaka mu cast za ovo

 

- Многе ствари што се протежу по новинама нису истините, невероватне су. Намештено да људи иду по мене, у држави где је плата 300 евра, некоме залепите да треба да га исплате 600.000. То је безобразно, да не кажем џукачки, дрипачки. То је лаж, невероватне ствари. Тај који је то написао је преварант - казао је Ђукић и додао да не чита текстове, већ само наслове.

 

Kad bi svi u Srbiji ovako govorili golu istinu....

Link to comment
Guest
This topic is now closed to further replies.
×
×
  • Create New...