Jump to content
IGNORED

FK PARTIZAN 2017/18


MocaVukotic

Recommended Posts

da njega su prodali u paketu sa blekijem za milku i po

- filipović ponovo kondicioni, znači opet ćemo gledati pfc kojem je duša u nosu oko 65 minuta, prethodni kondicioni je otišao sa ćelavim prepotenkom i rasistom...

Link to comment
  • Replies 6.3k
  • Created
  • Last Reply

Top Posters In This Topic

  • Kreator

    849

  • kud u maglu Simoviću

    808

  • El Patron

    424

  • Toni Sumaher

    300

ipak su realnije šanse da će doći mitrović pre simića. šteta...nadao sam se da je ipak simić bliži partizanu:

 

"...Vagali su u Partizanu između dve opcije za štopersku poziciju i na kraju izabrali lakšu i realniju metu. Umesto Marka Simića iz Rostova, krenuli su u operaciju dovođenja MilanaMitrovića iz Mersina.

Crnogorski reprezentativac Simić je bio želja, ali se kockice nisu poklopile. On ima ugovor sa Rostovom uz opciju da do 20. juna ruski klub aktivira klauzulu o još jednoj godini. Što bi značilo i plaćanje obeštećenja koje ne bi bilo malo. Osim Partizana ima još neke ponude van Rusije, a ni plata mu nije mala za uslove u srpskom fudbalu.

Mitrović je od početka važio kao moguća opcija i sada su pregovori intenzivirani. Nekadašnji štoper Rada je prošlo leto bio na korak od prelaska u Crvenu zvezdu kao rešenje za štopersku poziciju. Ali Turci mu nisu dozvoilili da ode kao slobodan igrač. Sada je situacija drugačija. Mersin je ispao u treću ligu, ugovor mu ističe i Partizan neće morati da plaća obeštećenje za njega. Ostaje da se sa igračem i njegovim menadžerom dogovore detalji oko ugovora....."

http://www.mozzartsport.com/vesti/obrt-u-partizanu-mitrovic-je-taj-stoper/170334

Link to comment

Glupost velika.

Na kraju ce ovo jeftinije resenje da nas izadje mnogo skuplje.

 

U većini slučajeva je tako... na žalost.

 

Ufff njegov klub Mersin je ispao u treću ligu i zato nam "rastu šanse za angažman". bljak...

Edited by BlackGeorge
Link to comment

polako, mocart, kao i ostali portali i novine, nemaju nikakve veze u klubu da mogu ovakvu informaciju da plasiraju kao tačnu

svi prepisuju od onog agatonovica sa tw

Link to comment

polako, mocart, kao i ostali portali i novine, nemaju nikakve veze u klubu da mogu ovakvu informaciju da plasiraju kao tačnu

svi prepisuju od onog agatonovica sa tw

 

daj bože kumse, daj bože...štoper je mnogo značajno mesto u timu da bi smo se kockali sa nekim trećeligaškim golmanom.

Edited by BlackGeorge
Link to comment

Djukic da osisa Djerleka, video sam par puta na ovim video snimcima da namesta frizuru dok trci

 

DSC_9492-1024x835.jpg

 

Cirko spreman za LS... kad je mogao Harija Kejna da stavi u dzep mocice i ove pajsere iz 3 i 4 kola kvalifikacija

 

DSC_9758-1024x722.jpg

 

Sto se Mitrovica i Simica tice u velikoj sam manjini, ali mislim da Mitrovic nije nista slabiji igrac, a po meni cak i bolja opcija

Edited by El Patron
Link to comment
Guest
This topic is now closed to further replies.
×
×
  • Create New...