Jump to content
IGNORED

FK PARTIZAN 2017/18


MocaVukotic

Recommended Posts

  • Replies 6.3k
  • Created
  • Last Reply

Top Posters In This Topic

  • Kreator

    849

  • kud u maglu Simoviću

    808

  • El Patron

    424

  • Toni Sumaher

    300

Aha vraća se sa loana :)

 

Koliko je meni prejak Ivica Bombas, dugo nisam gajio ovolike simpatije prema nekom funkcioneru. Prezabavan je

Link to comment

Koliko je meni prejak Ivica Bombas, dugo nisam gajio ovolike simpatije prema nekom funkcioneru. Prezabavan je

+milion

Link to comment

Igraćemo sa Lučanima na Zlatiboru i onda pored CSKA i Kopenhagena protiv Kapfenberga i Kluža još na pripremama. Dobro je da nema ukrajinsko-ruskih mesara

Link to comment

Igraćemo sa Lučanima na Zlatiboru i onda pored CSKA i Kopenhagena protiv Kapfenberga i Kluža još na pripremama. Dobro je da nema ukrajinsko-ruskih mesara

Kad i gde igramo sa bracom i Dancima

Link to comment

Kad i gde igramo sa bracom i Dancima

Već je poznato da će rivali Parnom valjku u slovenačkim Moravskim Toplicama biti Kopenhagen (29. jun) i moskovski CSKA (1. jul), a na već postojeću listu utakmica Partizan je dodao još dve provere. I to u istom danu.

 

Послато са SM-N920C уз помоћ Тапатока

Link to comment

Već je poznato da će rivali Parnom valjku u slovenačkim Moravskim Toplicama biti Kopenhagen (29. jun) i moskovski CSKA (1. jul), a na već postojeću listu utakmica Partizan je dodao još dve provere. I to u istom danu.

 

Послато са SM-N920C уз помоћ Тапатока

U moravskim toplicama mogu samo da imaju takmicenje spust po toboganu. Hvali za info ako budes dolazio javi pa da skoknemo do Moravca :)

Link to comment

 

Uhhh posle prvih deset minuta gledanja progutah debelu knedlu. Nadam se da će sa Željkovim sinom biti sve u redu. 

Edited by BlackGeorge
Link to comment

Vazura sutra u Barseloni

 

Razlog: sastanak sa Dimitrijem Seljukom, menadžerom Leonarda da Silve Soze, uz Uroša Đurđevića najboljeg igrača novog osvajača duple krune. Tema: status brazilskog veziste, minule sezone autora 26 glova (24 u prvenstvu, dva u kupu). Ideja: ostanak Leonarda u Humskoj 1, makar do kraja kvalifikacija za evropske kupove. Moguće novi ugovor, po povoljnijim finansijskim uslovima od postojećeg.

 

 

http://www.mozzartsport.com/vesti/operacija-barselona-2-tema-je-leonardo/170243

 

http://www.sportske.net/vest/domaci-fudbal/leonardo-u-brazilu-upoznao-svog-idola-poklonio-mu-partizanov-dres-304124.html

Link to comment

Jovsic ipak ostao trener golmana, iako je napusio Djukica preko novina pre 10 godina, da je cigan i da mu nije dao sansu da brani.

 

Voleo bih da dobiju sansu ove sezone Jovanovic i Petrov, obojica su stariji od Vlahovica, a mislim i bolji igraci. Vlahovic mislim da je vec igrac Fiorentine, zato i ne igra valjda, jebem li ga...

Link to comment
Guest
This topic is now closed to further replies.
×
×
  • Create New...