Jump to content
IGNORED

FK PARTIZAN 2017/18


MocaVukotic

Recommended Posts

1 hour ago, Lord Stef said:

Vlakno Stevanovic, sunce ti jebem, taj bi nam sad bio pojacanje.

da ga vratimo iz penzije :happy:

- on je sada predsednik direktor borca ako se ne varam

 

8e17004b-500e-4303-ac8b-551ba73bf973.png
Edited by gone fishing
Link to comment
  • Replies 6.3k
  • Created
  • Last Reply

Top Posters In This Topic

  • BlackGeorge

    849

  • kud u maglu Simoviću

    808

  • El Patron

    424

  • Toni Sumaher

    300

10 hours ago, BlackGeorge said:

Gledam ovaj sajt transfermarkt da nađem ko je menadžer Aksentijeviću kad ono piše "no agent". Pa onda razmišljam Đukić...to je bio strašno dobar odbrambeni igrač, siguran sam da ne bi zvao njega u Partizan. Iliev je isto bio dobar fudbaler, ume da razlikuje kratera od solidnog igrača. Pa pobogu taj Aksentijević je u dva navrata bio kod nas i oba puta je bio više nego očajan u odbrani. Znači svi koji prate Partizan to dobro znaju i opet ga zovu...

Aksentijevicev menadzer je.... Falli. I zato on verovatno i dolazi, kao usluga Ramadaniju. Inace Ramadani je menadzer i... Kosovicu i Jankovicu. Nisam siguran, ali verujem i Djukicu. Sto se mene tice bolje Ramadani nego oni Lian koji su napravili onaj stetan ugovor za Zivkovica i nikom nista.

 

@Rothko

Nisam suvise gledao ovog Ivanovica, bio je dosta bezobrazan onu utakmicu u Bgd protiv nas, ali raspitao sam se i kazu da je jedan od najboljih JSL igraca

 

Ali da, Aksentije, Kicha Hari Poter... treba nam jedan... Lord Voldemor... recimo.... Gohou :50_open_mouth:

Link to comment
1 hour ago, reginald said:

Koliko znam Ramadani je Lian.

Da, u pravu si naravno onaj drugi Pini Zahavi je pravio taj ugovor sa Zivkovicem i Djurom lopovcinom, ne mogu da se setim imena agencije, znam da ima ulaganja u Muscronu npr.

Link to comment

Ode Everton u Spal izgleda, 600k je obestecenje za FK (od toga 20% ide bivsem klubu StGallenu). Ok za mene, samo ostaje pitanje ko ce ga zameniti.... imamo Radina.... hmh Kosovic... hmh pojacanja na toj poziciji (Petrovic, Zdjelar)....

 

Kad sam vec spomninjao malog Zivkovica ovde - od juce je na transfer listi Benfike...

Link to comment

od sigurne pozicije zadnjeg veznog dolazimo u situaciju da nam jevtović i radin budu zadnji vezni. propali smo, najstrašnije. 

 

živkoviću ja ne bi dao da prismrdi nazad u humsku. ne radi se o nekoj ljubavi (što je besmisleno po meni, jer svi igraju za novac) već o činjenici da su pravili cirkus i igrali se sa renomeom kluba

Link to comment

i izbili 3 milke € klubu iz džepa i to u situaciji kada i dalje imamo dugovanja prema igračima i menađerima koji su otišli iz kluba u prošloj deceniji

Link to comment

@twisted & @gone fishing

o cemu vi pricate - kom renomeu, ko je sta izbio kome iz dzepa? momka su kao belog roba prodali bez njegovog znanja, a onda slozili pricu da buducnost kluba zavisi od toga da li ce da ide tamo gde su ga oni potpisali?!

stavite se u njegovu poziciju ili na mesto njegovog caleta - sigurno bi tako pricali, al' zamalo.

Link to comment

možda sam u pravu, možda nisam. 

 

ko može tačno da kaže šta se tu desilo? ko zna tačnu istinu? šta god bila istina, klub ne bi smeo takvog igrača s kojim se desio cirkus (ko god da je bio odgovoran za isti) da razmišlja da primi nazad.

Link to comment
19 minutes ago, Nebojsa said:

@twisted & @gone fishing

o cemu vi pricate - kom renomeu, ko je sta izbio kome iz dzepa? momka su kao belog roba prodali bez njegovog znanja, a onda slozili pricu da buducnost kluba zavisi od toga da li ce da ide tamo gde su ga oni potpisali?!

stavite se u njegovu poziciju ili na mesto njegovog caleta - sigurno bi tako pricali, al' zamalo.

how yes no

nudili su mu da potpiše novi ugovor 6 meseci po isteku starog i da klub snosi tih 3 miliona kazne ili da ide u neki drugi klub te zime, opet bi klub platio kaznu ali bi u oba slučaja nešto i zaradio

- niko njega nije terao u apolon ili gde ga je već pini zavalio

- koliko je do đuratija toliko je i do njegove dobre volje da pomogne klubu i danas smo svedoci da većina igrača oprašta zaostale plate i premije kada odu u inostranstvo, najsvežiji primer milenković, otišao je zavelike pare i opet je oprostio, možda je on eto lud ili je možda svestan da mu je klub na uštrb x drugih igrača pružio šansu za dokazivanje, koliko se samo mladih talentovanih igrača izgubi na prelazu iz juniorske u seniorsku konkurenciju a de i ne dobiju pravu šansu zbog nečije subjektivne procene...

Link to comment
Guest
This topic is now closed to further replies.
×
×
  • Create New...