Jump to content
IGNORED

FK PARTIZAN 2017/18


MocaVukotic

Recommended Posts

  • Replies 6.3k
  • Created
  • Last Reply

Top Posters In This Topic

  • BlackGeorge

    849

  • kud u maglu Simoviću

    808

  • El Patron

    424

  • Toni Sumaher

    300

Izgleda dovodimo ovog Ivanovica iz Spartaka, lepo da su objavili cifru - 300k plus neobjavljeni procenti od iduceg transfera, 10k plata... nisam znao da je covek dao 11 golova u JSLove sezone... 22god... dobrodosao

Link to comment
16 minutes ago, mozzer said:

Izgleda dovodimo ovog Ivanovica iz Spartaka, lepo da su objavili cifru - 300k plus neobjavljeni procenti od iduceg transfera, 10k plata... nisam znao da je covek dao 11 golova u JSLove sezone... 22god... dobrodosao

Baš htedoh ovo da objavim. I treba reći da je izvor ove vesti informer, koji najuže sarađuje sa vazurom i ostalom SNS bratijom, tako da je ova vest blizu istine...iako dolazi od tzv. Djubre novina.

Edited by BlackGeorge
Link to comment

Spartak od glupavog Ivice hoće još para da izvuče:

 

Kako je prenela TV Prva Partizan i Spartak su dogovorili transfer Đorđa Ivanovića za 300.000 evra, ali prvi čovek Subotičana, kaže da dogovora nema.

 - Nije tačno da smo se dogovorili sa Parizanom oko Ivanovića. Štaviše,  crno-beli su daleko od transfera, mnogo smo bliži dogovoru sa jednim inostranim klubom - rekao je za Informer Simović.

Spartak navodno ima ponudu Slovana iz Bratislave, videćemo da li će ofanzivni vezista, koji je tokom jesenjeg dela Superlige postigao 11 golova nastaviti karijeru u Slovačkoj. 

Link to comment
10 hours ago, kud u maglu Simoviću said:

ako nebude argentinac eto nam venecuelanac

 

 

 

У Партизану тврде:  Први пут чујемо за Венецуеланца Усечеа

11 јануар, 20180

Венецуелански медији су пласирали вест да је млади нападач Хосе Анхел Усече пред доласком у Партизан

У Хумској тврде да су први пут чули за Хосеа Анхела Усечеа и да се многи „рекламирају” преко Парног ваљка.

 

 

Link to comment
2 hours ago, El Patron said:

Ode i Cirko

posle totenhema sam mislio da smo dobili novog krstajića, kad ono

iguman, manastir

 

 

u drugim vestima, everton se dogovorio sa spalom

nek mu je sa srećom. gol u rupi se ne zaboravlja

 

Link to comment
14 hours ago, BlackGeorge said:

Baš htedoh ovo da objavim. I treba reći da je izvor ove vesti informer, koji najuže sarađuje sa vazurom i ostalom SNS bratijom, tako da je ova vest blizu istine...iako dolazi od tzv. Djubre novina.

Ja sam video u Mondu, ali u pravu si - evo Simovic iz Spartaka sada nateze i zateze i klasicno cenjkanje za jos neku kintu. Znaci jos nije potpisao Ivanovic.

 

Ali svidja mi se ovaj prelazni rok za sada, uvek sam cenio rasciscavanje tima, a lista igraca koji su otisli se poklapa sa mojom :D

 

Sada da vidimo ko ce jos da dodje... jos ako je ovo sve dogovoreno sa Djukicem... lepo lepo... 

 

Cini mi se da se sprema velika scena za naseg carobnjaka, da bude numero uno u nasoj ekipi, alfa i omeha... sejdubica....

Link to comment
3 minutes ago, BlackGeorge said:

Sejdubica čarobnjak? Mozzere daj malo i nama to što uzimas. Budi brat grobar :)

Salim se, voleo bih da si u pravu za Sumu ali sam skeptik.

Ja sam samo citirao kolegu Simovica sa strane 307 - doduse on je upotrebio izraz "madjionicar", ja "carobnjak". Za sada: prvi gol Olimpijakosu u gostima (da ga nije dao pukli bi 3:0), vrlo bitan drugi gol Videotonu u gostima, penal na njemu u gostima u Kijevu (inace bi bilo 4-5:0), i gol iz penala u derbiju posle 25 godina. Nedovoljno, ali za mene.... dovoljno je za pocetak... ne znam, simpatican mi je, verujem u njega :D

 

Evo Rad se raspituje za golnmana Stevanovica, pa ovi sve rascistise... Tawamba dosao na pocetak priprema, a u Ruznalu pise i da ce Everton doci za par dana...

Link to comment
Guest
This topic is now closed to further replies.
×
×
  • Create New...