Jump to content
IGNORED

FK PARTIZAN 2017/18


MocaVukotic

Recommended Posts

  • Replies 6.3k
  • Created
  • Last Reply

Top Posters In This Topic

  • BlackGeorge

    849

  • kud u maglu Simoviću

    808

  • El Patron

    424

  • Toni Sumaher

    300

U odnosu na 0 koliko bi dobili na leto + sto ocito zeli da ode mislim da i nije. Obaska sto je glupo popio zuti u Kijevu pa nece moi da igra prvu.

Link to comment
Just now, J.R. Cash said:

Ne postoji malo kad prodajes nedisciplinovanog centralnog veznog koji ne ume da doda ni da sutne. Iguman!

da li zna da šutne ili ne bolje zna kahriman

 

nek ide. hvala mu za sve

Link to comment

Sto se tice prelaznog roka za danas najavljena 2 oslabljenja tima 1) vraca se nas Kicha Kosovic nakon povrede - da me neko ne shvati pogresno - izuzetno je simpatican momak ali nema kvalitet za nas, kaze zovu ga Hari Poter 2) vraca se nas grbavac - Nikola Aksentijevic, vec sam pisao o legendarnom prekratkom vracanju lopte golmanu na Kipru protiv AEL-a pre par godina za jedini gol na utakmici... nezabelezeno... ici ce i neki transfer novac, da se zadovolji Falli i malo propere lova...

 

Kazu i da je ovaj Ivanovic iz Spartaka ipak blizu (mala razlika u ponudama koje ima a on hoce kod nas), i da je dosta dobar futbolista

Link to comment



Prodaja ulaznica za prvi od dva meča UEFA EVROPA LIGE protiv češke Viktorije, koji se igra u Beogradu 15.02.2018. u 21.05. počeće putem Tiketlajna od srede 17.01 za vlasnike sezonskih ulaznica FK Partizan (sezonske ulaznice za tribine ne važe za ovaj meč).

Pravo preče kupovine vlasnici sezonskih ulaznica će moći da iskoriste do 24.01. kada će biti puštena redovna prodaja.

Cene ulaznica su:

– Jug/sever 1.000 dinara

– Istok/ zapad, bočni sektori tribina 1.500 dinara

– Istok/ zapad, centralni sektori tribina 2.000 dinara

 

edited by mod se raspitivao onomad o kartama

Link to comment
3 hours ago, mozzer said:

 

Kazu i da je ovaj Ivanovic iz Spartaka ipak blizu (mala razlika u ponudama koje ima a on hoce kod nas), i da je dosta dobar futbolista

 

 

Je li disciplinovan i zna da šutne i doda?

Link to comment
7 hours ago, mozzer said:

Sto se tice prelaznog roka za danas najavljena 2 oslabljenja tima 1) vraca se nas Kicha Kosovic nakon povrede - da me neko ne shvati pogresno - izuzetno je simpatican momak ali nema kvalitet za nas, kaze zovu ga Hari Poter 2) vraca se nas grbavac - Nikola Aksentijevic, vec sam pisao o legendarnom prekratkom vracanju lopte golmanu na Kipru protiv AEL-a pre par godina za jedini gol na utakmici... nezabelezeno... ici ce i neki transfer novac, da se zadovolji Falli i malo propere lova...

 

Kazu i da je ovaj Ivanovic iz Spartaka ipak blizu (mala razlika u ponudama koje ima a on hoce kod nas), i da je dosta dobar futbolista

+1

 

Gledam ovaj sajt transfermarkt da nađem ko je menadžer Aksentijeviću kad ono piše "no agent". Pa onda razmišljam Đukić...to je bio strašno dobar odbrambeni igrač, siguran sam da ne bi zvao njega u Partizan. Iliev je isto bio dobar fudbaler, ume da razlikuje kratera od solidnog igrača. Pa pobogu taj Aksentijević je u dva navrata bio kod nas i oba puta je bio više nego očajan u odbrani. Znači svi koji prate Partizan to dobro znaju i opet ga zovu...

 

 I onda pročitam ovo u sportskom žurnalu:

 

Цуцин с најбољим резултатима на тестовима: Учим од најбољих

 

Изјава кондиционог тренера Мише Филиповића, са увидом у резултате тестова на почетку црно-белог дрила, „заголицала” је пажњу навијача Парног ваљка

- Млађа генерација увек дође потпуно спремна на припреме, пуна мотива... Лука Цуцин је истрчао тестове с потрошњом кисеоника 72,4 одсто. Нотирали смо и одличан резултат Данила Пантића, малог Армина Ђерлека...

Ко је, заправо, „Супермен” Цуцин, момак са преко 20 процената „ширим плућима” од, на пример, Габријела Клеа?

У Хумску га је са осам година довео Горан Њамцуловић, кроз читав јуниорски стаж тренирао Дарко Тешовић...

- Много сам радио током паузе. Желим да останем у првом тиму и посвећеношћу и играма наследим једног дана Мирослава Вулићевића. Даћу све од себе да оправдам поверење тренера – истиче Лука Цуцин, црно-бели ђак из „класе 1998”.

 

-----------------------------------

Znači sve je jasno. Imamo u našim redovima mladog dečka, talentovanog, superzdravog koji može da se uči pored Vulićevića. Sa druge strane, čak iako na volšeban način se pokaže da je težak balvan u nekom meču, tu je ćelavi Miletić koji pokriva tu poziciju, i to sasvim korektno.

Ali ne...mora da se dovede dva puta dokazani krater na mesto beka. I još da platimo obeštećenje. Nije nam dosta kosatog Miletića, neuništivog čoveka kojeg ni supermen ne može da pomeri iz tima, nego moramo i sa druge strane da dovedemo još jednog.

I šta drugo da čovek ne pomisli nego da je opet počelo neko menadžerisanje tipa "ja tebi, ti meni" ali ovog puta sa nekom nepoznatom osobom koja mu je menadžer. Ako je Ramadani kako kaže mozzer, zašto jednostavno ne piše tamo "lian sport" ili kako se zove ta njegova famozna agencija.? Šta se stidi ? Jebi nas javno a ne ovako inkognito.

 

Sve u svemu jadno i bedno ako ga Ivica dovede. Nadam se da neće zaigrati ni minut kod nas i da će nam "oprostiti dugove" kao razni marjanovići i đuričkovići pre par nedelja. I opet su i oni bolji na svojim pozicijama gde igraju od njega.

Link to comment

Ali pobednik dana je definitivno Mozzartsport. Ostavili su i Goranza u prašini.

 

Današnji naslov teksta o Partizanu i prigodna fotka:

 

Ide Evi, tu je Kića?

 

 

15160360155685.JPG

 

...a iza kiće ide čuveni Đilas...

Edited by BlackGeorge
Link to comment
Guest
This topic is now closed to further replies.
×
×
  • Create New...