Jump to content
IGNORED

FK PARTIZAN 2017/18


MocaVukotic

Recommended Posts

  • Replies 6.3k
  • Created
  • Last Reply

Top Posters In This Topic

  • BlackGeorge

    849

  • kud u maglu Simoviću

    808

  • El Patron

    424

  • Toni Sumaher

    300

Pogle Vazuru, izgleda kao neka tetkurina i kao osoba koja ne ume da se brine sama o sebi i on takav nosi pistolj.

 

Ma nema šanse da je to njegov pištolj, verovatno nekog od ovih iz obezbeđenja, jesi videla kako je utekao od Mutavog i Velje onda.. 

Link to comment

Jbt , jebeni Videoton nam uzme glavnog trenera iz picke™ pred pocetka priprema ... A mi seciramo Djukica da li je dovoljno dobar za naseg giganta ... Toniju je ocito preoteo devojku ili ga ispalio za neku lovu , drugo objasnjenje nemam ( pod predpostavkom da je stvarno pratio Partizan svih ovih godina)

 

p.s. Na stranu sto ocekujem par ozbiljnih pojacanja kao i kod prvog dolaska( tesko da mu to nije bio jedan od uslova povratka) i sto cemo imati domaceg trenera koji barata perfektno latino jezicima i poznaje taj mentalitet ...

 

Послато са SM-N920C уз помоћ Тапатока

Link to comment

 

 

 

Mda, i onda Alkosan ga umalo patosira u derbiju sa Kapetanom Mikijem i Kokijem Koromanom...a Partizan po kvalitetu duplo bolji tim.

 

 

Pa čekaj jel Đukić došao da bude trener i njegova prva tekma je bila kad je Lola zaključao marakanu? To je bila prva pobeda tamo posle ne znam koliko 10 godina. Sa Lazetićem, Maletićem, Bajićem, Mihajlovim i ekipom. Posle toga smo igrali najlepši fudbal da ja pamtim da smo ga igrali, sećam se da smo na pripremama gde smo uvek gubili od nekih bednika dobijali po 13:0 neke niželigaše i onda kao dobro to su pripreme, ali deklasirali smo ove brđane i u LE, lagano bili prvi na jesen. Rezultata se ni ne sećam nešto ali igre se sećam, tvrdim da Partizan nije igrao bolji fudbal u zadnjih 20 godina nego tad po Đukićem. 

Link to comment

Meni je takodje Djukic ostao u secanju po lepoj igri Partizana. Secam se da je zvao Rnica u repstaciju za neku prijateljsku. Bilo neko ukljucenje na SOS-u, Miroslav gost, javlja se navijac iz R.Srpske i kaze da nece ici da gleda repstaciju ako Rnic dobije poziv za kvalifikacionu utakmicu  :lolol:  

 

Zar nije trener Bald Chair™? 

Link to comment

Jbt , jebeni Videoton nam uzme glavnog trenera iz picke™ pred pocetka priprema ... A mi seciramo Djukica da li je dovoljno dobar za naseg giganta ... Toniju je ocito preoteo devojku ili ga ispalio za neku lovu , drugo objasnjenje nemam ( pod predpostavkom da je stvarno pratio Partizan svih ovih godina)

 

p.s. Na stranu sto ocekujem par ozbiljnih pojacanja kao i kod prvog dolaska( tesko da mu to nije bio jedan od uslova povratka) i sto cemo imati domaceg trenera koji barata perfektno latino jezicima i poznaje taj mentalitet ...

 

Послато са SM-N920C уз помоћ Тапатока

 

:D

 

Jbg, nisam nesto fasciniran Djukicevim trenerskim ucinkom u Partizanu i inostranstvu. To sto smo igrali "lep fudbal" ne znaci mnogo, zato sam i okacio tekmu sa Zvezdom gde je Djukic takticki rasturen. Da nije Alkosan pogubio gomilu bodova te jeseni, bilo bi svasta na kraju, uostalom titula se branila do poslednjeg kola.

 

Partizanu treba dobar motivator, Djukic mi ne deluje tako. Voleo bih da se prevarim.

Link to comment

Tomic je bio odlican motivator ... Jbt, uhvatio si se tog derbija kao pijan plota ... Da, desava se u derbijima gradskih rivala (sirom sveta) da na papiru losiji tim pobedi ..

 

Послато са SM-N920C уз помоћ Тапатока

Link to comment

Jel Djukic vodio mladu reprezentaciju kad su prosli Švedjane u onom ludilo-baražu?

 

Nisam pri kompu a ne mili mi da guglam :lenjost: :isuse:

 

 

edit. Ipak sam guglao....Jeste on bio tada selektor reprezentacije (U21). Secam se izjave jednog od fudbalera kako ih je Djukić tada motivisao za revanš baraža, kada niko nije verovao u mogucnost prolaza posle novosadskih 0:3.

 

A što sam ovo napisao? :unsure:

Valjda zbog diskusije da li je Djukić dobar motivator.

Sve u svemu, mislim da je ovo pravi potez naše govnarske uprave.

Edited by Filozof manijak
Link to comment

Tomic je bio odlican motivator ... Jbt, uhvatio si se tog derbija kao pijan plota ... Da, desava se u derbijima gradskih rivala (sirom sveta) da na papiru losiji tim pobedi ..

 

Послато са SM-N920C уз помоћ Тапатока

 

Izgubio je i sva tri derbija od Djurovskog sezonu ranije, ali nije to bitno. Partizan je sa Djukicem imao u prvenstvu problem sa svakom ekipom koja je igrala visoki presing ili je uspevala da ga napadne.

Link to comment

Pa čekaj jel Đukić došao da bude trener i njegova prva tekma je bila kad je Lola zaključao marakanu? To je bila prva pobeda tamo posle ne znam koliko 10 godina. Sa Lazetićem, Maletićem, Bajićem, Mihajlovim i ekipom. Posle toga smo igrali najlepši fudbal da ja pamtim da smo ga igrali, sećam se da smo na pripremama gde smo uvek gubili od nekih bednika dobijali po 13:0 neke niželigaše i onda kao dobro to su pripreme, ali deklasirali smo ove brđane i u LE, lagano bili prvi na jesen. Rezultata se ni ne sećam nešto ali igre se sećam, tvrdim da Partizan nije igrao bolji fudbal u zadnjih 20 godina nego tad po Đukićem. 

 

Ovo je bio opšti utisak u to doba. Sećam se da sam jedva čekao da idem na sledeću tekmu.

Link to comment

Partizan je tada delovao dosta bolje zbog dve kriminalne sezone pre toga i tri odlicna stranca za srpske uslove. Ne secam se da li ih je Djukic selektovao™, ali ako jeste, onda ocekujem da slicno uradi i u ovom prelaznom roku. I da je sazreo kao trener u taktickom smislu, ali realno je u kanalu vec par godina...Ajde da vidimo...

Edited by Toni Sumaher
Link to comment

:D

 

Jbg, nisam nesto fasciniran Djukicevim trenerskim ucinkom u Partizanu i inostranstvu. To sto smo igrali "lep fudbal" ne znaci mnogo..

 

+1

 

Djukic se nigde nije proslavio kao trener, nikakve klupske uspehe nije imao. U ovom trenutku, njemu je potrebniji Partizan, nego on nama..

Link to comment

Sećam se Đukićevog govora igračima u autobusu posle baraza u Švedskoj: Hvala vam momci, napraviste vi od mene velikog trenera :kralj:

 

Sent from my SM-G935F using Tapatalk

Link to comment

koje je realno šansa da Partizan dovede trenera koji se proslavio i ostvario klupske uspehe u inostranstvu. nikakva. da je Đukić napravio blistavu karijeru preko niti bi mi razmatralimogućnost da ga dovedemo, niti bi njemu palo na pamet da dođe, sve i da ga pozovemo. kao što Jokanoviću ne bi palo na pamet da se sada vrati.

 

dakle, šansa da mi dovedemo proslavljenog trenera jednaka je nuli, osim ako nije u pitanju trener koji se negde proslavio pre 15-20 godna, a više nije u fokusu ili u poslu, ili se zaglavio negde u podsaharskoj Africi.

 

tako da, ako ostavimo maštarije po strani, Đukić je verovatnoo jedan od najboljih pikova koji je mogao da nam zapadne.

Edited by Ted
Link to comment
Guest
This topic is now closed to further replies.
×
×
  • Create New...