Jump to content
IGNORED

FK PARTIZAN 2017/18


MocaVukotic

Recommended Posts

  • Replies 6.3k
  • Created
  • Last Reply

Top Posters In This Topic

  • BlackGeorge

    849

  • kud u maglu Simoviću

    808

  • El Patron

    424

  • Toni Sumaher

    300

Crni, koj je be taj Nemac što vodio vaš klub a da nije Marijanin ex ? Avatar mi se izvaljuje sa nekakvi pregovori......

Link to comment

+1

 

posle ulazka u lš i trećeg mesta u grupi, da ga učlanimo u sns i instaliramo za doživotnog predsednika fss-a

:fantom:

Link to comment

Antic ce biti trener kao sto sam ti rekao

 

U tom slučaju, po prvi put u istoriji imali bi dvojac na čelu stručnog štaba: Radomira i Antića.  :lolol:

Link to comment

Dok smo fokusirani na trazenju novog trenera, promakla je vest da smo odavno u pregovorima sa jovicicem, zadnjim veznim igracem koji igra u ruskom amkaru. Novine pricaju mahom da je to blizu realizacije.

Link to comment

pominjali sve opcije koje su kontaktirali. stanoje se zahvalio, đuka traži 500k, jokan ih nije odjebao(još), sa ivićem treba da razgovaraju, antara...

 

cenim da su ih sve zvali pre rajkarda i gulita

 

 

Ako su zvali Jokana onda su stvarno ludi, tj on je lud ako im je rekao bilo šta što nija "Buahahahahahahahaha"

 

Antica ne očekujem da ce ikada više biti trener, mada ko zna sta može da mu dune, Ivića bi bilo dobro videti ako ga privuku kvalifikacije za LS mada kontm da će i on negde preko, Stanoje se oglasio već, o Stolici ne znam sta da mislim mada mi deluje najverovatnije a koliko se sećam sa Đukom smo igrali skroz fin fudbal.

Link to comment

zasto tako o reberu, spasio vas je ispadanja u drugu ligu...tako je bar on rekao :D

Reber je bio nesto slicno vasem grofu. Menadzerisao je sa igrachima.

Link to comment

Reber jel on igde radio nakon Partizana

 

Da bio je u Dortmundu i več nakon mesec dana popio pedalu ????

Edited by Cash
Link to comment

grof je ništarija.evo sad je sa svojim frendom radojicom božovićem uzeo pod svoje fk kom i tu im se posle sledeće sezone smeši dobra zarada jer će se " verovatno " kvalifikovati u neki evropski kup i odigraće par pretkola i zaradiće petoduplo od onog što su uložili.radojica ima robove igrače kojima preti tipa- slomiću mu noge pa neće nigde igrati ako ne bude po mome. e sa takvima je grof veliki drugar i poslovni saradnik

Link to comment
Guest
This topic is now closed to further replies.
×
×
  • Create New...