Jump to content
IGNORED

FK PARTIZAN 2017/18


MocaVukotic

Recommended Posts

  • Replies 6.3k
  • Created
  • Last Reply

Top Posters In This Topic

  • BlackGeorge

    849

  • kud u maglu Simoviću

    808

  • El Patron

    424

  • Toni Sumaher

    300

ima vremena za trenera još nedelju dana, mene više zabrinjava zjava bomaša da đule mora da se deaktivira <_<

 

Šta bi tek bilo da se podnose, pošto su ovako "nepodnošljivi" spakovali 50 golova, od kojih su dobar deo jedan drugom namestili.

 

Ako nekoga treba prodati, ovo bi bila moja transfer lista: Vučelić, Vazura, profesor kenjator i svi tvorci kretenskh "saopštenja" i verbalinih i pisanih izliva ljubavi psihu. Ivica može da ostane, zabavan je, poput lika iz crtanog filma.

Link to comment

 

Pa, tad je Bajevic bio trener.

 

Ubedljivo smo najlepsi fudbal igrali kod Djukica ali imao je i do jaja tim..

 

Mda, i onda Alkosan ga umalo patosira u derbiju sa Kapetanom Mikijem i Kokijem Koromanom...a Partizan po kvalitetu duplo bolji tim.

 

Edited by Toni Sumaher
Link to comment

image_0_02_05_fb5dec98b14243f0120d4305be

 

sada još da vdimo ko odlazi i ko će doći i da li đuka i dalje preferira moju omiljenu 4-1-2-1-2 formaciju ^_^

2007/08 je poslednji put da je ganchester vaistinu imao tim koji je zasluživao da se bori za titulu a pfc je imao očajnu odbranu tako da tih 2:2 ačudi

- problem sa brojnim kiksevima u psl je upravo u odbrani i činjenici da je juca kao jedini zadnji bezvezni češće boravio u protivničkih 16m nego što su tu slobodu imali krilni napadači kod potonjih trenera ^_^

Link to comment

Dobili smo iskusnog trenera, nema sta da se zameri upravi.

 

Sad kreće igranka, ko dolazi, ko odlazi i sa kim se sigramo u jevropu.

 

Vruće ljeto 2017o

Link to comment

image_0_02_05_fb5dec98b14243f0120d4305be

 

sada još da vdimo ko odlazi i ko će doći i da li đuka i dalje preferira moju omiljenu 4-1-2-1-2 formaciju ^_^

2007/08 je poslednji put da je ganchester vaistinu imao tim koji je zasluživao da se bori za titulu a pfc je imao očajnu odbranu tako da tih 2:2 ačudi

- problem sa brojnim kiksevima u psl je upravo u odbrani i činjenici da je juca kao jedini zadnji bezvezni češće boravio u protivničkih 16m nego što su tu slobodu imali krilni napadači kod potonjih trenera ^_^

 

Preterao sam malo, ali je Partizan ipak bio bolje spakovana ekipa, posebno na sredini, ali i u napadu. Partizan je tada imao losu odbranu (mada ni njihova nije bila nista bolja), ali ovde je rec o taktici. Kosanovic ga je pojeo taj derbi, potpuno nezasluzeno je bilo 2:2, svaki drugi napad Zvezde je mirisao na sansu. Prethodno prvenstvo, nakon pobede od 2:4 dolazi Djurovski koji u sve tri utakmice dobija Djukica. Jeste Zvezda tada imala bolji tim, ali Partizan je bio prilicno inferioran.

Edited by Toni Sumaher
Link to comment

Da se prisetimo reakcija kad je stigao Stanoje:

 

- Nastavljamo sa proverenom praksom dovodjenjem iskusnih trenera. Zuti hvala ti za sve. 

 

- Овде распад озбиљнији него што сам мислио. Какво самоубијање. 

 

znaci dostojna dopuna plejadi vrsnih strucnjaka koja je prodefilovala preko partizanove klupe u poslednjih par godina. 

 

Meni je kao trener ostao u secanju sa jedne prijateljske utakmice izmedju mladih reprezentacija Srbije i UAE odigranoj u januaru prosle godine. Dule Savic i bata Djora su sedeli u lozi i u jednom trenutku bata Djora doziva trenera. Ovaj se okrece i dobija instrukcije - " Sale, menjaj jednog od napadaca". Receno - ucinjeno.

 

Bio je gost u nekoj emisiji, cini mi se u grupnoj fazi LS ove godine. Secam se da je pokazao opasno neznanje poznavanja fudbala, pa me i nije iznenadilo da trenira omladinsku reprezentaciju.  :) 

 

U svakom slucaju, cenim da ce ubrzo da dokaze svoje neznanje. 

 

Mislim da su ga jednostavno podmetnuli, jer su se već oprostili od titule i računali su da će ga lako škartirati kad se završi sezona. 

  •  
Link to comment

Pa, ovde nije rec o novajliji, vec dokazanom treneru koji pritom ima slabe rezultate u poslednjih nekoliko godina, a i nije previse radio.

Link to comment

trener resen, da vidimo sada ekipu...da li ce biti rasprodaje ili ce biti kvalitetne kupovine. Bekapova vec imamo dovoljno, to nam ne treba.

Da li ce djukic pronaci novog moreiru, to je najbitnije.

Edited by BlackGeorge
Link to comment
Guest
This topic is now closed to further replies.
×
×
  • Create New...