Jump to content
IGNORED

FK PARTIZAN 2017/18


MocaVukotic

Recommended Posts

@april

tomić je bio sd kada su došli juca, diara i moreora. naš najbolji prelazni rok ikada

 

ja sam nekako priželjkivao antaru

:(

da samo što mi lažnog dr i ubicu cigana abi ni gledali da đuka nije bio tvrdoglav da ih potpiše, setimo se da je isprva tomić vratio moreiru kući da bi nakon nedelju dana ovaj ponovo došao na pregovore

- uostalom svoje znanjetm je tomić pokazao u naredna 3 prelazna roka kada više nije imao đuku da mu suflira koje igrače da dovede, već sam kačio na prošlosezonskom topiku ta 3 prelazna roka i oslabljenja u stilu crnog bika ^_^   

Link to comment
  • Replies 6.3k
  • Created
  • Last Reply

Top Posters In This Topic

  • BlackGeorge

    849

  • kud u maglu Simoviću

    808

  • El Patron

    424

  • Toni Sumaher

    300

ima u današnjem ružnalu spisak svih đukinih tekmi u prvom mandatu, u prolećnom delu 2007. kad smo izduvali bila je pobeda nad zvezdom sa zaključavanjem, ali i tri poraza, jedan u kupu, zatim i dva poraza od kule, 0-1 na JNA i čak 0-3 u kuli, iza čega slede još tri vezana poraza, pomenuti od zvezde, pa još i od bežanije i voše. u poslednjem kolu treširana mladost iz apatina 7-1. onda u novoj sezoni dvomeč sa bosancima i izbacivanje, remi sa zvezdom i smederevom uz gomilu pobeda, pa pred kraj polusezone ona tri vezana remija na JNA, kad smo u onom kretenskom sistemu bivali po tri puta zaredom domaćini. nači, pet remija i sve ostalo pobede, bez poraza.

Link to comment

Ovo je bio opšti utisak u to doba. Sećam se da sam jedva čekao da idem na sledeću tekmu.

 

 

i ja tvrdim da nisam gledao partizan da leše igra nego pod đukićem!

 

pa red je majku mu da se vrteška i nama zaustavi na crveno full house!

Link to comment

i ja tvrdim da nisam gledao partizan da leše igra nego pod đukićem!

 

 

pa red je majku mu da se vrteška i nama zaustavi na crveno full house!

Tako je. Idemo optimizam ljudi, optimizam....

Valjda je taj djukic dosao, odnosno doveden, da nas ubaci u neke grupe LE/LS. Vidi se da je i ovim sns kretenima u upravi zasijala lampica pohlepe kad su culi koja se kinta dobija za ulazak u evropska grupna takmicenja.

Dolazak djukica znaci da su zagrizli, tako da ne ocekujem odlazak kljucnih igraca makar do septembra.

Bilo bi dobro da nam djuka iskopa novog moreiru i solidnog latino stopera.

Edited by BlackGeorge
Link to comment

Ja se nadam da je Đooka danas nešto drugo u osnosu na Đooku onda. Po nekoj logici stvari trebalo bi da je tako jer sada donosi godine iskustva iz Primere a u ono vreme je pekao, je li, zanat.

 

Uostalom, nije da su alternative ne znam kakve pa da kukamo zbog njegovog dolaska.

Link to comment

U jebote, kakav 10-godisnji trenerski CV, usracu se..

 

Dobro je sto Orbanu promakao pa ga nije zvao u Videoton, mogli smo ostati sa nesrecnim Nikolicem. Imali smo srece, ali i agilnu upravu koja je nekako namolila ovako renomirano ime da nas preuzme..

 

Pojma nemam sa kim se ti grudvaš ovde? Đukić ima bolju karijeru od Stolice za koga se ti zalažeš, mislim ako ti je to argument za nešto. Teško da smo mogli bolje ovog momenta. Stolica je mogao da bude odličan a mogao je da bude i kanta, ko to zna. 

Link to comment

Najbolje bi bilo da je Marko ostao. Kad već nije, Đuka je odlično rešenje.

 

Još bolje bi bilo da može Klop ili Pep ili Konte. Al ne može, jbg.

Link to comment

Najbolje bi bilo da je Marko ostao. Kad već nije, Đuka je odlično rešenje.

 

Još bolje bi bilo da može Klop ili Pep ili Konte. Al ne može, jbg.

Djukic je greska. Trebalo je da dovedemo trenersku komisiju Curkovic,Stevanovic i Curcic

Link to comment

Dobro, majstora smo našli, sad ide nabavka materijala. Ja sam za to da ne koristimo drvo, već neko železo, čelik, granit.

Edited by Ted
Link to comment

Najbolje bi bilo da je Marko ostao. Kad već nije, Đuka je odlično rešenje..

To je to. Idealan scenario bi bio da je Nikolić vodio ekipu koju je skockao u kvalifikacija. Đukič je next best thing koji nam je dostupan.

Razumem lične animozitete prema Đukiću, ali budite realni.

 

Ko bi rekao da ova govnarska uprava ume da povuče dobar potez...

Link to comment
Guest
This topic is now closed to further replies.
×
×
  • Create New...