Jump to content
IGNORED

FK PARTIZAN 2017/18


MocaVukotic

Recommended Posts

  • Replies 6.3k
  • Created
  • Last Reply

Top Posters In This Topic

  • BlackGeorge

    849

  • kud u maglu Simoviću

    808

  • El Patron

    424

  • Toni Sumaher

    300

nadam se sreći na žrebu u 2 kolu, bio bi red da nas pogleda i udeli malteške konobare ili velšane koji su nam ostali u lepom sećanju dok bi sa honvedom ili žilinom već bilo čupavo, još ako u poljskoj titulu uzme neki od timova sa malim koef. eto i treće mine već na startu kval.

- ipak očekujem prolaz u 3 kolo, tu nas već čeka bate ili ludi bugari i verovatno ispadanje u playoff za le, hoćemo li proći u le ili ne zavisi od ostanka đuletm  evertona kao i toga ko će zameniti blekija i da li će dovesti krštenog playmaker-a i levog beka u narednih desetak dana

- ali znajući kako su se ponašale naše uprave u zadnjih 10 godina i da su uvek izlazile u susret željama igrača da se materijalno obezbede uoči početka kvalifikacija nisam optimista, mada ti puno zavisi i od sreće na žrebu

- elem nakon nesrećnog ispadanja iz evrope uprava će dat punu podršku treneru koji će pak podneti neopozivu ostavku posle 20 dana nakon poraza u derbiju i 8-12 bodova zaostatka za cz

- pritisnuta ogromnim nezadovoljstvom navijača i novinara uprava dreši kesu i dovodi krštenog trenera, sa 4 meseca zakašnjenja....

Link to comment

 

Jedino sto je po internetu ludilo uzelo maha pa svi kukaju o ne znam kakvoj zaveri zbog kojih je Nikolic morao skruseno da pristane na nepristojnu ponudu...

 

Zar nije dobro smišljeno? Partizan namiren titulom, Ćelavko ugovorom, Kokeza dobio municiju protiv Terze

 

Još ide u Orbanov klub, previše je slučajnosti  <_<

Link to comment

uh onda ostaje samo kocka sa stolicom

- marko i stanoje su jedini domaći treneri koji su uspešno završili sezonu u nemogućim uslovima nameštanja titule za državni projekat i usput taj projekat raskućili u međusobnim duelima...

 

ovo da je marko oteo titulu koja je bila namenjena zvezdi mogu da prihvatim, ali da je stanoje osvojio nesto sto je bilo namenjeno drugome, to vec ne mogu. pa ako bi mogao da me uputis na sta tacno mislis, tj. koju titulu je stanoje uzeo, a da ju je tole (koji je tada bio na vrhuncu snage), a sa njim i tadasnji drzavni i fudbalski establisment, prethodno namenio zvezdi.

Edited by Nikodije
Link to comment

Marko i Stanoje trenerski magovi protiv kojih su nemoćni i država i FS. Pa ovo je fenomenalno

 

tja, kakav je bednik ovaj novi predsednik, ne bi me cudilo da mu je 1 marko zaista sam doakao.

Link to comment

ovo da je marko oteo titulu koja je bila namenjena zvezdi mogu da prihvatim, ali da je stanoje osvojio nesto sto je bilo namenjeno drugome, to vec ne mogu. pa ako bi mogao da me uputis na sta tacno mislis, tj. koju titulu je stanoje uzeo, a da ju je tole (koji je tada bio na vrhuncu snage), a sa njim i tadasnji drzavni i fudbalski establisment, prethodno namenio zvezdi.

pa onu koju je osvojio i onu koju je prvagrant umalo prokockao, tada je luđenje viteza od sopota dostiglo svoj vrhunac a ganchester je nizao pobede kao na traci i bio proglašen za malu barsu od strane novinara

- pfc je došao do lš te 2010 tako što je osvojio titulu pobedom nad cz u 28 kolu i tada pobegao na 4 boda prednosti...

Link to comment

pa onu koju je osvojio i onu koju je prvagrant umalo prokockao, tada je luđenje viteza od sopota dostiglo svoj vrhunac a ganchester je nizao pobede kao na traci i bio proglašen za malu barsu od strane novinara

- pfc je došao do lš te 2010 tako što je osvojio titulu pobedom nad cz u 28 kolu i tada pobegao na 4 boda prednosti...

 

sezona 2009/10? tada je zvezda pod zonpijem vodila veliki deo prvenstva, a onda nas je ujebala promena trenera, kao i cure bunkerica koji nas je dobio na marakani. partizan je, naravno, vezao 20 pobeda u poslednjih 20 utakmica, kao i obicno sto radi.

 

dakle nisi me ubedio da je ta titula bila namenjena zvezdi.

Edited by Nikodije
Link to comment

pa onu koju je osvojio i onu koju je prvagrant umalo prokockao, tada je luđenje viteza od sopota dostiglo svoj vrhunac a ganchester je nizao pobede kao na traci i bio proglašen za malu barsu od strane novinara

- pfc je došao do lš te 2010 tako što je osvojio titulu pobedom nad cz u 28 kolu i tada pobegao na 4 boda prednosti...

Moraćeš to detaljnije, Nikodije je jedan od onih navijača koji su počeli da prate Zvezdu tek od prošle sezone i najave da će taj tim da dominira u narednih 10 godina.

Link to comment

Marko i Stanoje trenerski magovi protiv kojih su nemoćni i država i FS. Pa ovo je fenomenalno

+1

 

Grobarski treš retardizam...

Link to comment

Meni su ti partizanovi mlađi konfekscijski treneri svi isti, Vuk, Stanoje, Tomić.. Ne znam po čemu bi ih razlikovao. Svi su tu zato što su drugari, a ne zato što su treneri

 

Jedino Jokan je dokazao da nije za džabe dobio šansu i njemu svaka čast

Link to comment
  • teacher locked and unpinned this topic
Guest
This topic is now closed to further replies.
×
×
  • Create New...