Jump to content
IGNORED

FK PARTIZAN 2017/18


MocaVukotic

Recommended Posts

  • Replies 6.3k
  • Created
  • Last Reply

Top Posters In This Topic

  • BlackGeorge

    849

  • kud u maglu Simoviću

    808

  • El Patron

    424

  • Toni Sumaher

    300

Na mobilnom sam konstantno. Ali fk partizan official Twitter srpski tako kaže

 

Lažem na engleskom je I to via hotsport jebga od uzbuđenja...

 

Mada ne bi opet kacili da nema istine

Edited by Azdaja
Link to comment

nema to na zvaničnom tw @FKPartizanBG

:unsure:

 

 

nek se spremi brezančić

Edited by kud u maglu Simoviću
Link to comment

kad bi lepo uveli pravilo da prelazni rok traje tri dana, produžio bi se prosečan životni vek. i u Srbiji i globalno. to treba da bude mera iz oblasti zdravstva

 

ove prelazne rokove koji traju mesecima verovatno guraju oni što se zalažu za depopulaciju planete Zemlje

 

odo ja da spremam ručak, da tučem šnicle i seckam krompir. posle ću da vidim ko je "došao" i dal osvajamo LE il ćemo se zadovoljiti polufinalom.

Edited by Ted
Link to comment

U Engleskoj se zadnjih godina sve vise intezivira ta prica da skrate prelazni rok na pocetak prvenstva. Tamo to ima logike, posebno sa ovim novim trendom da se igraci bune iako imaju potpisane ugovore, odbijaju da igraju, treniraju itd. Trenerima i klubovima bi bilo lakse da znaju na cemu su, sa kim i cim imaju da rade. Ovde kod nas ta prica ne moze da prodje. Prvo liga nam pocinje dosta rano, a drugo vaznije i karakteristicno za nas je sto se ceka ishod tih zadnjih kola evro kvalifikacija da bi se i prodavalo i kupovalo. Cela konstrukcija ekipe bukvalno zavisi od plasmana u grupnu fazu, a i transfer prodaje se odlazu dok se ne odigraju te utakmice.

Link to comment

Ali Krkic zaradjuje nekoliko miliona godisnje, plus ima zainteresovane klubove iz PL, plus Stoke navodno ne zeli da ga pusti ni u te klubove... Mislim, nikad se ne zna, ali djeluje kao totalni sci fi

Link to comment
Guest
This topic is now closed to further replies.
×
×
  • Create New...