Jump to content
IGNORED

FK PARTIZAN 2017/18


MocaVukotic

Recommended Posts

nikola%20ninkovic.JPG

ludi nine. mislio sam da je u italiji malo oladio glavu, i dalje mu je glavna zabava da sluša narodnjake i da se napušava sa publikom, ovog puta preko instagrama. ruku na srce kiza vinjak mu je našao žicu, bio je više nego dobar kod njega pogotovu u evropi
Link to comment
  • Replies 6.3k
  • Created
  • Last Reply

Top Posters In This Topic

  • BlackGeorge

    849

  • kud u maglu Simoviću

    808

  • El Patron

    424

  • Toni Sumaher

    300

Jeste Brezancic bio alkos, mozda je i dalje to ne znam, ali je prosao svasta u karijeri, od Partizana do druge lige, preko Cuke do Holandije i onda u Spaniju. Ima dobar centarsut, a kakav je u odbrani bas nisam siguran, nisam ga gledao toliko.

Link to comment

 

Reče Đukić da Marko Janković neće igrati zbog povrede, dok će Ostojić biti spreman. 

Edited by BlackGeorge
Link to comment

Mnogo se licitira sa imenima, ako pola bude tačno bice super. Krkic bi bio senzacija u rangu Princa Tagoea, Bambi nešto manja jer je nase dete ali bi nam svakako legao ko budali samar. Samo jos da se taj grashopers plati i da pokrio odbranu.

 

Sutra zna se Djurdjeviceva labudja pesma. Zna li se gde ce na kraju?

Link to comment

Mnogo se licitira sa imenima, ako pola bude tačno bice super. Krkic bi bio senzacija u rangu Princa Tagoea, Bambi nešto manja jer je nase dete ali bi nam svakako legao ko budali samar. Samo jos da se taj grashopers plati i da pokrio odbranu.

 

Sutra zna se Djurdjeviceva labudja pesma. Zna li se gde ce na kraju?

Link to comment

nek se spremi goran pandev

:fantom:

 

e

za đurđu sam načuo francuska

 

da, da, kažu novosti da smo "opipali puls" 34.godišnjem Pandevu koji jedva čeka da trčkara po JSL njivama, pa mu je posle naše inicijalne ideje odmah skočio pritisak na 200 tako da je transfer propao.   :fantom:

 

brežančić ne dolazi:

 

Prema pisanju pojedinih beogradskih medija, Rajko Brežančić planiran je za poziciju levog beka umesto Antonova koji je kako pišu pojedini mediji otpao sa spiska potencijalnih pojačanja Partizana.

 

„Nema istine u tome. Prvi put čujem za to“, demantovao je za naš portal Brežančić.

 

Na pitanje da li bi se vratio u Humsku ukoliko ponuda stigne Rajko je imao spreman odgovor:

 

„Iskreno da vam kažem ne znam ni ja. Imam ugovor sa Ueskom još dve godine, uklopio sam se super…Svakako da bih voleo da se vratim u Partizan, ali mislim da u ovom trenutku od toga nema ništa“, zaključio je Rajko Brežančić

Edited by BlackGeorge
Link to comment

Rajkovic, Bambi i neki pristojan golgeter (ovo mozda i ne mora ako se Jovanovic baci i vatru)... i ja prezadovoljan ...

 

Послато са SM-N920C уз помоћ Тапатока

Link to comment

 

 

Partizan ponudio 400.000 evra i 20 posto za Antonova! On je kategoričan: Hoću samo u Humsku

 

Joksa burek donosi najnovija desavanja u tv noveli antonov.

Link to comment
Guest
This topic is now closed to further replies.
×
×
  • Create New...