Jump to content
IGNORED

FK PARTIZAN 2017/18


MocaVukotic

Recommended Posts

Naravno, sve što valja je iz vašeg reona!

Ја не мислим да је тако и нисам рекао са том намером, само констатација. Прозивају нас поједини да не умемо да пишемо ван наше теме а ево шта се деси после моје најнормалније реченице без икаквих задњих намера. Нек вам је са срећом и нови играч и учешће у ЛЕ...

Edited by Captain_Darling
Link to comment
  • Replies 6.3k
  • Created
  • Last Reply

Top Posters In This Topic

  • BlackGeorge

    849

  • kud u maglu Simoviću

    808

  • El Patron

    424

  • Toni Sumaher

    300

Mondo kaze da vam definitivno stize banbi. Ako dodju i antonov i stojiljkovic, to su tri ozbiljna pojacanja

 

Bambi bi bio mozda najveca bomba sto se tice Partizana u zadnjih mozda 10g

 

Pise mondo uskoro opsirnije...

 

Zoran Tošić opet u Partizanu!

Autor: mondo.rs

25.08.2017. | 21:59  >  22:01

Veliko pojačanje dolazi u Partizan posle plasmana u Ligu Evrope. Zoran Tošić potpisuje ugovor na dve godine.

Edited by El Patron
Link to comment

Mondo kaze da vam definitivno stize banbi. Ako dodju i antonov i stojiljkovic, to su tri ozbiljna pojacanja

fali godpodin raća

:wub:

 

 

gde li je ted?

:unsure:

Link to comment

                        stojke

 

      antonov   miletić   ostojić   vulićević

 

levo krilo(klinja iz nigerije?)  radin  everton  tošić

 

                  suma    stojiljković

 

:fantom:

Link to comment

Tavamba nista? 

 

I sto nam levo krilo igra na desnoj strani? 

 

Tošić je prevashodno desno krilo. Opciono igra na levom.

 

Popularni "Bambi" je rekao da će žestoku konkurenciju imati i u Moskvi, gde će se za mesto možda boriti baš sa Milošem Krasićem, kao i u reprezentaciji Srbije. Osim toga da mu je omiljena pozicija desno krilo otkrio je i kako je dobio nadimak.

"Taj smešan nadimak sam dobio davno. Igrao sam protiv dečaka starijih dve tri godine od mene i bio sam mnogo manji od njih. Svi su mislili da sam simpatičan, neki bi rekli i bespomoćan u takvoj situaciji, pa su me nazvali Bambi. Svidelo mi se, nemam ništa protiv da me i dalje tako zovu, naročito ako prihvatite da i mali Bambi može da ima oštre zube", rekao je Tošić.

 

 
 

 

Kako da nađem mesto za Tawambu?...da se promeni sistem, da igramo bez krila pa da ga ubacim u vezu.

Link to comment

Kako da nađem mesto za Tawambu?...da se promeni sistem, da igramo bez krila pa da ga ubacim u vezu.

 

Stojiljkovic na klupu. Mora da osvoji mesto, Tavamba ima prednost.

 

A za ovo drugo te zezam  :D  Obrnuo si formaciju.

Link to comment

                            stojke


 


         vulićević   miletić   ostojić   antonov


 


     tošić     radin     everton    levo krilo-nigerijac


 


                  stojiljković    suma


 


Ovako?


 


Ma ovo je samo predlog, ljudi dajte vi neku šemu. Interesuje me vaše mišljenje. Kumse zašto sada ne valja Stojiljković? Ted se kune u njega. :)

Link to comment

Stojiljkovic na klupu. Mora da osvoji mesto, Tavamba ima prednost.

 

A za ovo drugo te zezam  :D  Obrnuo si formaciju.

 

Ok za tawambu slažem se. Ali ko umesto đurđevića? On je već otišao...posle večitog derbija.

Link to comment

Pa sve ovako kako si napisao, samo Jankovic mesto Bogoljuba i Tavi napred. I naravno Jevtovic.

 

I moram da priznam da ne delim odusevljenje Antonovim. Istina je da zna mnogo vise fudbala od Miletica, al mi je uvek delovao trom i neokretan.

Link to comment
Guest
This topic is now closed to further replies.
×
×
  • Create New...