Jump to content
IGNORED

FK PARTIZAN 2017/18


MocaVukotic

Recommended Posts

  • Replies 6.3k
  • Created
  • Last Reply

Top Posters In This Topic

  • BlackGeorge

    849

  • kud u maglu Simoviću

    808

  • El Patron

    424

  • Toni Sumaher

    300

ja bi onda radina pre jevtovića. jevtović se krije od lopte u defanzivi ili napravi žuti karton, nema treće

i radin ume da se zaleti pa napravi neki faul za karton, a u evropi takve faulove ne retko kažnjavaju i crvenim

sa te strane jevtović je bolji tj iskusniji igrač, everton je do sada najveću sigurnost pokazao sa jevtarom, a i sa radinom u timu bi imali igrača manje u prekidu sa strane(što ofanzivnom, što defanzivnom)

Edited by kud u maglu Simoviću
Link to comment

i radin ume da se zaleti pa napravi neki faul za karton, a u evropi takve faulove ne retko kažnjavaju i crvenim

sa te strane jevtović je bolji tj iskusniji igrač, everton je do sada najveću sigurnost pokazao sa jevtarom, a i sa radinom u timu bi imali igrača manje u prekidu sa strane(što ofanzivnom, što defanzivnom)

 

Što se mene tiče sa jevtovićem smo uvek sa igračem manje jer ga uopšte ne primećujem na terenu. Veoma se vešto krije od lopte, okretan je kao soliter, ponekad može eventualno da napravi prekršaj na ivici 16 metara. Daleko mu lepa kuća. Jedva čekam da ga prodamo. I njega i Kosovića.

Link to comment

mislim da je kosović žrtva sistema sa dva defanzivna. to mu je nametnuto u seniorskim kategorijama, i očito mu ne leži

morao bi da čeka par godina da zaigra svoju osnovnu poziciju, a to ne odgovara nikome

 

- imate jabuke

- nema

- dobro daj paprike

Link to comment

i radin ume da se zaleti pa napravi neki faul za karton, a u evropi takve faulove ne retko kažnjavaju i crvenim

sa te strane jevtović je bolji tj iskusniji igrač, everton je do sada najveću sigurnost pokazao sa jevtarom, a i sa radinom u timu bi imali igrača manje u prekidu sa strane(što ofanzivnom, što defanzivnom)

Kod Jevtovica me ubedljivo najvese nervira sto pravi kretenske faulove(bezopasni neki napad protivnika ) u crvenoj zoni ...

Link to comment

Ljudi moji, ovaj gore nesrećnik nema pojma gde je otišao.

 

Plaža liga, domaći igrači se možda pojave a možda ne pojave na treningu, cirkus težak.

 

Šteta jer da je npr završio u Lilu ili sta je već bilo u opticaju siguran sam da bi ga gledali negde I u stalnom učesniku LŠ. Ovako uzmi te dolare I nestani.

 

 

Glede Jevta I Radin opcije, mora Jevta. U prednosti je na više nivoa.

 

Suma je Partizanov Kanga i čini mi se da će se tražiti godinu dana da bi tek onda zaigrao kako treba. A to nam je dockan

Link to comment

Ljudi moji, ovaj gore nesrećnik nema pojma gde je otišao.

 

Plaža liga, domaći igrači se možda pojave a možda ne pojave na treningu, cirkus težak.

 

Pa to i jeste za njega. Twitter i ladovina.

Link to comment

Išli zajedno u srednju, izrastao je u mnogo bolju ličnost nego što sam mislio. (zamislite kakav je bio tad i sve vam je jasno)

 

Nadam se da će da završi karijeru kod nas.

Hail mustafa :D

Link to comment

Išli zajedno u srednju, izrastao je u mnogo bolju ličnost nego što sam mislio. (zamislite kakav je bio tad i sve vam je jasno)

 

Nadam se da će da završi karijeru kod nas.

Hail mustafa :D

Znamo, navijao je za Zvezdu u tom nezrelom periodu zivota...  :fantom:

Link to comment

Ja zadovoljan što se vratio. :) Stojke je za naše uslove odličan golman. Jovičić bi trebao da sedi na klupi, odnosno da bude rezervni golman.

 

Link to comment
Guest
This topic is now closed to further replies.
×
×
  • Create New...