Jump to content
IGNORED

FK PARTIZAN 2017/18


MocaVukotic

Recommended Posts

  • Replies 6.3k
  • Created
  • Last Reply

Top Posters In This Topic

  • BlackGeorge

    849

  • kud u maglu Simoviću

    808

  • El Patron

    424

  • Toni Sumaher

    300

ako mora slovenac, ja bi srećka kataneca

 

izgleda ilijev baca bućku pa ko se navata, ilija je već u meredovu

:fantom:

Link to comment

ako mora slovenac, ja bi srećka kataneca

 

izgleda ilijev baca bućku pa ko se navata, ilija je već u meredovu

:fantom:

Kakav bre Katanec nebudi lud kumse

Link to comment

Milka Djurovskog

 

Послато са SM-N920C уз помоћ Тапатока

 

 

 

Makedonski scenario II

Link to comment


Ja sam danas došao oko podne tamo da uradim Vesnik, sa Vučelom i Vazurom danas, Iliev u sledećem i tome slično, realno ovo je danas bilo kao grom iz vedra neba, svi su manje više mislili da je u pitanju dizanje cene i priprema za traženje povišice, ali Marko ja danas došao u klub, objasnio da je dobio neku ludačku ponudu koja je milionska, na koju mora da odgovori do ponoći, Vučela i Vazura su hteli da on potpiše novi ugovor još 5. aprila ili tako nešto, ali mi da nekome damo 2,4 miliona evra platu za tri godine, bez bonusa, to prosto nije realno čak i da uđemo u Ligu šampiona. Orban je glavni finansijer Videotona, pare nisu normalne, a čuo sam se sa Markom, ima sličnu ponudu i za Briž, do ponoći će odlučiti između te dve ponude, odbio je Rostov valjda, pošto neće u Rusiju. Niko se ovome nije nadao, svi smo opaljeni kao gromom, ali ja njega razumem, plata od 800 hiljada evra godišnje plus bonusi je premijerligaška, to on realno bilo gde drugo ni blizu ne bi mogao da ima. Tajming nije tragičan, mi imamo dve nedelje do početka priprema, Iliev će izabrati novog trenera vrlo brzo, prelazni rok se već punom parom radi, potpisuju se ugovori sa igračima kojim ugovor ističe, ide se na to da Leonardo i Everton, plus Đurđević, sigurno ostaju do kraja kvalifikacija i grupne faze, ako je bude, tako da ovo realno jeste udarac, ali ako već mora da se desi, ovo je period u godini kada može da se reaguje i sve reši bez dubljih problema. Čuo sam se sa Markom, pa ćemo ovih dana na neki ručak zajedno, pa ću videti ima li tu još nekih dodatnih informacija, ali mislim da je realno ponuda totalno nenormalna i da sama po sebi govori koliko je titula osvojena pošteno i koliko se to van Srbije vidi i ceni.

Link to comment
  • teacher locked and unpinned this topic
Guest
This topic is now closed to further replies.
×
×
  • Create New...