Jump to content
IGNORED

Trump - hoće li biti impeachment ili 8 godina drugačijeg predsednikovanja?


radisa

Recommended Posts

https://www.politico.com/magazine/story/2019/01/17/many-voters-think-trumps-a-self-made-man-what-happens-when-you-tell-them-otherwise-224019

What happens when Americans learn of the president’s privileged background? In a 2018 survey, we provided half the respondents the following question, which was intended to impart Trump’s biographical information: To what extent were you aware that Donald Trump grew up the son of wealthy real estate businessman Fred Trump, started his business with loans from his father, and received loans worth millions of dollars from his father in order to keep his businesses afloat?

...

On perceptions of business acumen, which are higher across both parties, the information regarding Fred Trump’s role in his son’s business success is equally important. Democrats reduce their perceptions of Trump as a good businessman by 6 points, while Republican perceptions decline by 9 points.

Link to comment
8 hours ago, theanswer said:

Vest koja neće promeniti ništa u vezi izbora. 

To ne znamo, a svakako mu nece pomoci, sto je odlicno. 

Link to comment

Juce odgledao 2 sata cnn-a, rekoh ajd da se uputim sta se desava sa izborima pa sam izmedju ostalog naleteo na emisiju GPS (geopolitical nesto) gde su izneli takve teorije, uglavnom bazirane na republikanskim izjavama da sam na kraju imao osecaj kao da pricaju o el salvadoru ili angoli a ne o ju es ej of ej (dobro, cnn je ali opet). Napisah ceo tekst pa na kraju ga obrisah je mi je komplikovano pa attach link ka videu. Prilično zanimljiva teorija a koliko pratim americku politiku ne bi me zacudilo da se nesto desi ako bajden stvarno bude u prednosti

https://edition.cnn.com/videos/tv/2020/09/27/exp-gps-0927-fareeds-take.cnn

Sent from my VOG-L29 using Tapatalk

Link to comment
2 hours ago, Кристофер Лумумбо said:

To ne znamo, a svakako mu nece pomoci, sto je odlicno. 

 

Postoji otprilike 10 gorih vesti koje mu nisu spustila rejting a imajući u vidu da će debata biti brzo, tajming je upitan. 

 

Pritom je nyt u suštini potvrdio da Tramp nema sumnjive poslove sa Rusima i da je pod revizijom što mu je bio i izgovor da ne objave returns

Link to comment
8 minutes ago, theanswer said:

 

Postoji otprilike 10 gorih vesti koje mu nisu spustila rejting a imajući u vidu da će debata biti brzo, tajming je upitan. 

 

Pritom je nyt u suštini potvrdio da Tramp nema sumnjive poslove sa Rusima i da je pod revizijom što mu je bio i izgovor da ne objave returns

 

pa upravo je dobro zato sto dolazi pre debate jer moze da se koristi kao municija. svakako dobra vest za bidena. 

Link to comment
1 hour ago, Кристофер Лумумбо said:

 

pa upravo je dobro zato sto dolazi pre debate jer moze da se koristi kao municija. svakako dobra vest za bidena. 

Izgoreće u ciklusu vesti oko debate. Tramp će da kaže neku ludost i o tome će svi pričati 

Link to comment

prica neko ko se povukao iz trke kad nije trebalo, podrzao bajdena i kupio jos jednu kucu.  a da ne zaboravimo....

 

 

Edited by mustang
Link to comment
×
×
  • Create New...