Jump to content
IGNORED

Trump - hoće li biti impeachment ili 8 godina drugačijeg predsednikovanja?


radisa

Recommended Posts

17 minutes ago, chandra said:

Zašto vam je Kamala toliko los izbor? Mislim, od ponudjenih i mogućih alternativa?

 

Meni je Kamala baš grozan lik...to sam prvo pomislio kad sam video kako je, na jednoj debati, napala Warren oko zabrane Trumpa na twitteru. (btw, interesantna scena, kako se Warrenka tada nasmejala kad je skontala za kakvu je glupost ova napada). Nikakav sadržaj, samo glupi konsultantski talking points. Osim toga, ceo njen CV kao DA Kalifornije, šta je sve tamo radila, kako nije htela da goni ogavnog Stevea Mnuchina (sad Trampovog sekretara za finansije), angažovala robijaše za radove u ime CA itd. Kažu ljudi da ima dobar record na climate issues i healthcare, ali na to će ona kao VP najmanje da utiče. Ja sam čak očekivao Susan Rice, to bi bukvalno bio Obamin treći mandat. Ona je i više neolib od Kamale...mada je Kamala bukvalno ikakve ideologije bez.

 

Mislim, sama činjenica da je onako posramljena napustila  trku za predsedničkog kandidata, a sad se vraća na velika vrata kao, možda, budući predsednik, govori sve o američkoj politici. Od ponuđenih izbora, Warren je bila daleko najbolje rešenje, obećavala bi neke temeljne reforme...ali, naravno, žrtva je glupe identiti politike. Karen Bas bi isto bila bolje rešenje.

 

Da je u svetu neka normalna situacija, pa da nas i boli uvo ko će da dobije...ali, ovo su baš ljudi koji  ne ulivaju nikakvo poverenje.

Edited by Ivo Petović
Link to comment

:laugh:  (not in a good way)

 

O, Maximilienu the Pooh, ja sam pospankov VP pick predvideo davno ovde, no illusions whatsoever...no mi se ne mre u novu diskusiju sa tobom ulaziti...

Link to comment

iskreno, da je tulsi izabrana i da ne znamo da je podrzala bajdena, najverovatnije bih za nju. jos ako bi uzela za vp vorenku ili janga, bilo bi savrseno. 

 

 

 

Link to comment
4 hours ago, Ivo Petović said:

 

 

 

Da je u svetu neka normalna situacija, pa da nas i boli uvo ko će da dobije...ali, ovo su baš ljudi koji  ne ulivaju nikakvo poverenje.

 

Situacija je svetlosnim godinama daleko od normalne, ne verujem samom sebi, ali eto svim srcem navijam za Bidenovu pobedu (sa Kamalom ili bez, nebitno.) I Chomsky i Bernie su s nami:) #VoteTrumpOut

  • Hvala 1
  • -1 1
Link to comment

Komentar koji izgleda kao da iskusno gleda preko plota u oktobar/novembar o.g. - da ce Dems pred sam kraj da povuku Joe Cadaver-a i umesto njega ubace jos jednu zenu (ne babu K) i da ce tako - sa dve zene - konacno da satru tekuceg POTUSa. (samo) Izgleda shashavo.

Link to comment

Verovatno je offtopic, no brate šta je ovaj Qanon što mi iskače po mrežama i pretragama?
Sad se pojavio i Qanon Srbija [emoji33]

.... Shiit has hit the fan!

Link to comment

Novi kult, ili bolje rečeno, Qult... Počelo je od priče oko picerije u kojoj se "seksualno zlostavljaju deca", preko priča o Marini Abramović i Hillary Clinton kao satanistima, da bi sada glavna žvaka bila kako su Kinezi genetskim inžinjeringom i jedući šišmiše stvorili Covid sa ciljem da nam Bill Gates ubrizga svoje vakcine sa mikročipovima koji će se aktivirati putem 5G mreža, a da bi se sprovodila volja (((globalista))) koja se svodi na svecki socijalizam i kulturni marksizam, te primoravanje dečaka da nose suknjice. Ukratko, štagod želiš od teorija zavere možeš da ubaciš u to i ima negde svoje mesto, sa jedno 0.3% natruha istine (što uvek pomaže, recimo ovo oko samoubilog™ Epsteina koji je ultrabogatunima organizovao buljuke dece za seks, skoro efikasno kao rimokatolička crkva, no ne baš)... Teorija svih teorija zavere, krajnje ishodište ambicioznih poluintelekta i vlasnika doktorata sa Google univerziteta...

 

Neki se ovome podsmevaju, a ja mislim da je to pak naivno... Prvo u pitanju su mase, a drugo u pitanju je kult... a to su opasne stvari.

Link to comment

Q je poceo da izbacuje sifrovane poruke o pedofiliji i korupciji da bi se kasnije neke stvari krenule izbacivati u javnosti medijima). onda se odjednom pokrece ponovo istraga o epstein i znamo kako se to zavrsilo. pizzagate je i dalje aktuelan, sada vec odrasle zrtve izlaze u javnost sta im se sve radilo na jahtama i po kucama. uglavnom su to bila deca od 6+ godina. klinton je deo tog pedofilskog kruga. navodno. 

 

Q se posle razvio u Qanon (verovatno vise ljudi koji istrazuju pedofiliju u najvisim krugovima) a onda su dosli ludaci sa 5G bullshit. 

sad se tu vise ne zna ni ko pije ni ko placa i koliko su vise kredibilni. ali neka ih. nek kopaju, sto ih vise ima, sve su vece sanse da ce neko iz tih visokih krugova da propeva. nadam se. 

Link to comment
×
×
  • Create New...