Jump to content
IGNORED

Trump - hoće li biti impeachment ili 8 godina drugačijeg predsednikovanja?


radisa

Recommended Posts

42 minutes ago, Gandalf said:

ima tu logike, i sličan ishod bi dobio i sa malo drugačijim parametrima. ali je u pitanju model koji je potpuno neprimenljiv u ovom slučaju (tj. u SAD) gde izolacije pozitivnih nema ni u tragovima.

 

naravno, malo trolujem andurila.

Link to comment

verovali ili ne, protesti podrske trampu u sred beverly hillsa. poceli da se skupljaju pre sat vremena

 

 

Edited by mustang
Link to comment
On 11.6.2020. at 20:19, dragance said:

Ja nisam trampista, pa ni 0.1%. Ja sam i prvi pomenuo Huntington Beach. Znaš li zašto? Ako si ikada tamo bio, a sumnjam, samo će ti se kasti. Nema veze sa lokalnom populacijom, ni za koga glasaju.

 

Ko što rekoh, leglo republikanskih nazovikršćanskih fundamentalističkih dobrostojećih priobalnih pacova koji o suštinskim zapovjestima te svoje nazovivjeroispovjesti pojma nemaju pa su svi odreda teški sociopati koji i u općoj smrtnoj opasnosti vode računa isključivo o vlastitom dupetu

 

But hey, welcome to Orange County!

Edited by Roger Sanchez
Link to comment
On 7.8.2020. at 6:22, Weenie Pooh said:

Trump nije dobar ni za šta osim za plitku zabavu sa 7584 km udaljenosti :jerry: 

 

 

 

 

 

Neobično, meni tu nema ničeg zabavnog. EDIT. Zabavno je kao kancer stage IV

Edited by Indy
  • Hvala 1
Link to comment
15 hours ago, Roger Sanchez said:

 

Ko što rekoh, leglo republikanskih nazovikršćanskih fundamentalističkih dobrostojećih priobalnih pacova koji o suštinskim zapovjestima te svoje nazovivjeroispovjesti pojma nemaju pa su svi odreda teški sociopati koji i u općoj smrtnoj opasnosti vode računa isključivo o vlastitom dupetu

 

But hey, welcome to Orange County!

A propustio si  masovne  kucne zurke od  vise stotina ljudi koji ih posecuju, sirom zemlje , ovo je pick and choosing , bolida poput ovih sektasa imas na svim stranama .

Link to comment
7 hours ago, Indy said:

Neobično, meni tu nema ničeg zabavnog. EDIT. Zabavno je kao kancer stage IV

 

Stage IV je stanje u kom se svet nalazi već poodavno. Trump u Beloj kući je kristalizacija tog stanja, svođenje na apsurd, faza u kojoj ti kancer bursts out of your chest i počne da lupeta nekontrolisano umesto da te neprimetno grize iznutra.

 

 

  • +1 1
Link to comment
×
×
  • Create New...