Jump to content
IGNORED

Trump - hoće li biti impeachment ili 8 godina drugačijeg predsednikovanja?


radisa

Recommended Posts

1 minute ago, Budja said:

Meni smeta druga stvar.

 

 

Jebote, oce li neko da govori o issues, ili je sve samo personality.

BBC naslovna strana Tramparin odgovor na Opru. Mislim...

 

Sinoc gledam CNN, i novinari pitaju Sandersa da li je Tramp mentalno zdrav. Sanders odbrusi nesto u jednoj recenici kao odgovor (onaj ko je pametan ne hvali se time) i, kao odgovorna osoba, pivotira ka porezima, zdravstvu i ostalom.

 

On je tamo izgleda jedini ostao na zemlji dok se ceo svet novinara i pundita nasao u virtuelnom svetu jebenih tvitova i selebritija. 

 

 

 

 

pa naravno, politička korumpirana elita, predvođena ratnim zločincima i krimosima poput klintona i obame, ima samo jedan cilj - ne dati sandersu da se kandiduje, dok god postoji i mala šansa da će on da uradi ono za čega se zalaže...

 

što se tiče trampa i opre, odavno je tu kuljala uzajamna ljubav i poštovanje...

 

 

Link to comment
6 minutes ago, Host said:

Ima i do toga sta pratis. Meni nije tesko da nadjem sadrzaje koji se bave politickim pitanjima, mada na twitter ne ulazim.

 

Nazalost, forum vise nije mesto gde se moze nesto pametno procitati. Topik o politici u Americi je dugo bio medju najboljim na forumu, a sada nije vise od reminiscencije dnevnika.

 

Ne ulazim ni ja na tviter, i nemam tviter account, ali ulazi tviter u mene.

Citirah BBC a ne tviter, i to je problem.

 

Link to comment

 Након састанка са Доналдом, норвешки медији су поставили питање Ерни, какав је дојам она стекла о његовом менталном здрављу. Ернин одговор је да она није никакав други дојам стекла осим да је он један нормалан човјек са смислом за хумор. 

 

Edited by Simon
Link to comment

Cirkus: Tramp otkazao posetu Britaniji i to putem Tvitera

Vašington -- Američki predsednik Donald Tramp trebalo je da u Londonu otvori novu ambasadu SAD. Poseta bila najavljen, doček spremljen, ali je Tramp danas rekao: Ne dolazim.

 

Quote

Reason I canceled my trip to London is that I am not a big fan of the Obama Administration having sold perhaps the best located and finest embassy in London for “peanuts,” only to build a new one in an off location for 1.2 billion dollars. Bad deal. Wanted me to cut ribbon-NO!

 

:D

 

a i ružna je:

 

NewUSEmbassyRender02.jpg

Edited by slow
Link to comment
45 minutes ago, slow said:

Cirkus: Tramp otkazao posetu Britaniji i to putem Tvitera

Vašington -- Američki predsednik Donald Tramp trebalo je da u Londonu otvori novu ambasadu SAD. Poseta bila najavljen, doček spremljen, ali je Tramp danas rekao: Ne dolazim.

 

 

:D

 

a i ružna je:

 

 

 

Prvenstveni razlog za novu ambasadau je 'bezbednost'.

Link to comment
12 hours ago, Eraserhead said:

zato sto njegovu bazu ne cini rasisticki olos vec ljudi koje je ostetio sistem... bla bla bla :fantom:

 

 

Pa sad, ne bih rekao da je njegova baza homogena - ima tu rasista ali ima i drugih.

Link to comment
  • James Marshall locked this topic
  • James Marshall unpinned this topic
  • Redoran unlocked this topic
×
×
  • Create New...