Jump to content
IGNORED

Trump - hoće li biti impeachment ili 8 godina drugačijeg predsednikovanja?


radisa

Recommended Posts

16 minutes ago, theanswer said:

nejt silver je tako sugerisao, ko sam ja da mu sudim?

ali meni je fascinantna samo jedna stvar. ako se ispostavi best case scenario za rodžera i ekipu, sunce ti, jel ste vi svesni šta to znači? da je jedan vladimir putin najveći mastermind svih vremena, čovek će biti upisan u istoriju kao neko ko je izabrao američkog predsednika, ma kakav cold war kakvi bakrači, kakvo će to dostignuće biti. bez zezanja. amerikanci godinama pokušavaju da izazovu krizu u rusiju, bbc ne propusti dan svog programa da nema neku vest o rusima i korumpiranom putinu koji ubija novinare, a majstor namesti izbore u americi, jedinoj svetskoj supersili. kakav petar veliki, kakav drugi svetski rat, ovo bi bilo najjače dostignuće ruskog vladara u istoriji. 

a jahanje sibirskog tigra i rvanje s medvedom bez majice?

 

Link to comment
14 minutes ago, theanswer said:

nejt silver je tako sugerisao, ko sam ja da mu sudim?

ali meni je fascinantna samo jedna stvar. ako se ispostavi best case scenario za rodžera i ekipu, sunce ti, jel ste vi svesni šta to znači? da je jedan vladimir putin najveći mastermind svih vremena, čovek će biti upisan u istoriju kao neko ko je izabrao američkog predsednika, ma kakav cold war kakvi bakrači, kakvo će to dostignuće biti. bez zezanja. amerikanci godinama pokušavaju da izazovu krizu u rusiju, bbc ne propusti dan svog programa da nema neku vest o rusima i korumpiranom putinu koji ubija novinare, a majstor namesti izbore u americi, jedinoj svetskoj supersili. kakav petar veliki, kakav drugi svetski rat, ovo bi bilo najjače dostignuće ruskog vladara u istoriji. 

Klasican fake news kad svi znamo da ne postoji mesto gde novinari uzivaju veca prava.

Link to comment
a jahanje sibirskog tigra i rvanje s medvedom bez majice?
 
Realno, jahanje saudijskog princa i kurvanje sa americkim grizlijem si mislio?

Inviato dal mio U65GT utilizzando Tapatalk

Link to comment
Quote

18 U.S. Code § 953 - Private correspondence with foreign governments

Any citizen of the United States, wherever he may be, who, without authority of the United States, directly or indirectly commences or carries on any correspondence or intercourse with any foreign government or any officer or agent thereof, with intent to influence the measures or conduct of any foreign government or of any officer or agent thereof, in relation to any disputes or controversies with the United States, or to defeat the measures of the United States, shall be fined under this title or imprisoned not more than three years, or both.

This section shall not abridge the right of a citizen to apply, himself or his agent, to any foreign government or the agents thereof for redress of any injury which he may have sustained from such government or any of its agents or subjects.

 

Link to comment
Just now, Roger Sanchez said:
11 minutes ago, theanswer said:
vrhovni sud objasnio

Fino je vidjeti da tebe tako uzbuđuje uspješno lansiranje odjeba izbjeglicama. Natežeš li ga jako sad?

ne. natežem ga jako na sve idiote koji su mislili da imaju pravni argument da ovo zaustave. 

Link to comment
11 minutes ago, theanswer said:

ne. natežem ga jako na sve idiote koji su mislili da imaju pravni argument da ovo zaustave. 

A tebi je to zbog postovanja zakona stalo. OK. Cisto legalistiticki. 

Link to comment
2 minutes ago, Eraserhead said:

A tebi je to zbog postovanja zakona stalo. OK. Cisto legalistiticki. 

naravno. zabole me kurac tačno ko će da ulazi u ameriku a ko neće. 

 

odluka je inače 7-2. što je nikakvo iznenađenje. 9th circuit još jednom pokazao kako se odlučuje na bazi aktivizma a ne na osnovu zakona. 

Edited by theanswer
Link to comment
Just now, theanswer said:

naravno. zabole me kurac tačno ko će da ulazi u ameriku a ko neće. 

Zabole te ko ce da ulazi ali ti je bas stalo do toga da da "vrhovni sud objasni". Zanimljivo. Ja bih rekao da prosecan covek oseca empatiju za druge ljude pre svega a tek onda ga interesuje procedura, ali eto i to pravilo ima svoje izuzetke.

Link to comment

opet kažem stalo mi je do idiota koji su prenosili uživo tonski zapis davanja oralnih argumenata pred 9th circuit kada se ishod znao. sada ih to toliko ne zanima, evo erin burnet već 17 minuta priča o tome šta je trampu bilo u glavi, pa onda malo manafort. pa malo judge moore, pa onda možda valjda ova odluka

Link to comment

a ti naravno mašiš fudbal. 

fokus jeste na najbitnijem. takozvani judicial overreach. tačno pokazuje apsurdnost čitavog sistema. predsednik ima pravo da ubija dronom u inostranstvu ali ne sme da odluči ko će a ko neće da uđe u državu. 

što se same zabrane tiče ona bi bila dobra stvar u stvari da uključuje koje zemlje koje treba da uključuje. 

Link to comment
  • James Marshall locked this topic
  • James Marshall unpinned this topic
  • Redoran unlocked this topic
×
×
  • Create New...