Jump to content
IGNORED

Trump - hoće li biti impeachment ili 8 godina drugačijeg predsednikovanja?


radisa

Recommended Posts

Demokrate i republikanci obrnuli uloge totalno.

ne znam na šta misliš - jedni su invazionisti, drugi inkluzionisti

 

ups, isto rade...

 

hehe, razlika u ovom dobu je ko između žarka koraća i šešelja, nema je

Link to comment

Nista, izgleda, demokrate politicki ne kapiraju.

 

Tomas Fridman u NYT:

 

 

 

Uciti, uciti i samo uciti...

Sam svoj preduzetnik...

Tri stuba (public-private-university)...

 

 

Dajte, bre, nesto svezije, sa ovim ste izgubili izbore.

Nisam siguran da je TF demokrata.

 

irejze, care, možeš li 1 post a da ga ne kvalifikuješ ko psihopatu, a? on je samo nedotupuvan

Mislim da je psiho sasvim odgovarajuce

Edited by Eraserhead
Link to comment

Nista, izgleda, demokrate politicki ne kapiraju.

 

Tomas Fridman u NYT:

 

 

 

Uciti, uciti i samo uciti...

Sam svoj preduzetnik...

Tri stuba (public-private-university)...

 

 

Dajte, bre, nesto svezije, sa ovim ste izgubili izbore.

До говнари као он имају сигурне државне и парадржавне послове за које су светски претплаћени.  Ову стоку уваљати у катран и перје па воловском жилом...

Link to comment

Nista, izgleda, demokrate politicki ne kapiraju.

 

Tomas Fridman u NYT:

 

 

 

Uciti, uciti i samo uciti...

Sam svoj preduzetnik...

Tri stuba (public-private-university)...

 

 

Dajte, bre, nesto svezije, sa ovim ste izgubili izbore.

?

 

Jel bilo gotovo kad su republikanci izgubili izbore, senat i vece gradjana 2008? 

 

Jel su se uzeli pameti™ i resili da okrenu novi list?

 

Jok. Imali smo u javnosti 8 godina price o socijalisti iz Kenije koji hoce da od napacenog belog radnika uzme sacmaru i kolt 45 koji mu je pradeda ostavi u amanet, plus price o panelima smrti koji odlucuju da li ce da ti obavezno osiguranje koje ti je Obama nametnuo platiti lekara ili ne, a u parlamentu se islo na filibaster i obaranje budzeta gde god se stiglo.

 

Jel' se isplatilo? Itekako. Prvo su uzeli vece gradjana (2010), pa senat (2012), pa dobili i predsednika (2016).

 

Pa zasto da demokrate ne probaju taj recept zvani opstrukcija na svakom koraku, plus gadjanje blatom? 

Edited by ObiW
Link to comment

?

 

Jel bilo gotovo kad su republikanci izgubili izbore, senat i vece gradjana 2008? 

 

Jel su se uzeli pameti™ i resili da okrenu novi list?

 

Jok. Imali smo u javnosti 8 godina price o socijalisti iz Kenije koji hoce da od napacenog belog radnika uzme sacmaru i kolt 45 koji mu je pradeda ostavi u amanet, plus price o panelima smrti koji odlucuju da li ce da ti obavezno osiguranje koje ti je Obama nametnuo platiti lekara ili ne, a u parlamentu se islo na filibaster i obaranje budzeta gde god se stiglo.

 

Jel' se isplatilo? Itekako. Prvo su uzeli vece gradjana (2010), pa senat (2012), pa dobili i predsednika (2016).

 

Pa zasto da demokrate ne probaju taj recept zvani opstrukcija na svakom koraku, plus gadjanje blatom? 

 

Ti mora da se zajebavas?

Od kad je mali Marko predsednik?

Edited by Budja
Link to comment

ma naravno..mrdnuce kurcem 20% vise nego obama i to je to...sada se zalaufao da se dokaze licnim neprijateljima. ne ocekujem ni ja cvece ali barem nije ono zlo na vlasti. i iz ovog izbornog ponasanja, zakljucila sam da berni nije ni za kurac dostojan da vodi ovu zemlju. on je cist filozof bez dana regularnog radnog staza. po meni se potpuno besmisleno ponasao kada je poceo da ljubi dupe hilari a onda kao trampara neuravnotezen krenuo po njemu.

 

ako hoces da te smatram vodjom, buducim predsednikom onda definitivno moras da si zreliji.

 

barem imamo ovog ludaka koji ce ili da nas dokusuri ili ce ostale da dokusuri.

i hvala obami na 9 biliona vise duga..najvise od svih predsednika nakarikao...nek igra on loptice... da mi se ne nervira.

 

 

a dusa me boli za dakota pipeline...do toga mi je prilicno bilo stalo....mozda je i bolje da se ovako zavrsilo...obecao je i brzu EPA analizu...i ta EPA treba da se sredi...i FDA ...i USDA i GMO....omg...ima tu svega...

 

pre neki dan u whole foods (ne idem nikad nego trazim za drugaricu neke vitamine)...prolazim pored piletine, pise organska a ispod citam i ne verujem da je hranjena sojom i kukuruzom. hello?!!? gde to ima organske soje i kukuruza vise?!?! svuda se krade i zajebava posten narod. svuda!

 

Kupi joj pile pa pokrenite jedan lep class action suit, ako su mogli da pitaju za zdravlje proizvođače monitora koji su reklamirali monitore čija je vidljiva dijagonala bila manja za 1-1.5inč od reklamirane imate i vi šanse. 

 

Pa imas to i tu samo jos lepse upakovano. Kao, brinemo se za Obamine dronove a briga nas za Putinove ili Asadove buradi. Kilari bi kao pocela rat sa Rusijom a ovaj preti Kini i sve ok. Bus pocne rat sa Irakom a Obama se povuce i napravi dil sa Iranom pa opet sve isto. Ali, bar je zabavno...

 

Nije ista situacija, Kina nema tehničkih mogućnosti da uništi SAD, Rusija ima (i obrnuto).

 

intel, amd, nvidia su američke kompanije, ako su kinezi vaistinu napredovali i prestigli amere, zašto njihovi proizvođači ne ponude proizvode sličnih ili boljih karakteristika za 3x manje pare od navedenih derikoža :fantom:

 

Azijske kompanije izvlače sasvim fin profit proizvodeći čipove, uz minimalan rizik. Doduše izgleda da su ipak odlučili i da dizajniraju, čim su kupili ARM. 

 

Mislis na ona 3 poslanika na Krimu koja su se zalagala za nezavisnost pre invazije? Cenim da bi na Tajvanu takodje vecina glasala za Kinu kad bi je okupirala nuklearna sila. Ali, znamo vec, sve je to isto da li izbori ili referendumi oko takvih stvari odrzavaju 2 nedelje posle invazije ili u mirnodobskim uslovima. 

 

Zaboravljaš da je Krim imao dva referenduma tokom devedesetih koja su završila u kanti za otpatke, bilo bi čudno da nisu iskoristili ovu priliku za treći. 

Edited by bigvlada
Link to comment

Nista, izgleda, demokrate politicki ne kapiraju.

 

Tomas Fridman u NYT:

 

 

 

Uciti, uciti i samo uciti...

Sam svoj preduzetnik...

Tri stuba (public-private-university)...

 

 

Dajte, bre, nesto svezije, sa ovim ste izgubili izbore.

 

Meni je mnogo dobra fora kad budžetski paraziti i lopovi uhvate o life long learningu. Oni koji ni jednu struku školskog tipa nisu savladali, nego samo lopvluk i političarenje.

Link to comment
×
×
  • Create New...