Jump to content
IGNORED

Trump - hoće li biti impeachment ili 8 godina drugačijeg predsednikovanja?


radisa

Recommended Posts

na zadnjih par strana ima i nekoliko kvalitetnih postova :) 

 

ovaj pipeline može da progura pošto ima bonus kod naroda, ako uhapsi babu i raskrinka pizza mafiju moći će da radi bukvalno šta poželi...

Link to comment

ma naravno..mrdnuce kurcem 20% vise nego obama i to je to...sada se zalaufao da se dokaze licnim neprijateljima. ne ocekujem ni ja cvece ali barem nije ono zlo na vlasti. i iz ovog izbornog ponasanja, zakljucila sam da berni nije ni za kurac dostojan da vodi ovu zemlju. on je cist filozof bez dana regularnog radnog staza. po meni se potpuno besmisleno ponasao kada je poceo da ljubi dupe hilari a onda kao trampara neuravnotezen krenuo po njemu.

 

ako hoces da te smatram vodjom, buducim predsednikom onda definitivno moras da si zreliji.

 

barem imamo ovog ludaka koji ce ili da nas dokusuri ili ce ostale da dokusuri.

i hvala obami na 9 biliona vise duga..najvise od svih predsednika nakarikao...nek igra on loptice... da mi se ne nervira.

 

 

a dusa me boli za dakota pipeline...do toga mi je prilicno bilo stalo....mozda je i bolje da se ovako zavrsilo...obecao je i brzu EPA analizu...i ta EPA treba da se sredi...i FDA ...i USDA i GMO....omg...ima tu svega...

 

pre neki dan u whole foods (ne idem nikad nego trazim za drugaricu neke vitamine)...prolazim pored piletine, pise organska a ispod citam i ne verujem da je hranjena sojom i kukuruzom. hello?!!? gde to ima organske soje i kukuruza vise?!?! svuda se krade i zajebava posten narod. svuda!

Edited by mustang
Link to comment

Их на западној обали само... :fantom:

У електроници САД  у одређеним областима збиља  касне за десетину година за Кином и Корејом...Проблем је чини ми се што те тек компаније у САД имају само део истраживања, све остало је пресељено...

Name one. Sklapanje proizvoda koji je razvijen na Zapadu, Japanu ili Koreji to nije poseban tehnoloski napredak.
 
Cak ni Lenovo nije ispred drugih, a svi znamo kako je nastao.

 

zaboravljas da se svest potrosaca u usa drasticno promenila od 2007. pa na ovamo...sve je pod staklenim nogama, pa samim tim i vrlo oprezno trose svoju ustedjevinu a millennials su okrenuti iskljucivo ka tehnologiji.

 

samo cekam kada ce target poceti da puca jer zasluzuje da puca. toliko kineske robe, kurca kvaliteta po meni prilicno visoke cene. jebeni walmart vise nudi made in usa proizvoda i samim tim cu pre da ga podrzim iako je isljuciv na predgradja, najblizi mi je sat vremena voznje.

 

nece kinezi stati sa ucenjem ovde, to nisam rekla. nego da se vracaju kuci i prenose znanje. ipak jedna stvar u svetu dominira a to su americki univerziteti koji nude programe za usavrsavanje bolje nego bilo koja druga zemlja. i dalje.

problem je sto sada toliko para imaju da uvoze umove iz celog sveta.

To nije Targetova krivica, to je ono sto americki potrosac zeli(ili moze da priusti). Target koristi prednosti koje mu trenutno trziste pruza.

 

Ja mislim da je prosao voz za ovo sto Tramp pokusava. Tocak istorije se vise ne moze zaustaviti at this point.

Ne nuzno, samo ima svoju kratkorocnu i dugorocnu cijenu.

 

 hvala obami na 9 biliona vise duga..najvise od svih predsednika nakarikao...nek igra on loptice... da mi se ne nervira.

 

 

Jury is still out za Tramaparu glede deficita, ali po onome sto se da nasluti, bice jos veci (tax cuts, increased military spending). Tako da se ja ne nadam previse.

Link to comment

Primecujem u svom blizem i daljem okruzenju cesto povlacenje tih paralela "jeste Tramp budala ali i liberali su fanatici" i "sve ti je to isto, LGBT aktivisti = dveri, agresivni i jedni i drugi". Zaista ne mogu da razumem to. Mislim, to su teski lomovi mozga. Mislim da su ljudi poprilicno razmazeni i nestrpljivi i da cemo svi skupa praviti Obamu od blata.

Pa imas to i tu samo jos lepse upakovano. Kao, brinemo se za Obamine dronove a briga nas za Putinove ili Asadove buradi. Kilari bi kao pocela rat sa Rusijom a ovaj preti Kini i sve ok. Bus pocne rat sa Irakom a Obama se povuce i napravi dil sa Iranom pa opet sve isto. Ali, bar je zabavno...

Link to comment

To nije Targetova krivica, to je ono sto americki potrosac zeli(ili moze da priusti). Target koristi prednosti koje mu trenutno trziste pruza.

 

 

 

Jury is still out za Tramaparu glede deficita, ali po onome sto se da nasluti, bice jos veci (tax cuts, increased military spending). Tako da se ja ne nadam previse.

 

 

ne slazem se sa tobom. prodavnica je ta koja diktira sta se nudi. marketing je cudo danas. isto kao mediji....

 

mislim da target ima svoje dizajnere kako bi zadovoljili americki ukus a da se proizvodi u kini. nisam sada u targetu, cini mi se cak da oni marketinski manipulisu sa labels sitna slova "distributed by" a onda veliikim USA...da covek pomisli da se pravi u usa.

 

mislim da bi bila mrtva trkva medju potrosacima da ponudis isti proizvod potrosacu i das mu da bira a da je kineski za par dolara jeftinij. polazim od sebe, prva bih kupila cak i za  $5 skuplji ali da je pravljen u americi.

 

taj koji ide u target, ide jer ga mrzi da se vozika dalje. mene interesuje kako je moguce da target dobije eksluzivne lokacije po gradu a jedan walmart ne moze da bude uopste u megapolisu? a ne razlikuju se po ponudi uopste. osim u cenama.

 

obama je vec zapecatio military budget, ne znam da li tramp ima pravo da to nulira.

Edited by mustang
Link to comment

Name one. Sklapanje proizvoda koji je razvijen na Zapadu, Japanu ili Koreji to nije poseban tehnoloski napredak.

 

Cak ni Lenovo nije ispred drugih, a svi znamo kako je nastao.

 

To nije Targetova krivica, to je ono sto americki potrosac zeli(ili moze da priusti). Target koristi prednosti koje mu trenutno trziste pruza.

 

Ne nuzno, samo ima svoju kratkorocnu i dugorocnu cijenu.

 

Jury is still out za Tramaparu glede deficita, ali po onome sto se da nasluti, bice jos veci (tax cuts, increased military spending). Tako da se ja ne nadam previse.

OLED

Solid state lighting.

 

 

Sent from my iPhone using Tapatalk

Link to comment

Pa imas to i tu samo jos lepse upakovano. Kao, brinemo se za Obamine dronove a briga nas za Putinove ili Asadove buradi. Kilari bi kao pocela rat sa Rusijom a ovaj preti Kini i sve ok. Bus pocne rat sa Irakom a Obama se povuce i napravi dil sa Iranom pa opet sve isto. Ali, bar je zabavno...

 

Misliš, forumaši su licemerni kao u najmanju ruku i ti sam, koji brineš za Putinove buradi a ne i Obamine dronove?

 

Kao rat sa Rusijom je realno pretio, sa Nulandicom na Majdanu i antiraketnim štitom na ruskim granicama. Kada Tramp nešto slično napravi u kineskoj blizini, diskutovaće se i o tome. Kina zasad nijednim realnim potezom nije naročito ugrožena, štaviše Trampovu sahranu TPP-a može samo da slavi i priprema teren za porobljavanje Vijetnama, Malezije, Filipina...

Link to comment

gde ti ode...potrebno je sest meseci u vrh glave da se nasuskaju kinezi i krene tamo gradjanski rat. ekonomska razlika izmedju provincija je vise nego izrazena i u ovim siromasnim ljudi su na ivici pucanja...bolje da se kineska vlast misli kako da spreci to pucanje.a sta mislis ko ce najvise da prosperira u tome? pa lakse je amerima da nasuskaju narod tamo jedni protiv drugih i samo ulete ko pobednici.

Edited by mustang
Link to comment

Kao rat sa Rusijom je realno pretio, sa Nulandicom na Majdanu i antiraketnim štitom na ruskim granicama.

Pa ako su to ti ključni elementi onda prijeti i danas. Nešto se promijenilo možda? Osim aneksije?

Link to comment

OLED

Solid state lighting.

 

 

Sent from my iPhone using Tapatalk

Mozej malo vise o tome: koje su to kineske firme koje su razvile proizvod da je 10 godina ispred americkog pandana? 
 
Jer to je bio originalni argument: da americka "proizvodnja" - (sta god to bilo) zaostaje za Kinom 10-20 godina, a ne da nema pojedinih firme koje nisu u svjetskom vrhu.
Link to comment

 

Mozej malo vise o tome: koje su to kineske firme koje su razvile proizvod da je 10 godina ispred americkog pandana? 
 
Jer to je bio originalni argument: da americka "proizvodnja" - (sta god to bilo) zaostaje za Kinom 10-20 godina, a ne da nema pojedinih firme koje nisu u svjetskom vrhu.

 

Пошто ми је то струка знам о чему причам. 

Ово је једноставно за преглед а има свашта..

http://www.oled-info.com/oled_devices/mobile_phones?page=1

Link to comment

@peter fan

 

jbga covece ili ja ne pisem dovoljno razumljivo ili je do tebe...

 

nisam rekla u odnosu na kinu, nego  se odnosilo na samu sebe...zadnjih 20 godina americka proizvodnja stagnira sa razvojem (R&D - research and development) u odnosu na prethodne godine.

Edited by mustang
Link to comment

intel, amd, nvidia su američke kompanije, ako su kinezi vaistinu napredovali i prestigli amere, zašto njihovi proizvođači ne ponude proizvode sličnih ili boljih karakteristika za 3x manje pare od navedenih derikoža :fantom:

Edited by gone fishing
Link to comment
×
×
  • Create New...