Jump to content
IGNORED

Trump - hoće li biti impeachment ili 8 godina drugačijeg predsednikovanja?


radisa

Recommended Posts

samo da se podsetimo:

 

Trump has dubbed climate change a hoax, and once tweeted that global warming was a concept “created by and for the Chinese in order to make US manufacturing non-competitive”.

Link to comment

Samo kad je zla baba vestica izgubila.

 

+1000

 

Glupača i dalje odbija da prihvati odgovornost, tj prihvata je i onda kaže ali nisam zato izgubila, težak oblik degenirizma. Ona garant misli da kad bi se ponovo kandidovala da bi dobila glatko a ne vidi da ju je jebeni Tramp dobio u electoral college landslide-u

Link to comment

+1000

 

Glupača i dalje odbija da prihvati odgovornost, tj prihvata je i onda kaže ali nisam zato izgubila, težak oblik degenirizma. Ona garant misli da kad bi se ponovo kandidovala da bi dobila glatko a ne vidi da ju je jebeni Tramp dobio u electoral college landslide-u

 

Meni je odgovorna i ona ali i svi oni koji su prizeljkivali pobedu psiha.

Link to comment

yep, uhvatio si me:)) ma skupljam sve brojeve. jos mi par fali, pa da kompletiram - al bice, jurim po ebayu;)

 

btw, nema problema, smatraj se zaobidjenim. al uslov je reciprocitet.

 

.... 

 

 e ako ovo bude uradio... zaista zastrasujuce.

Eto, tebe samo Glorija muci i mori, a ja ti ipak u svakoj prici ostavim i po neku temu koje tamo nema i tu je problem :(

Na primer: kako nam je demokratija, sistem, cak i u Ameriki, dosao u stanje poznato na nekim drugim meridijanima kao 'samo da ne dodje Toma...'

Ili: sta bi sa ukusom one TMZ ilustracije, njenim porukama?

 

Itd, itd ;)

Link to comment

Eto, tebe samo Glorija muci i mori, a ja ti ipak u svakoj prici ostavim i po neku temu koje tamo nema i tu je problem :(

Na primer: kako nam je demokratija, sistem, cak i u Ameriki, dosao u stanje poznato na nekim drugim meridijanima kao 'samo da ne dodje Toma...'

Ili: sta bi sa ukusom one TMZ ilustracije, njenim porukama?

 

Itd, itd ;)

 

e svasta, opet ovaj:) ko privesak 

 

da ponovim, gde sam ja to napisala da je demokratija savrsen sistem? (ali da je najbolji kojeg trenutno imamo na planeti, to vec verovatno jeste). kao sto vec rekoh, ako me prozivas za to, izvoli pa prilozi konkretan citat, pa onda mozemo dalje na tu temu. 

 

ono gde se vec bitno razilazimo jeste da je izbor trampa prihvatljiv i cisto logican sled stvari. nope. tramp je samo iskoristio priliku i svoj talenat za prodaju nicega.

 

btw, u nekom drugacijem trenutku mozda bi njegova retorika bila komplet drugacija ako bi video interes - dakle, ne vuce njega nikakva ideologija pa je shodno tome smehotresno da ga se dozivljava kao nekog ko ce spasiti malog coveka. ili ti mislis da se je on zaista posvecen tome:) ? 

 

naravno da je ilustracija odvratna i preterana. to se podrazumeva. ne znam sta si ocekivao, da cu da branim tako nesto? 

Link to comment

e svasta, opet ovaj:) ko privesak 

 

da ponovim, gde sam ja to napisala da je demokratija savrsen sistem? (ali da je najbolji kojeg trenutno imamo na planeti, to vec verovatno jeste). kao sto vec rekoh, ako me prozivas za to, izvoli pa prilozi konkretan citat, pa onda mozemo dalje na tu temu. 

Nisi napisala, prepisala si.

Od mene i Cercila ;)

Imas par strana u nazad.

 

 

ono gde se vec bitno razilazimo jeste da je izbor trampa prihvatljiv i cisto logican sled stvari. nope. tramp je samo iskoristio priliku i svoj talenat za prodaju nicega.

 

btw, u nekom drugacijem trenutku mozda bi njegova retorika bila komplet drugacija ako bi video interes - dakle, ne vuce njega nikakva ideologija pa je shodno tome smehotresno da ga se dozivljava kao nekog ko ce spasiti malog coveka. ili ti mislis da se je on zaista posvecen tome:) ? 

 

O prihvatljivosti ili neprihvatljivosti trampare odlucio je njegovo velicanstvo americki glasac.

A da je trampara samo incident, miteser na besprekornom tenu klasicne predstavnicke demokratije, kome se, eto, posrecilo, plus nesto muljatorskih vestina - nece biti.

Sistem skripi, i to ozbiljno, ima zakrecenje krvnih sudova, omogucava pojave i uspeh likova poput trampare i to ne samo u SAD...

Dakle, nece biti da je dovoljno da ga se makne pa da sve bude kako treba.

Jer nije kako treba.

 

naravno da je ilustracija odvratna i preterana. to se podrazumeva. ne znam sta si ocekivao, da cu da branim tako nesto?

 

Pa, sad...

Hocu reci, imam utisak da se nisi bas ni polomila oko kritike iste :P

Link to comment

Putin Hints at U.S. Election Meddling by ‘Patriotically Minded’ Russians

 

E sad u toj distopijskoj zemlji gde je cak i humor u rukama obavestajne sluzbe cisto sumnjam da hakeri tek tako nasumicno delaju. Mada i dalje ne mislim da je Tramp nekakav ruski covek vec je jedna stetocina tako da ako mu je Putin i pomogao to je iz tog razloga.

 

Inace u ostalim vestima. Pacov iz ambasade i psiho-desnica su nasli nacin za saradnju:

 

Julian Assange considers offer to guest host Sean Hannity radio show

Edited by Eraserhead
Link to comment

Eraserhead, ti ko klinac neki ... pacov iz ambasade, psiho, ludak ....

btw.  zasto je Asanz pacov, zato sto se osvetio "establismentu" koji zeli da ga zatvori bez ikakvog razloga ? 

Link to comment

Eraserhead, ti ko klinac neki ... pacov iz ambasade, psiho, ludak ....

btw. zasto je Asanz pacov, zato sto se osvetio "establismentu" koji zeli da ga zatvori bez ikakvog razloga ?

Ja sam mislio da je to sa nadimcima PPP manir (baba, psiho-labud itd) i samo sam hteo da se uklopim. :(

 

Assange je jedan uzasan lik. To se vidi i u onim svedocenjima u procesu protiv njega. Nikakav borac za slobodu i slobodu informacija. Vec jedan manipulativni covek koji se slizao s najgorim desnicarskim olosem s kojim gura agendu. Takodje covek koji je na vise mesta ugrozio ljude objavljujuci informacije o njima. Tako da nemam nikakve simpatije za njega.

Link to comment

Stvarno je đubre, gura agendu jebanja bez kondoma. Konj'ma o repove što pre.

 

Hihihihohohohnjhnjhnj kako se samo takvo gadno ponasanje smesno.

 

 

Nego, drugarici iz Kolumbije je dosao brat sinoc. Covek ima normalnu desetogodisnju vizu i dodje jednom ili dva puta godisnje na par meseci da vidi sestru i sestrice na par nedelja. Nikad ranije nije imao problema.  Sinoc su ga zadrzali na aerodromu oko 10 uvece kada je sleteo i propitivali do 5 ujutro kada je njegova sestra koja je americka drzavljanka dosla na aerodrom i rekla im da ce da ih tuzi i da dovede novinare. Pitanja koja su mu postavljali su kako to da ima 36 godina a da nije ozenjen i nema decu. Pitali su ga da li koristi narkotike. Da li nosi kokain sa sobom. Da li je ikada trgovao narkoticima. Naravno covek je samo regularan lik koji radi za racunovodstvenu firmu u Bogoti i svraca ovde da vidi porodicu.

 

Hvala bogu da smo se oslobodili terora politicke korektnosti pa se sada svaka naci susa oseca pozvanom da propituje, zaustavlja, sumnja i generalno bori zastiti Ameriku.

Link to comment
×
×
  • Create New...