Jump to content
IGNORED

Trump - hoće li biti impeachment ili 8 godina drugačijeg predsednikovanja?


radisa

Recommended Posts

obiw niko mi nije na IL...suocila sam se sa svojim issues :D ali i dalje ne vidim sta im je u postu.

 

 

sto se novinara tice ovo je masakr pravog novinarstva. vecina medija dodje ko national enquirer aka kurir... dopizdece i gledaocima ta histerija a pravi novinari nece imati vise kredibilitet kada iznesu ozbiljne stvari.

 

 

nemaju oni ni prdez za impeachment ...yet.

Link to comment

obiw niko mi nije na IL...suocila sam se sa svojim issues :D ali i dalje ne vidim sta im je u postu.

 

Ako gledas preko TapaTalk-a, nece ti pokazati nista sa Twittera.

 

Idi na 'Web View'. Ili ako kliknes na 'Quote' videces link u tom postu.

Link to comment

au.. e i taj je bio opasni debilko svoje vrste. pa kad je trampara uspeo da i od njega ucini, retrospektivno i cistim poredjenjem, kredibilnim politicarem - sta onda reci. 

 

Možda to da nema i nikada neće biti ama ničeg kredibilnog kod mamlaza koji je zapalio najosetljiviji region na svetu, oterao u smrt stotine hiljada ljudi, zatrpao SB UN falsifikovanim dokumentima i kod kuće udario temelje policijskoj državi. Može neko da mrzi Tramparu koliko god hoće ali: a) on mora još puno mleka da popije kako bi se makar na nekoliko milja približio dinastiji Bush; b) nije on kriv što mu je DNC na crtu izvela bukvalno jedinog kandidata tj. kandidatkinju protiv koje je imao kakve-takve šanse da dobije izbore.

Link to comment

Možda to da nema i nikada neće biti ama ničeg kredibilnog kod mamlaza koji je zapalio najosetljiviji region na svetu, oterao u smrt stotine hiljada ljudi, zatrpao SB UN falsifikovanim dokumentima i kod kuće udario temelje policijskoj državi. Može neko da mrzi Tramparu koliko god hoće ali: a) on mora još puno mleka da popije kako bi se makar na nekoliko milja približio dinastiji Bush; b) nije on kriv što mu je DNC na crtu izvela bukvalno jedinog kandidata tj. kandidatkinju protiv koje je imao kakve-takve šanse da dobije izbore.

 

I ostavio zemlju u najvecoj finansijskoj krizi u poslednjih 70 godina. Mada se ne slazem s ovim pod a jer treba biti dovoljno pametan pa videti da je Tramp potencijalno veca opasnost pre nego sto bude imao dovoljno vremena da napravi haos.

Link to comment

I ostavio zemlju u najvecoj finansijskoj krizi u poslednjih 70 godina. Mada se ne slazem s ovim pod a jer treba biti dovoljno pametan pa videti da je Tramp potencijalno veca opasnost pre nego sto bude imao dovoljno vremena da napravi haos.

 

Šta ga znam, to mi malo vuče na ona prekognitivna hapšenja zbog nečega što će sigurno da se dogodi u budućnosti. Očigledno niko nije bio dovoljno pametan da uvidi opasnost kod dvojice Žbunova™ tako da baš nešto i ne verujem da se ta sposobnost u međuvremenu razvila pa sad možemo da se oslonimo na sud kriptoelite iz DC (zasnovan na sve samim anonimnim izvorima koji vrede otprilike koliko i one fotografije kojima je mahao Kolin Pauel).

Link to comment

tramp se tesko vara ako misli da ce samo jednim napadom smiriti cnn bratiju koja vec dva meseca vodi nevidjenu hajku na njega 24/7. njih moze zadovoljiti jedino objavom rata rusiji, mada ni to nije sigurno

 

:fantom:

 

Link to comment

Ako gledas preko TapaTalk-a, nece ti pokazati nista sa Twittera.

 

Idi na 'Web View'. Ili ako kliknes na 'Quote' videces link u tom postu.

 

thx james, ne koristim tapatalk...samo mi jos to fali

Link to comment

Koliko je zabavno sedeti sa strane, ćopati kokice i čitati ovaj topić.

Priceless.... :lolol:  

 

Pa i nije. Ono što se dešava u Americi utiče na čitavu planetu, još uvek. Njihovo sranje je i naše sranje, na žalost.

Link to comment

Možda to da nema i nikada neće biti ama ničeg kredibilnog kod mamlaza koji je zapalio najosetljiviji region na svetu, oterao u smrt stotine hiljada ljudi, zatrpao SB UN falsifikovanim dokumentima i kod kuće udario temelje policijskoj državi. Može neko da mrzi Tramparu koliko god hoće ali: a) on mora još puno mleka da popije kako bi se makar na nekoliko milja približio dinastiji Bush; b) nije on kriv što mu je DNC na crtu izvela bukvalno jedinog kandidata tj. kandidatkinju protiv koje je imao kakve-takve šanse da dobije izbore.

 

ma daleko od toga da ja gw busa smatram kredibilnim. samo sluzi kao ilustracija (s gorkim podsmehom) da pokaze nivo, sposobnost, nepredvidivost i opasnost trenutnog potus-a. 

 

trampara je vec i u ovih 100&kusur dana potvrdio vecinu strahova, a to su poceli da uvidjaju i shvataju cak i njegovi hard core sledbenici. ne bi bilo najpametnije da mu se dopusti najgore od njega (a kapacitet za mnogo gore znamo da poseduje). 

 

nije to kaznjavanje a priori, trampara je vec dovoljno pokazao (i dokazao) koliko je ozbiljno opasno da bude na toj poziciji.

 

 

Pa i nije. Ono što se dešava u Americi utiče na čitavu planetu, još uvek. Njihovo sranje je i naše sranje, na žalost.

 

+1 

Link to comment
×
×
  • Create New...