Jump to content
IGNORED

Netflix produkcija


Lezilebovich

Recommended Posts

the one

 

uz sve nedostatke ima i dalje potencijal. dna sparivanje u 21. veku, ima nekog sf tripa kao u years and years, al nema taj kvalitet

Link to comment
On 10.3.2021. at 18:08, dragance said:

Pa daj, podeli naslov, da se ne zajebem slucajno da pogledam.

Сасвим коректна серија

Link to comment

dealer

 

faktički je u pitanju filmska priča, ali iapričana kroz deset epizoda, a svaka traje od 8 do 15 minuta

:blink:

 

obećava

 

Link to comment

Frojd 8/10, priča ok zaokružena sa osam epizoda, likovi vrlo dobri, sporedni u dosta momenata i bolji i jači nego sam Frojd, na par trenutaka smara ali sve u svemu lepa vožnja.

Link to comment
On 8.3.2021. at 21:06, chandra said:

nekakav dokumentarac o ubistvima u mormonskoj zajednici. kakvo negledljivo njesra. pritom iritantno montirano, prekratki rezovi, valjda da se stvori iluzija da se nesto desava. ne znam ni sam kako sam izdrzao 15 min.

 

Odgledao sam, ovo je najveći overstatement ikada. Bukvalno nisi sačekao ni Z od zapleta... 

Fenomenalna je priča, odgledaj do kraja please. Mani se režije i sl, btw, i dobro je sklopljeno, po meni.

  • +1 1
Link to comment

Odgledao do kraja

 

 

Sve u svemu nije lose :D ima "momenata" i preterivanja ali zanimljiva prica, sa nekako ocekivanim krajem... (obzirom kada je snimano)

Edited by Далибор
Link to comment
3 hours ago, Mil@n said:

 

Odgledao sam, ovo je najveći overstatement ikada. Bukvalno nisi sačekao ni Z od zapleta... 

Fenomenalna je priča, odgledaj do kraja please. Mani se režije i sl, btw, i dobro je sklopljeno, po meni.

 

Pa odgledao sam 15 minuta, slazem se da nije bilo ni z od zapleta za to vreme. :D

Link to comment
Quote

 

Netflix has begun testing a feature that asks viewers whether they share a household with a subscriber, in a move that could lead to crackdown on the widespread practice of sharing passwords among friends and family.

Some Netflix users are reported to have received a message asking them to confirm they live with the account owner by entering a code included in a text message or email sent to the subscriber.

 

“If you don’t live with the owner of this account, you need your own account to keep watching,” the message states.

So far, viewers have been given the option to delay verification and keep watching Netflix.

“This test is designed to help ensure that people using Netflix accounts are authorised to do so,” a spokesperson for Netflix said.

 

 

  • -1 1
Link to comment
On 8.3.2021. at 17:17, arheolog1981 said:

Završio Faudu, treća sezona dosta tanja od prve dve. U svakom slučaju odlično kao celina, jedna od boljih serija koje sam gledao u poslednje vreme. Voleo bih da nastave dalje i da se vrate na kvalitet prve :) 

 

Meni je prva polovina treće sezone bila skoro negledljiva sa svim onim pričama koje besmisleno vise u vazduhu (Nurit preljubnica, Stiv i beba...), mislim, čemu sve to? Kasnije ipak sve dođe na svoje mesto, mada ipak nisu morali baš onakav kraj. :dry:

Mislim da će četvrte sezone ipak biti jer bi mi u suprotnom bilo logično da

Spoiler

Doron ubije Bašara

a što bi nekako i simbolički pokazalo svu tragediju i uzaludnost tog konflikta iz kog niko ne izlazi kao pobednik.

 

U svakom slučaju, voleo bih da nastave.

Link to comment
On 12.3.2021. at 21:14, kud u maglu Simoviću said:

the one

 

uz sve nedostatke ima i dalje potencijal. dna sparivanje u 21. veku, ima nekog sf tripa kao u years and years, al nema taj kvalitet


uz sve nedostatke fina zabava

 

Link to comment



 
Meni je prva polovina treće sezone bila skoro negledljiva sa svim onim pričama koje besmisleno vise u vazduhu (Nurit preljubnica, Stiv i beba...), mislim, čemu sve to? Kasnije ipak sve dođe na svoje mesto, mada ipak nisu morali baš onakav kraj. :dry:
Mislim da će četvrte sezone ipak biti jer bi mi u suprotnom bilo logično da
Spoiler

Doron ubije Bašara

a što bi nekako i simbolički pokazalo svu tragediju i uzaludnost tog konflikta iz kog niko ne izlazi kao pobednik.
 
U svakom slučaju, voleo bih da nastave.



Tako je, i ti momenti su dodali na slabijoj trećoj sezoni u odnosu na prve dve... meni je recimo Bašar prilično tanak u odnosu na negativce prve dve sezone. Svakako jedva čekam da vidim gde će dalje da odvedu seriju :)

Sent from my M2002J9G using Tapatalk

  • +1 1
Link to comment
On 14.3.2021. at 14:09, extragluv said:

Behind her eyes oooodlicna mini serija! Preporuka!

Malo zbrzase zadnju ali generlno dobro stivo. Dosta bolje od hypovanog Undoing.

Link to comment

Dobar Oktoberfest 1900, osveženje gledati nešto gde od starta ne znaš ko su dobri a ko loši momci, pitka priča, ok likovi, Mišel odličan. 6 epizoda, realno moglo u pet ali ništa dramatično.

Edited by desboj
Link to comment

Create an account or sign in to comment

You need to be a member in order to leave a comment

Create an account

Sign up for a new account in our community. It's easy!

Register a new account

Sign in

Already have an account? Sign in here.

Sign In Now
×
×
  • Create New...