Jump to content
IGNORED

Netflix produkcija


Lezilebovich

Recommended Posts

On 26. 4. 2024. at 23:52, utilitarist said:

je l baby reindeer primarno izaziva transfer neprijatnosti? koji kao koncept ume da bude sjajna zabava kad je u pitanju komedija kao extras ali nešto mi se ne da da gledam kad se iza brda valja tuga & teška životna priča bez obzira što je ambijent šaren i blesav.

 

Gledaj, odlican.

Link to comment
On 27. 4. 2024. at 2:10, 3opge said:

baby reindeer je samopromocija jednog zestokog psihopate i degenerika

 

 

... i ovo.

Link to comment
On 30. 4. 2024. at 7:32, banecare1 said:

neko mi rece da ce raditi seriju "100 godina samoce" :isuse:

 

Samo da je ne radi Bjela

  • Haha 1
Link to comment
1 hour ago, Leia said:

Evo i konzilijum se okupio :jerry:

 

Čime se ja bavim dok normalan svet gleda Evroviziju :lolol::ph34r:

 

 

 

Moram sad i ovo da pustim, jebo evroviziju…

  • Haha 1
Link to comment
8 minutes ago, Caligula said:

 

Gledaj, odlican.


ne mogu zaista. iz tri puta pokušao da završim prvo epizodu i ne mogu jer mnogo mi mučno. pomislio sam da nemam neki problem jer vidim masovno se gleda a kažu ljudi da je transfer sve jači :unsure: kako majku mu, meni je ovo gore od škripanja noktima po tabli.

  • +1 1
Link to comment

E pa jbg ja obicno gledam ono sto me trigeruje na dobar ili los nacin, samo ako je uverljivo.

 

Jedino sto izbegavam su filmovi i serije gde je neko neizlecivo bolestan i gde se pravi prica oko oprastanja od zivota, tu odustajem.

 

 

  • +1 2
Link to comment

Stigla sam na E3 od 7 epizoda. Do sada sve odlicno. Inicijalni setup obecava dobar crime & mystery (u ruralnoj Irskoj)
uz mnogo simpaticno-komicnih cultural juxtaposition situacija:
 

 

  • Hvala 1
Link to comment
  • 2 weeks later...

VIP mi nudi paket sa besplatnim Netflixom do kraja godine, posle valjda se placa 1000 din mesecno ili se otkaze. Ima li smisla uzeti netfliks uopste? Moram da prelomim do kraja nedelje i produzim ugovor 🙁

Link to comment

Pa vidi, Netflix je super stvar kad se prvi put pretplatiš i onda odjednom dobiješ goooooooomilu materijala za gledanje, jer stvarno im je ogroman izbor. Problem nastaje posle izvesnog vremena kad odledaš sve što ti je bilo zanimljivo i onda ukapiraš da je 95% materijala koji štancuju užasno sranje i da novih gledljivih stvari imaš na kašičicu. :D

 

Ali 6 meseci besplatnog Netflixa, pogotovo ako kasnije možeš jednostavno da ga odjaviš ako želiš, što da ne? Ako je ugovor van toga OK i ako nemaš poseban razlog da ga raskidaš i tražiš novog operatera, ja bih prihvatio. 

  • +1 2
  • Hvala 2
Link to comment
Posted (edited)

@Sara slazem se sa ovim sto ti je @Halvard osim ovoga 
 

Quote

ukapiraš da je 95% materijala koji štancuju užasno sranje i da novih gledljivih stvari imaš na kašičicu


To vec zavisi od tebe jer ce ti Netflix posle nekog vremena preporucivati ono sto se uglavnom po tipu match-uje sa onim sto si do tada gledala.

Ako imas interesovanja samo za jedan uski tip programa, mozes da iscrpis taj pool tj. ono sto ti se dopadne bude mnogo manje od ukupne ponude i da u novim izdanjima teze nadjes nesto sto bi te privuklo. Ali ako volis da saras kroz kategorije i zanrove, vece su sanse da skoro uvek nadjes nesto zanimljivo za glednje ili cak toliko da napr. odbindzujes citavu seriju. Zgodno je sto za veliku vecinu programa pored kratkog opisa imas i preview/trailer tako da mozes da steknes utisak vredi li. Sto se preporuka tice, sto je nekom sranje drugom je sjajno, ofc.

edit: ne znam da li znas da na Netflix-u nije samo njihova produkcija, ima ponude iz raznih drugih, pa i vrlo starih programa.

 

Edited by Lucia
  • Hvala 1
Link to comment

Realno, slabo gledam tv, kad gledam onda skinem i bindzujem i to serije za koje preporuku pokupim odavde.

Link to comment
On 19. 5. 2024. at 6:12, Lucia said:

Stigla sam na E3 od 7 epizoda. Do sada sve odlicno. Inicijalni setup obecava dobar crime & mystery (u ruralnoj Irskoj)
uz mnogo simpaticno-komicnih cultural juxtaposition situacija:
 

 

Taman došao da preporučim. Sve odgledao. Odlično. Siobhan Cullen je 🥰

  • +1 3
Link to comment

Create an account or sign in to comment

You need to be a member in order to leave a comment

Create an account

Sign up for a new account in our community. It's easy!

Register a new account

Sign in

Already have an account? Sign in here.

Sign In Now
×
×
  • Create New...