Jump to content
IGNORED

Netflix produkcija


Lezilebovich

Recommended Posts

On 28. 9. 2023. at 20:43, Halvard said:

Nije Netflix već HBO, ali Love and Death je dosta solidan. Po istinitom događaju, ne traje predugo, gledljivo.

 

Nije gledljivo već je sjajno. 

 

Elizabeth Olsen će pokupiti sve žive nagrade, mmw, i to sa punim pravom. Razvalila.

 

Sjajno je snimljeno, odličan slow burner, vidimo na početku šta nas čeka, a bild up ka klimaksu pa i sam rasplet je sjajno snimljen i odrađen. 

Link to comment
22 hours ago, Arkadija said:

BTW, zar nisu zastrašujuća ta mala mesta na Američkom jugu, gde pretežno belo stanovništvo, živi, naizgled, monotono i veruje u Hrista spasitelja.

Ja njih sve zamišljam kao da su prošli kroz onaj Kids on Fire kamp (iz Jesus Camp dokumentaraca), a za tu decu, da mi kažeš da su kasnije kao odrasli ljudi uradili bilo šta, ma koliko sumanuto zvučalo, rekla bih “pa da, logično”.

  • +1 1
Link to comment

Jel gledao neko ovaj dokimentarac o Jill Dando?

Ja se ni nje ni celog slucaja uopste ne secam ... a kamoli potencijalne "srpske veze" :unsure:

sta znamo o tome? 

 

  • +1 1
Link to comment

Gledala sam dokumentarac, zanimljiv kao unsolved murder mystery. Re tih pretnji. .. Arkana se sad jedva secam, a zario je i palio toliko tih godina (sic transit gloria mundi :fantom:). Tad je nekako pocelo i  bombardovanje, bili smo zabavljeni drugim stvarima. 

Link to comment

Jeste zanimljiv i mislim dobro reziran.

Taman 3 epizode, ni malo ni mnogo. Drago mi je sto nisu razvodnili i sto nisu posvetili Arkanu ni pola epizode 

 

E sad vezano za umesanost, '99 sam se zanimala ko zna cime tako da sam ovo totalno propustila al evo neki u mojoj okolini se secaju te potencijalne veze i da se to cak i tad provlacilo po medijima... 

Link to comment
10 hours ago, LeBron said:

Dokumentarac o Bekamu je zaista odlican

Jeste, njemu se često zaboravlja koliko je zapravo bio dobar igrač, a dokumentarac im je bio pun PR pogodak

Link to comment

Odgledao sam nove tri epizode dokumentarca o porodici riđih ubica, Murdough-ima.

 

Ne mogu da verujem da @Patty Lee još nije izvestila. :D

 

Onako, kratko je, 3x30ak minuta, lako se sprži, uglavnom se tiče detalja ubistava i suđenja. 

Link to comment

Jesmo spominjali Reptile?

 

Meni sasvim OK krimi drama, bez previše rupa u zapletu, držala me fino celo veče...

Edited by radisa
  • +1 1
Link to comment
1 minute ago, radisa said:

Jesmo spominjali Reptile?

 

Mani sasvim OK krima drama, bez previše rupa u zapletu, držala me fino celo veče...

 

Sinoć odgledao... Pristojno skroz. Falio još možda neki tvistić do kraja, ali sve u svemu korektan triler.

Link to comment
5 minutes ago, radisa said:

Jesmo spominjali Reptile?

 

Meni sasvim OK krimi drama, bez previše rupa u zapletu, držala me fino celo veče...

 

Jel to David Icke pisao scenario i rezirao?

  • Haha 1
Link to comment

Create an account or sign in to comment

You need to be a member in order to leave a comment

Create an account

Sign up for a new account in our community. It's easy!

Register a new account

Sign in

Already have an account? Sign in here.

Sign In Now
×
×
  • Create New...