Jump to content
IGNORED

Netflix produkcija


Lezilebovich

Recommended Posts

18 hours ago, mustang said:

Hijack digla ruke posle druge epizode. Bas lose. 

 

Imas nesto za preporuku? 

 

Kako si lioness propustio :think: 

A justified prime evil?  

 

Dok sam bila banovana , zamolila sam @Moća da ti prenese za te dve serije. 

 

 

Jutified već nisam......kako bih mogao :rozle:

 

ne znam, nešto sam se zalepio za neke matore serije, tipa Morning Show, koju nisam do sad gledao /prvoa sezona super, druga sranje/ i Thick of it za koju nemam pojma kako mi je promakla. 

Odgledao ponovo Milijarde pošto sam potpuno ispao iz štosa za poslednju sezonu.

Mogu da ti preoručim Bodies ako voliš SciFi - britanci su odlični. I Foundation, mada je mene smorila jer sam stukao 2 sezone u cugu /nemoj to da radiš/

Swedish Dicks je super.

From preskoči, osim ako nisi daj hard fan Losta - odviše liče i glupa je.

Hijak nije loša, daj joj šansu ako si dokona /uz veliki grumen soli pošto mi je ostala još jedna i po epizoda/

 

Nisam se nešto pretrgao, u neverovatnom sam haosu sa poslom a i sa zdravljem pa ne stižem.

 

PS naravno da mi Moća ništa nije rekao :angry;

 

 

  • Tužno 1
Link to comment

@steins sta ti je sa zdravljem?!? Mozda mogu da posavetujem :D 

 

Sve osim bodies je lose, krenula pa stala. 

Al nisam ovo swedish dicks, to cu baciti  pogled :D 

 

Blagodarim

 

 

Edited by mustang
Link to comment
14 hours ago, mustang said:

@steins sta ti je sa zdravljem?!? Mozda mogu da posavetujem :D 

 

Sve osim bodies je lose, krenula pa stala. 

Al nisam ovo swedish dicks, to cu baciti  pogled :D 

 

Blagodarim

 

 

 

Jbga Bodies ti je baš ono pravi SajFaj il ti legne ili ne.

Ovo su Swedish Dicks - meni bilo ok :D

 

Otišlo sve u materinu - šečer, pa srce posle COVIDa - a ja jedem govna naveliko i ne smirujem se.:thumbup:

Sad se bavim jogom, jedem čija semenke, pokušavam da smanjim stres, samo još da krenem u teretanu i to je to. :D

Link to comment
3 hours ago, steins said:

 

Jbga Bodies ti je baš ono pravi SajFaj il ti legne ili ne.

Ovo su Swedish Dicks - meni bilo ok :D

 

Otišlo sve u materinu - šečer, pa srce posle COVIDa - a ja jedem govna naveliko i ne smirujem se.:thumbup:

Sad se bavim jogom, jedem čija semenke, pokušavam da smanjim stres, samo još da krenem u teretanu i to je to. :D

 

Gledala sam bodies. Bio je okej, zabavna radnja. Veceras cu dicks :lolol: 

Uhhhh, ma stres je najgora stvar. Treba neka drasticna stvar da nam se desi da bi promenili pogled na zivot. Retko ko moze to i bez drame da uvede. Nesto mi poslednjih meseci ko da sam u srbiji :D. Cim otvorim oci napadi sa svih strana...sad prvo kazem sebi - Ja pa svi ostali. Fuck everything and everyone ko nije moj (porodica, bffs).

Fuck, fuck, fuck it all! Pomaze mi da se vratim u stanje kada treba biti jedino zahvalan za zdravlje, pa onda Ljubav. 

 

Baci pogled na barbara o'neill i sta preporučuje za secer. Sto ne probas Krav Maga? :)..ja ko sektas sada :lolol:...al jebiga meni su teretana, trcanje, bicikl, tenis, sve to dosadno a ovo ne, zato sto mnogo saroliko.  

 

Joga je super

Edited by mustang
Link to comment
4 hours ago, steins said:

 

Otišlo sve u materinu - šečer, pa srce posle COVIDa - a ja jedem govna naveliko i ne smirujem se.:thumbup:

Sad se bavim jogom, jedem čija semenke, pokušavam da smanjim stres, samo još da krenem u teretanu i to je to. :D

 

korona ne postoji, tako da ti to nije od toga

  • Haha 2
  • Hvala 1
Link to comment

@steins hehe, zabavni swedish dicks...kad videh tracy lords, pa posle keanu...rekoh pricinjava mi se :lolol: al super su sporedne uloge jedino sto koreanka zaboravi da prica nekad sa akcentom :rolf:

 

Al kad daje slike slepom da vidi da ga zena vara :D

Link to comment
13 hours ago, mustang said:

@steins hehe, zabavni swedish dicks...kad videh tracy lords, pa posle keanu...rekoh pricinjava mi se :lolol: al super su sporedne uloge jedino sto koreanka zaboravi da prica nekad sa akcentom :rolf:

 

Al kad daje slike slepom da vidi da ga zena vara :D

 

Ma serija je totalna sumanutost, ja više i ne znam kako sam naleteo na nju....verovatno u mojim omiljenim ponoćnim lutanjima po YT.

Bilo je priče da će se snimati i film po seriji i da će ga producirati Kijanu, al mislim da od toga za sad nema ništa.

 

Sad se davim sa Thick of it - još jedan biser sam propustio :D

gledam sam u sobi i smejem se ko lud, to tačke da me hanuma dva puta pitala da nisam nešto pio

Neću više da budem Džon Daton - oću da budem Malkolm iz ove serije :hail:

Moram da je preporučim Džejmsu :D

 

PS lioness jebe kevu, Hvala Mustang, umalo da propustim zbog predrasuda - dal će biti druge sezone? Šeridan postaje ozbiljan car :hail:

 

  • Wub 1
Link to comment
On 15. 11. 2023. at 18:07, mustang said:

 

Javi kako je, ja zaspala posle pet minuta

Meni ok film,da nije bilo onog monologa od deset minuta i sumanute tuce kao u kung fu filmovima,a da i preping sa hiljadama utoka ,bio bi odlican,vrlo dobar.Ovako je ok,makar pravi otklon od Jason Born gluposti.

  • Hvala 1
Link to comment
10 hours ago, nisam ja said:

Dje je @Patty Lee

jel gledala robi vilijamsa?

šta mu je sa facom u ovoj matoroj fazi?


Izvinjavam se ja sam upala u neku crnu rupu i otišla u 3 plm pa trenutno gledam samo dokumentarce o ratu u Bosni ask me anything o zločinima u Foči Višegradu Prijedoru ili Korićanskim stenama. :wacko: :isuse: Vraćam se u normalne vode uskoro (dobro, čim prođe FAF) I promise!

Anyway… 1/3 je to što je mnogo smršao u jako kratkom periodu koristeći Ozempic ili nešto blisko/srodno (sad svi to gutaju kao bombone, i selebritiji i plebs, i bukvalno svi koji su smršali na taj način imaju specifičan skinny fat izgled, naročito u faci ne izgledaju zdravo), kad bi dozvolio sebi da se malo ubuci (kao Kejt Mos npr.) tačno bi se i (prirodno) zategao i dobio bi onaj glow koji imaju ljudi koji su sa hranom na ti (znam da ovo nije tako jednostavno jer on valjda ima gadan poremećaj u ishrani još od TakeThat ere), 2/3 je to što se nepotrebno pucao botoksom kao mlad (da bi što duže ostao mlađi… the irony), a sad je botox free; kad botoks popusti, sve se nakon nekog vremena vrati na fabrička podešavanja, vene postanu malo izraženije, koža bude malo tanja + dobije neku “talasastu” teksturu, ponekad bude i neujednačene boje... 3/3 su vrv godine i godine šmrkanja pušenja ubrizgavanja i gutanja svega što mu je došlo pod ruku…zato sad izgleda starije od oba luda Galagera (Dejmona Albarna da ni ne pominjem), a kontam da nema ni 50 još uvek.

 

  • +1 2
  • Wub 1
  • Haha 1
Link to comment

Pa ne bi trebalo da ima, tu je keč, to je lek za dijabetičare i dobija se samo na recept. Ovog leta je bila i neka mini drama u vezi sa tim, jer je bila nestašica tog i srodnih lekova u Beogradu (jer se jbg pročulo). A sve je krenulo kao trač/urbana legenda. Onda se početkom godine pojavila ova slika Mindi Kaling (koja inače nije izgledala ovako) 

Spoiler

IMG_1280.thumb.webp.54f46362469d6424a240eaca33a79d6a.webp

Iiiiiiiiiiiiiiiiii onda se proširila kao požar priča na TikToku da selebsi organizuju privatne partije gde ubrizgavaju Ozempik.* :unsure: 



*nije nužno da se ubrizgava, kačile su na našem tviteru neke domaće tuke i slike tableta, da se pohvale kako su nabavile i kako su snalažljive. Я Тонкий А Ты Говно itd.

Edited by Patty Lee
Link to comment

Create an account or sign in to comment

You need to be a member in order to leave a comment

Create an account

Sign up for a new account in our community. It's easy!

Register a new account

Sign in

Already have an account? Sign in here.

Sign In Now
×
×
  • Create New...