Jump to content
IGNORED

Tenis 2017


Ros

Recommended Posts

  • Replies 2.1k
  • Created
  • Last Reply

Top Posters In This Topic

  • Timmy

    388

  • Jeremija

    163

  • Arkadija

    156

  • renne

    102

Top Posters In This Topic

Posted Images

A Federer je najbolji tenis igrao kad nije imao konkurenciju osim ako Rodik, Safin i ostali nisu bili top igraci svih vremena.

Edited by Moća
Link to comment

Meni lično ne smeta Federer (kome skidam kapu za nivo igre u trideset sedmoj, ili kojojvećgodini), već dve stvari koje uz njega idu - odvratna publika i Mirka sa svojim nesportskim ponašanjem.

 

 

A to ko je igrao ili igra najlepši tenis ne samo da zavisi od ukusa, nego je i irelevantno - nije to klizanje na ledu.

Edited by Jeremija
Link to comment

Pa čiji najbolji tenis je najbolji tenis ikada?

 

Federerovom najboljem tenisu ostali ne mogu da priđu ni na video igrici

 

Pa upravo I pisem o tome da u tenisu ne postoji najveci ikada, ne postoji dominantan lik za koga bi bukvalno svi mogli da kazu to je taj, uzeo najvise trofeja, pocepao konkurenciju u direktnim duelima, nema dalje, kraj price. To samo za vas zaslepljene fanove mozda.

Edited by Zli Gli
Link to comment

Meni lično ne smeta Federer (kome skidam kapu za nivo igre u trideset sedmoj, ili kojojvećgodini), već dve stvari koje uz njega idu - odvratna publika i Mirka sa svojim nesportskim ponašanjem.

 

 

A to ko je igrao ili igra najlepši tenis ne samo da zavisi od ukusa, nego je i irelevantno - nije to klizanje na ledu.

Koji si ti gej, gledas klizanje  :fantom:

Link to comment

Pa čiji najbolji tenis je najbolji tenis ikada?

 

Federerovom najboljem tenisu ostali ne mogu da priđu ni na video igrici

 

prisao a i presao ga je jedan koji ga je prasio redovno svaki put kada su se sastali.

Link to comment

Pa čiji najbolji tenis je najbolji tenis ikada?

 

Federerovom najboljem tenisu ostali ne mogu da priđu ni na video igrici

BB. Šteta što je otišao iz tenisa sa 25-26.

 

Sent from my Redmi 4 using Tapatalk

Link to comment

Konta unistila Karolinu, mislim da je na kraju za 20 gemova imala 35 vinera, Vozniacki ne znam da li je na kraju skupila 10. Bas je bila inferiorna, servis kao da je s Nolom vezbala.

Link to comment

Konta unistila Karolinu, mislim da je na kraju za 20 gemova imala 35 vinera, Vozniacki ne znam da li je na kraju skupila 10. Bas je bila inferiorna, servis kao da je s Nolom vezbala.

Drago mi je za kontu nego sta se je tvoja mala nesto pobunila protiv Sarapove. A i sama je pala na dopingu ????

Link to comment

Jebo mater. Al ajde da pojasnim da sam mislio na W, USO, i brze masterse posle toga. Ne naravno Rim i Monte Karlo. Mislim da ce neke masterse na njivi i propustiti.

Dok mrda i uspeva da prebaci lopticu preko mreze - ima nade za njega - mozda ga usere™ pa i dobije Rim (prvi put u zivotu, ne?)... Kakav je to (pre)smeshni goat kad nije za 16-17 godina uspeo turnir u Rimu da osvoj??! #pitamzadruga

Link to comment
  • TheBigFlegma locked and unpinned this topic
Guest
This topic is now closed to further replies.
×
×
  • Create New...