Jump to content
IGNORED

Tenis 2017


Ros

Recommended Posts

  • Replies 2.1k
  • Created
  • Last Reply

Top Posters In This Topic

  • Timmy

    388

  • Jeremija

    163

  • Arkadija

    156

  • renne

    102

Top Posters In This Topic

Posted Images

Nije Nadal nikad bio muljator. Mozda covek jednostavno nije video dobro.

 

Nego, jel gledao ko kako je Borna oduvao Tima? To mi bas iznenadjenje..

 

 

Da, pa nije me toliko iznenadilo, najviše zato što je Borna inteligentnije igrao, dok je Thiem više išao na snagu udaraca, što mu na kraju ništa posebno nije donelo, jer pored toga ipak nema bogznakav servis i volej, i dosta je nemaštovit. Polako počinjem da uvidjam zašto su pre par godina Bornu nazivali Baby Djoković...

Edited by Jeremija
Link to comment

:lol:

 

meni je nadal pojavno jedan od najgadnijih sportista u istoriji, ali mislim da je ovo sto mu ti zameras, jednostavno, potpuno promaseno.

Edited by nenad
Link to comment

Fed rutinski Delpotra. A Kirjos je uspeo da izgubi set u kom je imao 20 vinera i samo dve neiznudjene greske. Prosto neverovatno. Ali Ivo na iskustvo, prvo spasavao gomilu BP, a onda u TB iskoristio trenutak i izborio treci sef

Link to comment

Nego, jel gledao ko kako je Borna oduvao Tima? To mi bas iznenadjenje..

 

Pa nije ga bas oduvao. Tj. oduvao ga u prvom setu, u drugom je Coric nekako izdrzao do kise iako je Tim bio dosta bolji. Posle kise klasicni Timov neuroticni raspad, puko sva tri gema iako je imao brejk-set loptu.

Link to comment

Fognini je sinoć preslišao propisno Nishikorija.

Japanac nikako da prevaziđe ,na gotovo svim turnirima, isti problem, nedostatak kondicije. U stvari, nije to nedostatak kondicije, nego svežine, koju izgubi ako za redom igra nekoliko dana, kao što je to ovde slučaj.

Onda odmah počnu problemi sa kolenom, mišićima, ko zna sa čim još. Nishi onda izgleda ko isceđen limun, koji jedva baulja po terenu.

 

Na žalost, ispašće u pravu onaj dosadni komentator sa SK-a koji je neprekidno ponavljao kako Nishikori nije uradio ništa značajno u karijeri, a radi se o visoko rangiranom igraču.

Edited by Arkadija
Link to comment

Ima Nishikori velikih problema sa kondicijom, na koliko samo mečeva je posle izvesnog vremena na klupi disao kao asmatičar. Ali ovde realno nema opravdanja, pošto se igra samo u dva seta, kako bi onda izdržao da je kao nekad kad se sve (kod muškaraca) igralo u 3.

 

 

Berdych - Federer u 9, a onda, poslastica, Kyrgios - Zverev u 1, opet neću spavati...   :fantom:

Link to comment

kako nema opravdanja kad igra svaki dan a cesto i u podne jer nije atraktivan osim ako ne igra se nekim ayraktivnim...

 

Inviato dal mio Redmi 4 utilizzando Tapatalk

Link to comment

Malvo za koga si navijao juce. Za sadasnju ili bivsu ljubav

 

Uvek za sadasnju :fantom: Nekako mi je ovaj Majami uvek tja, jedino sto su na jednom mestu najbolji iz obe konkurencije, ali nekako kao da svi otaljavaju. Osim Rodje, on je GOAT.

Link to comment
  • TheBigFlegma locked and unpinned this topic
Guest
This topic is now closed to further replies.
×
×
  • Create New...