Jump to content
IGNORED

Tenis 2017


Ros

Recommended Posts

  • Replies 2.1k
  • Created
  • Last Reply

Top Posters In This Topic

  • Timmy

    388

  • Jeremija

    163

  • Arkadija

    156

  • renne

    102

Top Posters In This Topic

Posted Images

A i ogavna publika. Ovako se nebi radovali i da je Miami uzeo titulu u nba

Nije samo ovde, skoro svuda su ogavni kad igra placljivko, meni je to jako jako strasno ali eto, ljudi su jednostavno govna i navijaju za jace umesto obrnuto ili bar da budu neutralni.

 

A Berdih je takav Bog da to nema nigde, uspeva vec 10+ godina da userava sve sto se usrati moze, cesto na neverovatne nacine. Strasan lik.

 

Sent from my ALE-L21 using Tapatalk

Link to comment

Jebote, kako stvari izgledaju, na kraju godine nece ni biti borbe za No1. Fed igra ko lud i osvaja turnire redom, vec je skupio veliku bodovnu prednost nad Novakom i Endijem, a tek dolaze njegovi omiljeni GS i masters turniri. Ne vidim kako Novak ili Endi mogu da uzmu 9000 poena sezoni. Ne mogu ni 8. A matori vec na pola toga. Mislim da ni on sam nije mogao da zamisli da ce se jos jednom vratiti na prvo mesto. Ali evo, meni se cini poprilicno izvezno da se to desi.

Link to comment

Jebote, kako stvari izgledaju, na kraju godine nece ni biti borbe za No1. Fed igra ko lud i osvaja turnire redom, vec je skupio veliku bodovnu prednost nad Novakom i Endijem, a tek dolaze njegovi omiljeni GS i masters turniri. Ne vidim kako Novak ili Endi mogu da uzmu 9000 poena sezoni. Ne mogu ni 8. A matori vec na pola toga. Mislim da ni on sam nije mogao da zamisli da ce se jos jednom vratiti na prvo mesto. Ali evo, meni se cini poprilicno izvezno da se to desi.

 

Novak je prošle godine do Vimbldona osvojio sve živo, pa opet nije bio prvi na kraju godine. :)

Link to comment

deda bas obozava sledece masterse na blatu kao i RG

Jebo mater. Al ajde da pojasnim da sam mislio na W, USO, i brze masterse posle toga. Ne naravno Rim i Monte Karlo. Mislim da ce neke masterse na njivi i propustiti.

Link to comment

Novak je prošle godine do Vimbldona osvojio sve živo, pa opet nije bio prvi na kraju godine. :)

Pa imao je Mareja koji je, dok je on osvajao, stizao do finala , skupljao bodove tokom cele sezone i uspeo da osvoji sve i svasta ostalo. Nisu nimalo poredbene sezone. Sad potpisujem da ni Novak ni Endi nece doci do 8500 bodova. A racunaj koliko matoroim fali do te cifre.

Link to comment

upravo tako prošlu sezonu je obeležila borba smareja da ne ostane upisan u teniskoj istoriji kao najbolji igrač koji nikada nije bio na 1 mestu

- ove godine su djokold i mariold azainteresovani za tenis pošto je svako ostvario svoje snove prošle godine, a u međuvremenu se ništa nije promenilo, tim stagnira, kirgijos divlja, zverev je zelen a generacije 90-94 su među najgorim u istoriji tenisa....

Link to comment

Kako se nije promenilo, Kyrgios je mnogo bolji nego prošle godine, a i kod Zvereva se vidi napredak, Nadal, a pogotvo Federer igraju na mnogo višem nivou nego prošle godine.

 

 

Ima igrača koji imaju potencijal, a stagniraju, kao što su Thiem, Dmitrov, Nishikori, Gofin, realno teško da će neko od njih postati baš vrhunski igrač.

 

 

Ono što fali je više mladih igrača sa velikim potencijalom, i dalje su to (po meni) samo Kyrgios i Zverev.

Edited by Jeremija
Link to comment
  • TheBigFlegma locked and unpinned this topic
Guest
This topic is now closed to further replies.
×
×
  • Create New...