Jump to content
IGNORED

Tenis 2017


Ros

Recommended Posts

  • Replies 2.1k
  • Created
  • Last Reply

Top Posters In This Topic

  • Timmy

    388

  • Jeremija

    163

  • Arkadija

    156

  • renne

    102

Top Posters In This Topic

Posted Images

Ozmo na SK. Vidim nema ga na B92.

 

Lepo od Jelene sto i dalje ima visoke ambicije. Mene nocas dobro iznervirala. Viktora nisam ni pokusao da gledam i kad sam video da dobija set.

Link to comment

Stricova gubila 5-3 i 40-15 u drugom setu. Osvojila 15 od sledecih 16 poena  :pera:

 

I mnogo slatko se svadjala sa sudijom pre toga. A ti ga duvaj, Pesikane.

 

U sledecem kolu na Serenu robokapa. Steta kako su je namestili.

Edited by Malvo
Link to comment

Kecmanovic osvojio turnir u Sanrajz, u finalu laganica protiv uvek augodnog dugokosog brazilskog Svedjanina Kristijana Krileta Lindela, oba seta po 6:2 :Hail: Iako kvalifikant, bio je poprilican favorit protiv svih protivnika iako su svi redom bili bolje plasirani od njega, i rutinski je opravdao ocekivanja. Bravo za malisu.

Link to comment

Jel moze neko da mi objasni: Ja sam mislio da je Grand Slam izraz kad se osvoje sva cetiri Major-a: AO , FO, Wimbledon, USO.

Dakle kad osvojis sva 4 osvojio si Grand slam?

Jel gresim?

Edited by Frank Pembleton
Link to comment

pa sad, nekako je to nedefinisano

 

a da bi bilo jasnije, obično se, u slučaju da se misli na sva četiri osvojena gs-a (jer grand slam znači i svaki pojedinačni od ta četiri) dodaje ili karijerni gs (ako su u karijeri osvojeni sva 4) ili kalendarski (ako su sva 4 osvojena u jednoj sezoni)

 

e sad, ono što je novak imao, kao nije kalendarski, ali je nole-slem, kao što i serena ima serena-slem ali nema kalendarski

 

to znači da nisu krenuli od ao, pa završili sa uso, već da su u jednom momentu držali u posedu sva 4

 

tj. i serena i nole su imali nešto tako

 

i fed i nadal imaju karijerni gs, ali nemaju nole-slem   :fantom:

 

ed.

nole je imao w, uso, ao i na kraju rg, tako da je u tom periodu od rg do w, držao u posedu sva 4

Edited by dùda
Link to comment

Ma ok je to nego sa po novinama pisu "Federer je pobedom nad Nadalom osvojio Grand Slam" ???

 

Nekad davno je to značilo sva 4, danas se to koristi sa značenjem 1 turnira (bilo AO, RG, W ili USO)

Link to comment
Guest
This topic is now closed to further replies.
×
×
  • Create New...