Jump to content
IGNORED

Tenis 2017


Ros

Recommended Posts

Jadna tvoja jetra. :fantom:

 

 

Kasno je za kajanje, ljudi mi to govore već decenijama. :fantom:

 

 

Realno, mislim da bi se jetra i bubrezi zbunili kada bih sad odjednom prešao na vodu. :D

Link to comment
  • Replies 2.1k
  • Created
  • Last Reply

Top Posters In This Topic

  • Timmy

    388

  • Jeremija

    163

  • Arkadija

    156

  • renne

    102

Top Posters In This Topic

Posted Images

Uopste je bio sjajan, ali je najbolji bio u drugom setu. Kako je uspeo da ga izgubi, ni on ne zna. Jaci udarci, vratio mu se onaj top spoj brzih i veoma dubokih lopti, bas malo neiznudjenih u ovakvom mecu, brzina servisa ponovo uglavnom meh ali preciznost odlicna, koncentracija na visokom nivou (nekoliko puta odlicno izgradio poen do forhend vinera kratkom dijagonalom)... Nadasve, igra mu se tenis. Sve ostalo moze da se sredi.

 

E, da - :randomvredjanjetenisera:

Edited by Malvo
Link to comment

Tipsa usao u finale celendzera u Bangkoku.

 

Pravda za Nikolu Milojevića, koji je u Novoj Kaledoniji igrao finale čelendžera mnogo jačeg od ovog Tipsinog.

Link to comment

Spavas li Vilanderu Matse?

 

+tisucju

 

Novak je psiholoski i takticki odlicno odigrao mec, fizicki je jos uvek slab, serva mu je krs, forhendi mu nisu jaki, mada imam osecaj i da namerno udara nesto slabije ali zato preciznije. Ko zna. Na mrezi je jos uvek sumnjiv, i drop sotovi su mu i dalje losi, loptice imaju preveliki odskok pa Marej to po pravilu stize. Kako mu je ovaj uzvratio u par navrata da se useres u gace, lopta se samo zalepi za pod.

Pirgi je mentalno mnogo napredovao, izgleda da siljenje patke nad sirotinjom zaista ume da ima blagotvorno dejstvo, kraj drugog seta je odigrao bez jedne greske, kao da prosto odbija da izgubi. 

Link to comment

Velika pobeda. Da je iskoristio neku od prve tri mec lopte bio bi to savrsen mec. Ovako, ispustio je mec, Mari se razigrao, svaku loptu stizao, bombardovao, pa je Djole morao da se vraca iz "mrtvih" ali je pokazao da jos uvek moze pa i to ispade dobro. Odlicno!

I tako ja otkrih Ameriku.  :D

Link to comment

Ma videlo se jos od starta meca da mu se igra i da ima motiv...e sad sto je to jebena 250ica i Doha, nema veze...neka mu forma napokon krene uzlazno...a za AO drzimo se onoga da je tradicija u tenisu jako bitna stavka...tamo je on svoj na svome ;)

Edited by 1n54jd3r
Link to comment

Hristos se rodi Nole vaskrese

 

:rolf:

 

praštajte, pomanjkalo mi vere na ovaj sveti dan.

odoh da me žena izbičuje.

 

:naughty:

 

Očekujemo izveštaj na Fetiš temi

Link to comment

znaci kad pocne AO:

 

endi 11360

novak 9780

 

razlika 1580 bodova

 

znaci andi mora uci u polufinale da sigurno zadrzi broj 1 posle AO

novak moze jedino titulom da se vrati na broj 1 i to samo u slucaju da andi ispadne pre polufinala

Link to comment

Nije nemoguce da Marej ispadne pre 1/2f, bice dosta cudan zreb sa par opasno nagaznih mina (tipa Fed). 

No, prvo mesto sad nije kriticno bitno, bitno je da se Novak vrati u mamojebacki rezim i da uzme GS, jelte

Link to comment
Guest
This topic is now closed to further replies.
×
×
  • Create New...