Jump to content
IGNORED

Tenis 2017


Ros

Recommended Posts

Prvi set je bio negledljiv. Klasičan spoj Đovakovih ničim izazvanih udaraca u mrežu (ono kad znaš da u svakoj razmeni dužoj od 5-6 udaraca jednostavno mora da usledi onaj trenutak u kojem on zavaljuje obično prebacivanje u mrežu) i Endijeve filozofije: "Ko proba da napadne ćelava mu keva, samo vraćaj loptice dok ne pogeši ili on ili ja". Mislio sam se u sebi, ako će celu 2017-tu da obeleže ovi i ovakvi dueli onda bolje da batalim tenis odmah i u vreme slemova pratim onaj biciklizam o kojem ste pričali na topiku. Srećom se stvar promenila u drugom i trećem setu pa je bilo sasvim pristojnog tenisa a bogami i nekih svemirskih momenata. Kod Đovaka me je najviše impresionirala učinkovitost smeča koji mu je Endi besomučno forsirao, a kod Endija oni vineri koje ume tako da raspali iz defanzive da Đovak ne stigne ni stajnu nogu da pomeri a kamoli da proba da stigne lopticu.

 

Dobro je bilo a može i još bolje. Nadam se nekim lepim mečevima u ovoj godini.

Link to comment
  • Replies 2.1k
  • Created
  • Last Reply

Top Posters In This Topic

  • Timmy

    388

  • Jeremija

    163

  • Arkadija

    156

  • renne

    102

Top Posters In This Topic

Posted Images

Nadam se da će ova teniska godina, ako ne po kvalitetu, onda po zabavnosti biti daleko ispred prošle.

 

Samo da Fed i Nadal odigraju celu sezonu u kontinuitetu. Sa njima na turu u bilo kom stanju, sve je mnogo zanimljive, bolje, kvalitetnije i zabavnije. 

Link to comment

Samo da Fed i Nadal odigraju celu sezonu u kontinuitetu. Sa njima na turu u bilo kom stanju, sve je mnogo zanimljive, bolje, kvalitetnije i zabavnije. 

 

 

Slažem se, isto tako i da nam se Del Potro vrati u pravom svetlu.

Link to comment

Janko uzeo Bangkok. Edit. Osvojio 90 bodova i skocio 27 mesta do 117og.

kad sam se ono pre neki dan zbog radi kladionice zadubio u liste, bodove i ostalo, bas sam gledao gde bi se probio sa osvajanjem turnira

moguce da mu uz malo (vise) srece ti bodovi donesu i glavni zreb ao. prvih 104 bi valjda  trebalo da ide u glavni zreb

 

slabo pratim tenis, ali mi je on oduvek bio najsimpaticniji od nasih tenisera. doduse iritiraju oni njegovi zvukovi, ali dobro :D

voleo bih da odigra jos bar jednu sezonu i da mu se napokon posreci da bude godinu dana zdrav. ubedjen sam da moze nazad u prvih 20

i da vidimo neki od njegovih maraton meceva protiv nekog iz top 10, uz njegovu pobedu dabome :)

Link to comment

I meni je Janko, iz Zimonju, uvek bio nas naajgotivniji teniser :)

 

Mislim da jos ima pravo na wc za AO preko garantovanog rankinga. Ako i nema bice nosilac u Q.

 

Mislim da je veoma tesko da udje u top20, ali u 50 moze sigurno. Sve preko je premija. Da moram da prognoziram nadao bih se da moze u 30.

 

Edit. Igrace ove nedelje jos jedan celendzer tamo. Sto znaci da ne planira kvale na AO. E sad, dal ima direktan plasman ili je odustao od AO videcemo za par dana.

Edited by Timmy
Link to comment

I meni je Janko, iz Zimonju, uvek bio nas naajgotivniji teniser :)

 

 

+1 :)

 

Nikada necu zaboraviti njegov ispad na Vimbldonu (protiv Kolsrajbera, bese li?) :D

Link to comment

Ništa od skore penzije izgleda

 

 

Doha (AFP) - In bad news for his opponents, 12-time Grand Slam winner Novak Djokovic said on Friday that he may continue his astonishing career until the age of 40.

Speaking after securing a place in the Qatar Open final against Andy Murray, Djokovic said he would play on for as long as he could.

Asked if could still be on tour aged 40, the Serb replied: "Why not? You're going to see a lot of me in the future."

Djokovic, who turned professional in 2003, celebrates his 30th birthday in May this year.

Earlier this week in Doha he played against 38-year-old Radek Stepanek, one of the oldest players on the ATP tour.

After beating the Czech veteran, Djokovic said he was "excited" about the longevity of Stepanek's career.

"It shows me that I can have as long a career as he has. If he can do it, I can do it, too," said Djokovic.

Link to comment

Dobi Janko posle preokreta nekog 300+ Belorusa. Inace, jedini je igrac iz top200 na ovom turniru i naravno prvi nosilac. Izabrao je da tako skuplja poene. Mislim da je i bolje nego da juri kroz kvale sad. Inace, sutra krecu kvalifikacije za AO, 5 nasih u muskom delu. Ali ajde da otvorim topik, pa tamo...

Link to comment

Зимонјић је само ВД селектор, до избора. Не знам колико је ово уопште рационалан потез, јер се ради о човеку који је још увек активан играч.

Link to comment

Зимонјић је само ВД селектор, до избора. Не знам колико је ово уопште рационалан потез, јер се ради о човеку који је још увек активан играч.

 

Kako se uzme, bez Novaka naš Dejvis kup tim je totalna truba, a Novaku svakako nije mnogo bitan trener/selektor.

Link to comment
Guest
This topic is now closed to further replies.
×
×
  • Create New...