Jump to content
IGNORED

USA Izbori


Miralem

Tko?  

121 members have voted

You do not have permission to vote in this poll, or see the poll results. Please sign in or register to vote in this poll.

Recommended Posts

  • Replies 4k
  • Created
  • Last Reply

Top Posters In This Topic

  • Eraserhead

    276

  • Prospero

    185

  • Budja

    162

  • Toni Sumaher

    151

Top Posters In This Topic

Posted Images

Je l' opet dezuramo ovde - k'o i oni™ izbori kad su bili?? Kakva je situacija opet ce neko sr@nje da izbije...

#pitamzadruga

 

nece nikakvo sranje da izbije.

trump ce biti izabran, baba ce u penziju, wall street ce uz pomoc podanika boga Mamona i dalje da otima pare i da ih trosi na koks i kurve.  

Link to comment

Ja ovo tumacim drugacije. Optuzuju ga da je Putinov covek i na taj nacin mu vezuju ruke u njegovom ophodjenju s Rusima. Svaki njegov dogovor s njima i smanjivanje tenzija bice tumaceno u tom kljucu.

 

To jeste logicno.

S druge strane, forsirali su taj narativ do besmisla u kampanji i Trampara nije najavljivao nuklearni udar na Rusiju da se opere, i opet je pobedio.

 

Secate se kad su ga optuzili da je izdajnik kada je pozvao Ruse da objave sve Hilarine mejlove sa servera?

 

Jos uvek se Trampara ponasa kao maverick. I imenovanje super-establisment kandidata za drzavnog sekretara, ali koji je, opet, out of the box to potvrdjuje.

Link to comment

 Druga stvar su latino glasači jer pod 1 oni i nisu uniformna grupa kao crnci jer ih ima različitih background-a i nije isto dal si Portorikanac ili Kubanac na Floridi. 

 

Naravno. Dobar deo (zaboravih sad procenat) latinosa u SAD sebe smatra belcima (i dobar deo objektivno jeste nista manje beo od non-hispanic americkih belaca, npr. vecina te kubanske stare emigracije). Zar neko misli u latinoamerickim zemljama nema rasne dinamike (cesto vezane za klasnu)? Da neki beli latinos u Americi ne moze sebi da kaze ,,ja sam pobegao od ovih obojenih siromasnih kod kuce, necu da mi dolaze sad ovde?"

 

Pisem o tome nonstop ovde na forumu, ljudi (pa i politicke elite) preuvelicavaju stepen solidarnosti medju sarenolikim imigrantskim populacijama.

Edited by hazard
Link to comment

To jeste logicno.

S druge strane, forsirali su taj narativ do besmisla u kampanji i Trampara nije najavljivao nuklearni udar na Rusiju da se opere, i opet je pobedio.

 

Secate se kad su ga optuzili da je izdajnik kada je pozvao Ruse da objave sve Hilarine mejlove sa servera?

 

Jos uvek se Trampara ponasa kao maverick. I imenovanje super-establisment kandidata za drzavnog sekretara, ali koji je, opet, out of the box to potvrdjuje.

 

Pa Tramp moze da izadje i da kaze upravo to - optuzuju me da sam ruski covek da ne bi menjao njihovu katastrofalnu spoljnu politiku. I onda da nastavi sa and you know what? I don't care! I trampovska masa ce aplaudirati.

 

Jednostavno, Trampa boli tuki sta misli bilo koji establisment (dem, gop, medijski, thinktankovski, foreign policy, itd.) i upravo zbog takvog stava je on i dobio izbore. I njegove glasace, takodje, zabole.

 

Ovo sto demokrate/liberali rade moze jedino da sluzi da drzi njihovu glasacku bazu naelektrisanu i mobilisanu do sledecih izbora (mislim, vec za 2 godine su midterms, a Tramp sa demokratskim kongresom je jedna sasvim drugacija situacija).

Link to comment

Neke tacke su mu tacne ali on je los promoter za ovu pricu. Covek se kaci za svaku mogucu zaveru pa tako ima na sajtu i snimke o zaveri kako bi se prikrila veza vakcina i autizma.

Link to comment

Na momenat sam pomislio da ih je ova infowars bitanga okacila jer su podrzali Psiha. Bas bi se razocarao u nekolicinu.

Edited by Eraserhead
Link to comment

A šta su u stvari hteli da kažu superrelevantni selebritanci? :unsure:

Morao sam da googlam posto je video prilicno los ali izgleda da pozivaju elektore da ne glasaju za Trampa.

Link to comment

Beijing Commits Act of War, Obama Does Nothing

 
Saturday, China’s Defense Ministry said it would hand back to the U.S. Navy an underwater drone one of its boats had seized Thursday in the South China Sea. The return, it said, would be made “in an appropriate manner.” 

The release of the drone, whenever it occurs, should not be the end of the saga. Washington must impose costs on Beijing for what constituted an act of piracy—and an act of war.

 

mozda povuku stotine milijardi dolara upumpanih u komunisticku kinu?  :(

Link to comment
×
×
  • Create New...